Зайченя• 22 июня 2025
Є десь таке що придбавши квартиру закордоном можна легко отримати громадянство?
Горня капучіно• 22 июня 2025
Або нерухомості вартістю від 500 тис євро, або країни але Папуа-Нова Гвінея.
Ну, і що для вас ´легко´ - миттєво громадянство, чи ВНЖ/ПМЖ і через 5-10 років громадянство?
Khmelnichanka• 22 июня 2025
Почитайте про Чорногорію. Не впевнена щодо громадянства, та ВНЖ - дають, причому нема вимоги щодо високої вартості житла (як, скажімо, в Іспаніі).
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2025
нет такого, если только ваша покупка не будет больше миллиона евро,
вы даже внж не получите, не говоря про гражданство
Горня капучіно• 22 июня 2025
Ответ дляРаботать надо
Колись було так на північному Кіпрі. Зараз не знаю.
Кому потрібно громадянство невизнаної території? Це як громадянство лнр/днр
Зайченя
• 22 июня 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Гражданство через инвестицию. От 500 тыс евро
Тобто автоматом громадянство?
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2025
Ответ дляЗайченя
Тобто автоматом громадянство?
сразу как документы оформите, с ключами на квартиру и паспорт выдадут
Да, я блондинка!• 22 июня 2025
Ответ дляЗайченя
Тобто автоматом громадянство?
Да,читала что да. В течении года или быстрее
Love_Love_Love_• 22 июня 2025
Іспанія, Португалія, Кіпр, Мальта.
Лише в Туреччині це прямий шлях до громадянства
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Іспанія, Португалія, Кіпр, Мальта.
В Турции уже не так сладко. Для внж нужно купить жилье за 200т дол, для гражданства за 400т дол.
Love_Love_Love_• 22 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Так, але все одно це найлегший шлях, Іспанія і Греція через золоту візу, інвестиції 500-300 тис, очікування 7-10 років.
Кишмишная Мая• 22 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Испания уже их отменила. Про Грецию не в курсе.
Горня капучіно• 22 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Іспанія, Португалія, Кіпр, Мальта.
Іспанія - купівля нерухомості на 500 тис євро дає право отриманих ВНЖ, а громадянство лише через 10 років легального проживання
Аналогічно з іншими країнами, які ви згадали
Love_Love_Love_• 22 июня 2025
Ответ дляГорня капучіно
А ви добре прочитали що я написала?