А що таке?• 22 июня в 21:08
Рибний та овочевий суп в Албанії
Вітаю
Мої діти згадали , що їли раніше рибний та овочевий супи в Албанії і сказали, щоб я їм такий приготувала. Можливо хтось має рецепт. Буду дуже вдячна
А що таке?
• 22 июня в 21:22
Ответ дляНічна ненажера
Вы серьезно?
Так серйозно. Чому ви так дивуєтесь?
А що таке?
• 22 июня в 21:24
Ответ дляБелоснежко
Гуглите: леврек. А дальше включайте импровизацию.
Наскільки я знаю, що у них є слово лаврак , яке означає сибас. Це трохи не те, що потрібно
Нічна ненажера• 22 июня в 21:24
Ответ дляА що таке?
Так серйозно. Чому ви так дивуєтесь?
Я вчера ела суп в Молдавии, не знаете рецепт?
А що таке?
• 22 июня в 21:31
Ответ дляНічна ненажера
В Албанію зараз часто їздять на відпочинок з України. Надіюсь, що можливо хтось знає
Вмію заміряти найкраще• 22 июня в 21:42
Автор, я вчора їла суп в ресторані України, напишіть будь-ласка мені рецепт 📸