Люблю пиво• 22 июня в 23:04
Дівчата, у кого чоловіки служать далеко, маю до вас питання
Валяйте хейту, в кого багато, мені норм якщо шо.
Питання наступне (а раптом хтось по темі відповість).
Чоловік завжди був ревнивий: дуже стресував, коли я на роботу гарно вдягаюсь, фарбусбь, казав, що його засмучує, що вранці я така вся марафет і позначається, а вдома потім домашній одяг, мейе змивається і т.д. (дома не опудало ходжу, гарні костюми, халати, але йому подобається саме офісний стиль, сукні).
Зараз він далеко і це просто пекло. Щодня гриземось а в чому я пішла і чи нафарбувалась. Я одразу скажу: я не модель, маю зайву вагу, відверто не одягають. Просто гарний чистий, випробуваний одяг, просто люблю щодня щось нове вдягати. І от він наполягає, що доки він там в неволі рахуй, то я б могла якось його морально підтримати тим, що не вдягатися в різне, не фарбувати, не вдягати сукні. Бо це ж не для нього. А для мене це якась діч. Ось я пішла на стрижку, постриглася, а він образився, що веду себе як вільна жінка що я зробила йому боляче. Я така сиджу як обісрвна і думаю чи таки я хворенька абюзерша чи таки він куку, як бляха стрижка може зробити боляче.
На хвилинку я тут не на курорті точно. Я сама з дитиною, працюю з ранку до вечора, після роботи з дитиною весь час, паралельно на собі вивожу і його роботу наскільки можу, щотижня пакую йому посилки, це якийсь жах, я тільки зараз прилягла за весь день. І отаке вислуховую
Воздух в банке• 22 июня в 23:27
Ответ дляЛюблю пиво
Та пф, я вас умоляю. Я про всі свої розлади вже можу три томи написати. Я вже стількох психотерапевта відвідала, що це мені вже пора платити. Я знаю свій тип привязанності, я знаю свої тригери, я знаю свої паттерни, я знаю свої схеми і травми. Я на інших людях вмію свої кордони відстоювати так що аж гай гуде. Але ж він це зовсім інша історія. Обоє больноє як то кажуть. Але інколи мене відвідають думки а раптом больноє тільки я
ні, ви больниє обоє, тільки різними болєзнями.
і це має назву емоційна співзалежність двох больненьких
Люблю пиво
• 22 июня в 23:27
Ответ дляЗараз все скажу
Так а вона тут до чого?
Мій навпаки радіє що я можу з дитиною вийти у кіно, чи ввечері піти з дівчатами зʼїсти щось смачненьке.
Та ви не поняли, він радий якщо я з дитиною в кіно піду,або кави з дівчатами випю. Але ж не нафарбована. Я в чомусь страшненькому. Нафарьовага - це чисто вії і помада світла. Гарно вдягнені- це ддинси, білі кеди і біла сорочка, наприклад
Зараз все скажу• 22 июня в 23:29
Ответ дляЛюблю пиво
А мій їздить зі мною і допомагає обрати гарний, якісний одяг (і навіть сам за нього платить), і?
Дама-мадама• 22 июня в 23:29
Ответ дляЛюблю пиво
Так Вы не рассказывайте обо всех деталях прям. Зачем давить на больную мозоль)
Люблю пиво
• 22 июня в 23:30
Ответ дляДама-мадама
На самом деле можно понять. Представьте, что это Вас насильно утащили из привычной уютной жизни. И теперь в лесу живи, листком подтирайся. Ни вкусной еды ни сна нормального. Думаю я бы тоже обозлилась...
Ну от чесно вам скажу: мене також із звичного життя утащіли. Я могла собі дозволити не пахати як срана кобила і спати не 3-4голини в день. В мене був поруч чоловік, який допомагав зробити покупки, принести важке, обслужити машину. І гроші приносив. Тепер я сама і мама і папа і няня і всраня. 24/7 в турботах. Так мені тепер на ньому зганяти оте все?
Люблю пиво
• 22 июня в 23:30
Ответ дляЗараз все скажу
У нас раніше так і було
Зараз все скажу• 22 июня в 23:31
Взагалі не розумію що ми обговорюємо.
Зараз він «ревнує», щоб не була «занадто гарна», потім буде верещати «подивись на кого ти перетворилася», «ти ж жінка, як можна себе так запустити», це людина є5анько, ви НІКОЛИ не будете така як треба
Люблю пиво
• 22 июня в 23:31
Ответ дляДама-мадама
Та то нереально: він одразу а пришли селфі))
Люблю пиво
• 22 июня в 23:31
Ответ дляВоздух в банке
Вы думаєте я не знаю як то називається?))
Дама-мадама• 22 июня в 23:32
Ответ дляЛюблю пиво
Ну мы все-таки спим в удобной кроватке, а не в спальника. Принимаем душ, смотрим фильмы, кушаем вкусную еду и тд...
Мне своего очень жалко. Посылки каждую неделю с удовольствием отправляю. Стараюсь порадовать вкусняшками.
Дама-мадама• 22 июня в 23:33
Ответ дляЛюблю пиво
Слишком вольготно он служит у Вас🤔
Люблю пиво
• 22 июня в 23:33
Ответ дляДама-мадама
І я також щотижня відправляю. Весь час радую. Я всі його справи тут перейняла на себе, я не дала рухнути його бізнесу
кнопкодав• 22 июня в 23:34
Ответ дляЛюблю пиво
Я оце в рощрачу йому крикнула ’скоро дійде до того що і зуби почистила не для тебе ’. Так він образився і каже що це мої хворі фантазії, просто йому тяжко що я тут не для нього вбираюсь
Скажите, а откуда он все это знает, что вы одели, как причесались? Вы ведете онлайн 24/7 с ним или что?
Люблю пиво
• 22 июня в 23:34
Ответ дляДама-мадама
Він має змогу прийти душ і їсть він також норм якщо шо. Я розумію сам собі не належить, це так
Зараз все скажу• 22 июня в 23:34
Ответ дляДама-мадама
Можливо це якось повʼязано з тим що вам мозок не виїдають)
Мій теж дуже гордий коли хлопці йому посилки привозять, бо таких немає ні у кого, вони там в акуї кожен раз
Люблю пиво
• 22 июня в 23:35
Ответ длякнопкодав
Ні, не 24/7. Зранку він каже пришли фотку в чому ти на роботі. І знає що я до 17 на роботі. О 18 пише ви вже вдома? Які плани на вечір?
Люблю пиво
• 22 июня в 23:36
Ответ дляЗараз все скажу
Та ну киці мої, я постійно відправляю йому посилки
кнопкодав• 22 июня в 23:36
Ответ дляЛюблю пиво
Фоткайтесь до того как накрасились, в рваном, пусть радуется)))
У него там окончательно кукуха улетела.
Дама-мадама• 22 июня в 23:36
Ответ дляЛюблю пиво
Ну реально, это он слишком свободен там. Пусть делом займется.
Мы видимо о разных военных.
Люблю пиво
• 22 июня в 23:37
Ответ дляДама-мадама
Мы видимо о разных военных.
Та це не має ніякого значення. Скільки б часу не було вільного. Не в тому суть
кнопкодав• 22 июня в 23:37
Ответ дляЛюблю пиво
Хорошая служба у него.))
Дама-мадама• 22 июня в 23:37
Ответ дляЛюблю пиво
Очень даже имеет.
Дама-мадама• 22 июня в 23:37
Ответ длякнопкодав
Хорошая служба у него.))
Скажите?) Придуркам везёт.
кнопкодав• 22 июня в 23:38
Ответ дляЛюблю пиво
Сделайте несколько фото в разных местах без макияжа и в старой одежде и отсылайте иногда. А иногда откажитесь, мол некогда сейчас, целую, пока.))
Люблю пиво
• 22 июня в 23:39
Ответ длякнопкодав
У него там окончательно кукуха улетела.
Розумієте, я так не хочу. Я не така. Мені наприклад, подружка каже Тю дурна, та збреши шось і чи й не проблема. Для мене проблема. Я не про брехню. Я про усвідомлення, що я нічого поганого не роблю, що це норм, коли жінка фарбу вії на роботі. Я мабуть і в труні буду боротися за справедливість, отаке я принципове. Але опускатися і брехати, що я не фарбувалксб, щоб його не бісить, то вже занадто
Викачую яйцями• 22 июня в 23:39
Ответ дляДама-мадама
Скажите?) Придуркам везёт.
Хорошо сказано, в точку!
кнопкодав• 22 июня в 23:41
Ответ дляЛюблю пиво
Ну у вас два пути, послать его на йух, с его претензиями. Или обманывать. Потому что терпеть постоянно его претензии, вам это надо? Я бы не стала.
Люблю пиво
• 22 июня в 23:42
Ответ дляДама-мадама
Скажите?) Придуркам везёт.
Дівчата, давайте без перебору. Я пожалілася, але не перегибайте. Ви не знаєте хто мій чоловік і як може допомогти вашому або вам коли не дай Боже знадобиться. Я відкрила його погану сторону (що мені честі не робить), але це не означає що він по життю повне гівно і приносить менше користі ніж ви, або ваші чоловіки
Люблю пиво
• 22 июня в 23:43
Ответ длякнопкодав
Ну як бачте, я все намагсь прокласти третій шлях достукатися до адекватної істини і відстояти свої кордони, зберігши стосунки))