Баба Йога• вчера в 07:29

Не до Закони?

Якщо пенсіонер змушений був виїхати під час війни і отримав статус ВМЖ або ПМЖ, то він "вранці народу" і пенсія йому "не положена". Бо "законотворці" такі доповнення до Закону поприймали.
А якщо молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України і має віддати борг батьківщині при владі в Україну.
Якісь не до закони, які захищають лише права можновладців.
Нервогенератор• вчера в 11:49
Ответ дляБаба Йога
Ті,що в Україні не проходять
Впо проходять
автор Баба Йога • вчера в 11:49
Ответ дляГомосноб
Якщо 6 місяців немає руху по пенсійний картці рахунків у Україну , то ПФ блокує рахунок, після ідентифікаціІ( в моєму випадку знайомих ходив замість лежачі мами і вирішував питання з допученням) все відновили
Комунальні сплачує
Ухахайкина• вчера в 12:07
Ответ дляБаба Йога
Комунальні сплачує
Наверное надо сделать вівод и хорошо подготовить маму, а то еще и коммуналку вам придется за свой счет платить.
автор Баба Йога • вчера в 12:15
Ответ дляУхахайкина
Ваш сарказм, мене не дістав
avicber• вчера в 12:15
Ви насправді закони читали чи так «по3,14здіти»?
Зароблена пенсія буде виплачувати незалежно від того живе пенсіонер в країні чи ні.
Якщо дитина яка виїхала має громадянство іншої країни, може відмовитися від громадянства України і тоді не має віддавати жодних боргів. А якщо не відмовляється, то продовжує бути громадянином і звісно повинен дотримуватися законів.
Дикая Роза• вчера в 12:16
Ответ дляБаба Йога
Виїхала ще 18 років тому
Щось мене Ваш нік насторожує
Порадниця щось про Вас знає?
Ухахайкина• вчера в 12:17
Ответ дляБаба Йога
Ваш сарказм, мене не дістав
Где сарказм, совет просто
Дикая Роза• вчера в 12:18
Ответ дляБаба Йога
Так мої батьки платили податки,можливо Вашим бабусі з дідусем.
Тепер Ваша черга, платити своїм батькам внески...
Ну або самим їх утримувати за кордоном.
Дикая Роза• вчера в 12:22
Ответ дляБаба Йога
А виїхала я не тому, що не люблю Україну.
А тому що був чесний бізнес, де платили немалі податки, але приходили санстанція, податкова, пожежна безпека, захист праці і всі ’відкривали кишеню´,я не хотіла платити і .... Хоча бізнес партнери платили
Так у Вас сейчас есть реальный шанс платить свои нынешние ’пенсионные взносы’ напрямую в карман родителям, не жалуясь ни на кого, включая ’нехороших украинцев’, которые на их пенсии не внесли деньги в бюджет.
И которые остались и платят и налоги, и в карманы проверяющим, которым лично Вы платить не хотели...
Дикая Роза• вчера в 12:24
Ответ дляУкраиночка
….молодий чоловік виїхав з батьками ще малим і має громадянство іншої країни. То він громадянин України…. - это как? Гражданство другой страны и гражданин Украины одновременно?
да, сейчас же уже двойное гражданство проголосовали аж бегом.
можно и там, и там иметь паспорт, но если М призывного возраста въедет в Украину, то как гражданин Украины, без особых документов на освобождение от мобилизации уже не выедет, имея второе неукраинское гражданство.
автор Баба Йога • вчера в 12:25
Ответ дляavicber
А хто підписав відмову за останні 10 років?
автор Баба Йога • вчера в 12:25
Ответ дляДикая Роза
Відмову не підписують
Дикая Роза• вчера в 12:26
Ответ дляБаба Йога
Відмову не підписують
каку таку відмову?
Ухахайкина• вчера в 12:33
Ответ дляДикая Роза
каку таку відмову?
от гражданства, никто не отменит его мужчине призывного возраста
автор Баба Йога • вчера в 12:48
Ответ дляДикая Роза
каку таку відмову?
Від громадянства
sur_sur• вчера в 13:46
Ответ дляКнопкотиць
’Вранці народу’. Вы хоч текст перечитайте перед тим як відправити
Та то ж недоавтори пишуть
sur_sur• вчера в 14:02
Ответ дляПукимончиг
Авторко, напишіть, будь ласка, що це за статуси ВМЖ і ПМЖ? Хто ці статуси надав вашим батькам? І хто вам пише ці тексти? У вас там з перекладами зовсім туго?
Мабуть, в рф або в білорусь виїхали, бо інші країни ніякий інший статус, крім прихистку, так швидко не надають.
Гомосноб• вчера в 16:58
Ответ дляsur_sur
Розділ ’Польща’ ...
З вишневого садка• вчера в 17:34
Автор, дайте ссылку на упоминаемый вами новый закон или законопроект.
автор Баба Йога • вчера в 17:42
Ответ дляЗ вишневого садка
постанова Кабінету Міністрів України від 11.02.2025 № 299 (набрала чинності 20.03.2025) визначено порядок виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) та здійснення страхових виплат особам, які тимчасово проживають за кордоном, проживають на тимчасово окупованих російською федерацією територіях України, або виїхали з тимчасово окупованих російською федерацією територій України та проживають на підконтрольній Україні території.
З вишневого садка• вчера в 17:51
Ответ дляБаба Йога
Автор, вы читали это постановление и Порядок? Только честно.
З вишневого садка• вчера в 17:53
Ответ дляБаба Йога
Прочитайте внимательно пункт 6 Порядка и не вводите людей в заблуждение, создавая такие громкие темы.
С чего вы взяли, что выехавшие пенсионеры ’Враги народа’? Зачем выдумываете?
автор Баба Йога • вчера в 18:04
Ответ дляЗ вишневого садка
Читала і що? Ну нададуть пенсійному фонду цю інформацію і що?
КликОЛЬКА• вчера в 18:21
Ответ дляУкраиночка
Да, именно.
У меня, у детей, у мужа, гражданство Германии.
Украинское тоже осталось.
И отказаться никак.
КликОЛЬКА• вчера в 18:22
Ответ дляУкраиночка
При чем здесь депутаты. Ребёнок выехал, но не отказался от гражданства Украины? Значит военнообязанный. Не хочет - отказывайтесь от гражданства. Одной попой на 2 стула не сесть
Невозможно!!
Отказаться нельзя. Раньше да, но не сейчас.
Украина и разрешила иметь второе.
Теперь это не повод к отказу.
автор Баба Йога • вчера в 18:26
Ответ дляКликОЛЬКА
Невозможно!!
Украина и разрешила иметь второе.
Теперь это не повод к отказу.
Но только вроде п´ять стран в списке
КликОЛЬКА• вчера в 18:26
Ответ дляБаба Йога
Но только вроде п´ять стран в списке
Германия в пятёрке
СамавиховуюКота• вчера в 23:17
Ответ дляКликОЛЬКА
Невозможно!!
Украина и разрешила иметь второе.
Теперь это не повод к отказу.
і раніше було проблематично, знаю людину, котра ще в 2010 подала документи , а указу і понині нема