ЯблокоРаздора• 23 июня 2025
Смарагдове небо. Поясніть текст
Світанком біля моря,
Мрійним промінням сонця,
На це хибує більшість,
Вірність бракує цінність
Це просто набір слів чи якийсь таки сенс є в тексті?
Луноликая Вика• 23 июня 2025
Ответ дляPrervana
То еще что... Вы видать еще не слышали Антитела, перепевку свежую ’Смотри в меня в упор’. Теперь это ’Дивись у мій екран’. И там вообще набор слов😆😆😆
Цю я не зрозуміла геть
ЯблокоРаздора
• 23 июня 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Хибує і бракує розуміються як дієслова по контексту
Тоді потрібно сказати вірності бракує цінності?
Ума Палата• 23 июня 2025
Ответ дляPolar_ligts
Чого паритись, треба юзати сучасні технології
Хорошо бы ещё думать, что налепило сучасна технология, выделить ещё суть, так сказать. Потому что автор песни также её написал через жпт, а жпт объяснил, что хотел сказать автор. У песни, у которой нет смысла, нет идеи, ни-че-го.
Это как фонк, со всего мира по кусочку собрали, слепили и скачем
Протру пилюку• 23 июня 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
А ви не розумієте, що навіть в піснях має зберігатись якась мовна гігієна, що мають дотримуватись лексичні, граматичні і стилістичні норми? Чи якщо це пісня, то можна просто кидати слова підряд і вважати що це норм? Вірність бракує цінність. Це що? Словосполучення, речення? Яка це мовна одиниця?
Фаріон це ти?
ЯблокоРаздора
• 23 июня 2025
Ответ дляПротру пилюку
Фаріон це ти?
Та Боже збав. Я як згадую її акцент, хочеться її ще раз того
Бабка_в_кедах• 23 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Рядки — «Світанком біля моря, Мрійним промінням сонця. На це хибує більшість, Вірність бракує цінність» - наповнені поетичною контрастністю між красою світанку і внутрішньою боротьбою.
«Світанком біля моря» та «мрійним промінням сонця» - створюють картину ідеального світу: світло, море, початок нового дня. Це — символ спокою, надії, чогось
чистого та натхненного.
«На це хибує більшість» — тут автор говорить, що багато хто захоплюється такими мріями, але це лише ілюзія, хибне враження.
«Вірність бракує цінність» - означає: насправді щось важливіше: справжня відданість, вірність — і ці внутрішні якості важать більше, ніж ефемерна краса чи поверхнева гармонія.
Автор показує: красива здача — це ще не глибинна цінність. Може бути гарне місце, дружнє світло, але якщо немає вірності, справжності - це порожньо.
Люди часто мріють про ідеал, але не будують внутрішню основу — вірність, гідність, щирість.
Замість того, щоб просто фантазувати, краще зосередитися на суттєвих речах - людській вірності, нашій відданості, внутрішній цінності.
Ці рядки - не лише красива картина природи, але й меседж: є велика різниця між рожевими мріями і справжньою глибиною серця. І саме відданість, внутрішня чесність — справжня цін-ність, яку потрібно зберігати й примножувати.
чистого та натхненного.
Хорошо, и чем нам поможет в сбережении ценностей смарагдове небо.
Ду да ду да ду• 23 июня 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви знаєте фразу: «Я митець- я так бачу»?
У всіх творах є примітка «авторський текст»
Ума Палата• 23 июня 2025
Автор, я с вами согласна. Говно а не слова.
От клипа тотальный диссонанс, внешность певца не сочетается с его голосом, слова ни о чем, ещё и закос под 90е в клипе просто раздражает
Ду да ду да ду• 23 июня 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
герой йде назустріч до «неба», залишаючи позаду сумніви, проблеми, відкриваючи серце на майбутнє («я йду до тебе, я йду назад»).
Бабка_в_кедах• 23 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Почему он идет назад, а не вперед?
Ду да ду да ду• 23 июня 2025
Ответ дляPrervana
Дуже глибока пісня. Але матрьохам не зрозуміти
Пісня про близькість на відстані
• Головна метафора — екран: символ нашого зв’язку через війну, відстань, час або смерть.
• Люди, які розлучені (через війну, еміграцію, втрати), спілкуються через екрани. Але ця пісня про щось глибше, ніж відеозв’язок.
«Дивись у мій екран — і я живий…»
— Наче звернення з того боку. Людина, можливо, вже не поруч, але живе в пам’яті, в екрані, у серці.
⸻
💔 Про втрати і надію
• Це звернення від того, хто пішов (можливо, загинув) — до тих, хто лишився.
• Заклик пам’ятати, не забути, відчути, що той, хто зник — усе ще поруч.
«…і вчися жити далі, бо я — не вічний ґаджет»
— Натяк на те, що екран — лише образ. Справжнє життя — тут, поза екраном.
⸻
🛡 Про війну і сучасність
• Написана в контексті війни, але дуже особисто, не політично.
• У сучасному світі екран став головним вікном до людей — у війну, в лікарню, на фронт.
• Через екран говорять мертві, кохають живі, плачуть матері, чекають діти.
Пісня про близькість на відстані
«Дивись у мій екран — і я живий…»
⸻
💔 Про втрати і надію
⸻
🛡 Про війну і сучасність
Ответ дляДу да ду да ду
Пісня про близькість на відстані
«Дивись у мій екран — і я живий…»
⸻
💔 Про втрати і надію
⸻
🛡 Про війну і сучасність
Пісня про близькість на відстані
«Дивись у мій екран — і я живий…»
⸻
💔 Про втрати і надію
⸻
🛡 Про війну і сучасність
Да конечно. Экран там - это экран оператора дрона. Через который он смотрит на вражину
ЯблокоРаздора
• 23 июня 2025
Ответ дляУма Палата
Я також собі уявласа щось середнє між Олегом Скрипкою і Вакарчуком, а там така піроженка мила))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 июня 2025
Автор, є такий прийом у митців літературного жанру - як потік свідомості. Хтось жартівливо називає «набір слів». Можливо, так воно і є. Особливо для читача/слухача, який любить все по поличках. Як в бразильському серіалі. Думати не треба, просто дивишся гарну казку. А є трохи інші слухачі, які шукають свої сенси (навіть ті, які автор туди й не закладав). Плюс все ж пісні пишуться за законами шоу-бізнесу, тому в пісні повинна бути деяка незрозуміла «родзинка». Це робить її цікавішою, про неї говорять тощо. А зараз все взагалі докупи. І тому часто незрозуміло, де митець дійсно щось хотів сказати, переживав, є зміст, натяк, сенс, а де просто вигадав, щоб штучно створити інтригу. Бо всі хочуть бігом творити і випускати хіти і бігом грошей. До речі, ось такі речі не лише в піснях. В інших видах сучасного мистецтва так само. Колись, Пікассо і ван Гог були диваками, та їхні роботи не сприймали. Це я без натяку, що в сучасних піснях всі генії, зовсім ні. Просто в сучасному шоу-бізі купа творів, що вже дуже важко розібратися, де класні твори, а де шлак. Але все менше творів, які запамʼятовуються. Show must go on та подібні композиції чогось не видаються сучасниками.
Луноликая Вика• 23 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Пісня про близькість на відстані
«Дивись у мій екран — і я живий…»
⸻
💔 Про втрати і надію
⸻
🛡 Про війну і сучасність
Пісня про близькість на відстані
«Дивись у мій екран — і я живий…»
⸻
💔 Про втрати і надію
⸻
🛡 Про війну і сучасність
Це натягування сови на глобус.
Для мене тексти про війну зрозумілі і гарно покладені на музику у Ярмака, у Положинського, а оце про екран - хайп за браком поетичного таланту
Майор Медуза• 23 июня 2025
Нормуль песня, смысл в ней вряд ли есть
Зато послушала и весь день в голове крутится
Смарагдове небо
Аж до світанку
Смарагдове небо
Я жду коханку….
Смарагдове небо
Аж до світанку
Смарагдове небо
Я жду коханку….
Вкуси мене• 23 июня 2025
Ответ дляУма Палата
Вот тоже самое хотела написать, но увидела Ваш комментарий. Для меня ещё смешно, что юноша пытается косить под матёрого мужика
Коко Шанель• 23 июня 2025
Я так, в контексті пошуків змісту.
Якби я вірність своєму колишньому аб´юзеру поставила за найвищу цінність, тягла цей хрест на своєму горбові і знехтувала важливістю ’світанків біля моря’ і інших речей (так, з іншим чоловіком), які торкаються душі і роблять мене живою, то я би, може, цю пісню зацінила. А так нехай я буду тою ученицею, яка найглибше проаналізувала, сама осмислено твір написала і все одно двійка! Бо посміла сперечатися з автором критики))
Ответ дляЯблокоРаздора
Цікаво чому коли мене підрізав вчора якийсь ідарас і я вигукувала дуже емоційні слова, навіть без претензії, а одразу з глибоким змістом, то мама сказала шо треба шось принять на травках, а тут прям шедевр одразу. Шо я роблю не так
Коли в мене така ситуація і трошки , так сказать, збуджуюсь, то мої старші доньки говорять, що мені в машину треба покласти мікрофон, для караоке безпроводний, і казати все це в мікрофон у відкрите вікно машини!
Мовчу, але хочу• 23 июня 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
А саме смарагдове небо? це яке? зелене? брєдятіна якась
Это небо после дозы кокса, тут все панятно
Баррикадница• 23 июня 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Вірність бракує цінність. Що це значить?
Молоко акційне помідор?
Бракує цінності вірності у світі зараз
Баррикадница• 23 июня 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Записуйте свої шедеври і пишіть музику, будемо слухати