Свезло так свезло• вчера в 14:23
Я та сама неулюблена колега?
Вже не один раз помічаю, що керівник більш лояльно відноситься до інших колег ніж до мене.
Раніше такого не було, до всіх було однакове ставлення.
Нещодавно зробила незначну помилку, про яку керівник до сих пір мені нагадує, вже всім розказала і в нашому відділі і в інші відділи, моя колега накосячила ще більше, їй швидко допомогли вирішити цю проблему, бо це ж людський фактор і всі ми люди
Табелює премії деяким колегам хоча працюємо всі однаково, дозволяє приходити пізніше, коли я раніше відпросилась на годину, мені сказала, як хочеш але ця година відмінусується з твоєї зп
Свезло так свезло
• вчера в 14:27
Ответ дляГолубка миру
Мені здається ви кожного місяця на неї жалієтесь
Кому
ЛолитаНеРазлита• вчера в 14:27
Ви неулюблена тому, что за всеми следите, кто во сколько пришёл ,кому какие премии..Я бы вас вообще уволила
Мрію про космос• вчера в 14:28
Те що помилка ’незначна’ і ’працюємо всі однаково’
це ваша суб´єктивна думка.
Коханозадовільна• вчера в 14:29
Ответ дляГолубка миру
І я відчула, що десь уже таке чула чи читала...
ЛолитаНеРазлита• вчера в 14:31
Ответ дляКоханозадовільна
Так автор таке вже писала! Замість того, щоб зробити висновки,та краще працювати, вона тут жаліється
Електрохарчування• вчера в 14:33
Без поняття, яка ви колега. Щоб скласти думку, потрібно чути обидві сторони