Люблю пиво• 22 июня в 23:04
Дівчата, у кого чоловіки служать далеко, маю до вас питання
Валяйте хейту, в кого багато, мені норм якщо шо.
Питання наступне (а раптом хтось по темі відповість).
Чоловік завжди був ревнивий: дуже стресував, коли я на роботу гарно вдягаюсь, фарбусбь, казав, що його засмучує, що вранці я така вся марафет і позначається, а вдома потім домашній одяг, мейе змивається і т.д. (дома не опудало ходжу, гарні костюми, халати, але йому подобається саме офісний стиль, сукні).
Зараз він далеко і це просто пекло. Щодня гриземось а в чому я пішла і чи нафарбувалась. Я одразу скажу: я не модель, маю зайву вагу, відверто не одягають. Просто гарний чистий, випробуваний одяг, просто люблю щодня щось нове вдягати. І от він наполягає, що доки він там в неволі рахуй, то я б могла якось його морально підтримати тим, що не вдягатися в різне, не фарбувати, не вдягати сукні. Бо це ж не для нього. А для мене це якась діч. Ось я пішла на стрижку, постриглася, а він образився, що веду себе як вільна жінка що я зробила йому боляче. Я така сиджу як обісрвна і думаю чи таки я хворенька абюзерша чи таки він куку, як бляха стрижка може зробити боляче.
На хвилинку я тут не на курорті точно. Я сама з дитиною, працюю з ранку до вечора, після роботи з дитиною весь час, паралельно на собі вивожу і його роботу наскільки можу, щотижня пакую йому посилки, це якийсь жах, я тільки зараз прилягла за весь день. І отаке вислуховую
Санта Барбара• 22 июня в 23:44
Ответ дляЛюблю пиво
Нуда,а питання забула конєшно ж. У кого чоловіки служать, ви якось змінили свій стиль, чи у ваших таких загонів немає?
Мой служит. Ваш йоб$$тый
Вишиванка• 22 июня в 23:46
Ответ дляЛюблю пиво
Вы думаєте я не знаю як то називається?))
😘😘😘ви так класно пишете
Царевна в уггах• 23 июня в 00:35
Это мрак, Автор. Говорит о недоверии, причем без повода, значит у него глубокая псих проблема, и он ее не осознает, и явно бороться не планирует. Всю жизнь вас будет нагибать, не уймется.
Царевна в уггах• 23 июня в 00:37
Ответ дляДама-мадама
Так Вы не рассказывайте обо всех деталях прям. Зачем давить на больную мозоль)
А зачем такой брак, где нужно каждый шаг и слово фильтровать?
Я просто тоже так жила когда-то, чур меня. В семье должно быть комфортно и спокойно, а не как на допросе.