Цирк на дроті• 23 июня в 00:37
Кільцева еритема у дитини 1,8 р. Бореліоз?
Дівчата, допоможіть, вже дурію... Дитину періодично щось кусало під час прогулянки з свекрами. Коли приходила, були різні укуси, довго не проходили, кліща не бачили. І ось навколо одного з них утворилося кільце, через тиждень -півтора з моменту появи укуса.. Поїхали в інфекційне відділення, чітко діагноз не поставили, думають може ще алергія, завтра сказали здати імуноблот. Проте думки лікарів розійшлися, одні кажуть якщо еритема є, то аналіз покаже бореліоз, а інші кажуть немає смисла здавати раніше ніж через 2 тижні... Він не дешевий, 2400 грн, мені то не шкода, але педіатр каже шо це пуста витрата грошей, що аналіз не покаже нічого .. я в шоці, шо робити не знаю... Розкажіть свої історії, як у вас було, коли з´являлася еритема? Особливо у дітей.. чи дійсно пили антибіотики 21 день? Вона ще така крошечка, це ж конська доза для неї(((( реву, не можу, не знаю що робити (((
Цирк на дроті
• 23 июня в 01:14
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мне это намного больше похоже на укус, который был расчёсан, и внесли инфекцию.
Лично с таким сталкивалась, только пятно у меня было намного больше, клеща тоже не снимала, кто укусил не знала.
Сдавала антитела М через неделю и через 3 недели, ниже плинтуса были.
Вона його взагалі не чухала. Ніякі укуси не чухала, в неї їх декілька по тілу... Не звертає уваги на них взагалі
Вмію заміряти найкраще• 23 июня в 01:15
Ответ дляБлондинка в Законе
Коли моїх вкусили кліщі, то через 10-14 днів вже аналіз показав. Так, пили 21 день АБ. Але ми не імуноблот здавали, а IgM
У мене ерітеми не було, але була температура 37. На 14 день від укусу також був позитивний вестернблот
Разгуляшка• 23 июня в 01:24
На еритему не дуже схоже. Більше на алергію від укусу. Еритема - всередині круга біла, а сам круг червоний. З часом швидко збільшується. Не свербить. Може мігрувати -з´являтись в іншому місці.
Я поспостерігала би ще.
Вона не збільшується?
З момента укусу через 3 тижні можна здати на антитіла класу М (показує гостру фазу).
Іі пошукайте поки гарного інфекціоніста про всяк випадок.
Я поспостерігала би ще.
Вона не збільшується?
Цирк на дроті
• 23 июня в 01:27
Ответ дляРазгуляшка
Я поспостерігала би ще.
Вона не збільшується?
Я поспостерігала би ще.
Вона не збільшується?
Так воно всередині біле. Яскраво червоне тільки кільце, а всередині ото блідо-рожеве це ще від укуса. Він довго не проходив, тільки почав блідніти і зменшуватися зараз
Блондинка в Законе• 23 июня в 01:32
Ответ дляЦирк на дроті
У моєї дитини наче трошки інше було, і воно росло кожен день. І яскраво червоне було, у вас якось приглушене.
Здайте аналіз
руки_Крюги• 23 июня в 01:34
Ответ дляЦирк на дроті
А скільки сину було років? Як вплинув на організм такий тривалий прийом антибіотиків? Паралельно давали пробіотики? Просто я розумію, що це весь імунітет зараз піде на ноль... Педіатр каже пропити 10 днів азитроміцин і все
Извините, но вы вообще не за то переживаете. Для иммунитета попьете кефирчик и йогурт в капсулах.
Оскорбляю всячески• 23 июня в 01:40
Ответ дляЦирк на дроті
Ну от вони по фото подивилися (бо в лікарні була одна чергова молода інфекціоніст, яка скинула фото колегам), то одні кажуть що то не від кліща еритема, інші - що від нього... Антибіотики не призначали, без аналізу не хочуть травити дитину...
Ідіотизм. Це небезпечно.
Оскорбляю всячески• 23 июня в 01:41
Ответ дляЦирк на дроті
Ми в Київській області. Отож, щоб підтвердити захворювання, треба чекати ще днів 10, а педіатр каже не втрачати час, і вже зараз пити антибіотики
Правильно каже
АдеКВАтная• 23 июня в 01:45
Припиніть істерику. Ви мама, доросла людина. Нічого смертельного в антибіотиках немає щоб вбиватись і плакати. Ваша дитина жива. До чого ці страждання.
І по темі. 90% це не еоитрема, хоча гарантії ніхто не дасть. Скоріш за все це алергічна реакція. Аналіз здавати відповідно до термінів. Раніше не треба.
Дай подивлюся• 23 июня в 01:52
Додайтесь в групу і напишіть туди, додайте фото, вам порадять. Група лайм Україна
Разгуляшка• 23 июня в 01:59
Ответ дляЦирк на дроті
Збільшилось кільце з того часу, як ви перший раз побачили?
Чумачечая Весна• 23 июня в 02:41
Ответ дляЦирк на дроті
Імунітет піде на нуль, якщо не проп´єте.
Відновиться.
Терапія має бути нормальна, щоб потім лікті не кусали.
Є люди, які місяцями п’ють антибіотики за показами. Є набагато сильніші ліки, в плані впливу на організм.
Відновиться.
Пополняю_Карму• 23 июня в 02:55
У меня у сына тоже такое пятно было, врачи ставили болезнь Лайма. Ничего, пропили дешевых антибиотиков и все гуд. Не затягивайте
Пік Антна• 23 июня в 05:13
Ответ дляХитрушка-чекушка
Точно эритема ? На розовый лишай похоже
Та звичайна мошка вкусила, а у мами вже ерите а і імунітет на нулі
Цирк на дроті
• 23 июня в 06:26
Ответ дляАдеКВАтная
Дякую за відповідь! А хіба може алергія початися днів через 10 після укусу? Коли вже сам укус почав сходити? І чи варто профілактично пити антибіотики в такому разі на Вашу думку?
Цирк на дроті
• 23 июня в 06:28
Ответ дляПік Антна
Як може з´являтися кільце через десять днів після укусу мошки, коли сам укус почав сходити? Навіть якщо б це алергія чи щось таке, мало б відразу проявитися, а воно було давно , і тільки вчора кільце з´явилося
ЛюбимаЯНЬ• 23 июня в 06:44
Ответ дляЦирк на дроті
В сина була кільцева еритема не від кліща. Дивилась Калюжна. Сказала, що можливо підшлункова, жкт... Виписала, здається, бутадіонову мазь і все. Десь за тиждень-два вона зникла
Червона ікорка• 23 июня в 07:11
Ответ дляЦирк на дроті
Педиатр притрушенный-пить абсолютно просто для успокоения?
А вам нужно ребёнка показать вживую инфикционисту нормальному,опытному. В аб нет нечего страшного,уж наверняка барелеоз похуже будет. Всякие там пробиотики давать можно параллельно,но обычный йогурт тоже подойдёт. Особенно если при приеме аб нет никаких изменений стула и та и тд.
Червона ікорка• 23 июня в 07:12
Ответ дляЦирк на дроті
Ні, отож, я строго забороняла в траві гуляти, свекруха каже що не ходила в траві . Але в лісі були, часто, у нас він як парк - типу асфальтована доріжка є, по ній гуляли. Нічим не бризкала
Вообще клеща сложно пропустить,если был укус значит он остался бы в ноге и пришлось бы доставать. А так где он?
Червона ікорка• 23 июня в 07:14
Ответ дляЦирк на дроті
Таким, що антибіотики вбивають і корисну мікрофлору теж, імунітет відразу падає. Бо основна частина імунітету в кишківнику
Ааа,вон оно шо)))
Автор,прекращайте смотреть ютуб))
Эскиз бесконечности• 23 июня в 07:33
Ответ дляЦирк на дроті
Укус був, він тримався довго, тільки почав сходити і світлішати і з´явилося ось це кільце. Проте кліща там не бачили. Просто з прогулянки прийшла, наче комар вкусив
У подруги було інше кільце, яскраве, з рівними краями, хвороба Лайма
Зовсім Не таке, як ваше
Але, я ж не спеціаліст..
Зовсім Не таке, як ваше
Але, я ж не спеціаліст..
Раз одела не бу• 23 июня в 07:45
Когда у моих детей такое было я сама дала по инструкции сумамед, инструкция при болезни Лайма. На второй день этот круг покраснел, на третий исчез. Это такая опасная болезнь, что лучше перестраховаться.
Намакушка• 23 июня в 07:57
Ответ дляЦирк на дроті
у меня такое было, несколько, зоны разные, и на руке и на грудной клетке (между грудьми), пятнышки разного диаметра, было одно и такого размера как у вашего малыша. Диагноз у дерматолога - кольцевая эритема. Лечение - мазь кловейт, ватной палочкой мазать строго по контуру пятна, 2 р/вдень неделю, потом уменьшая - 1 р/день неделю, потом 1 р/ через день неделю мажем, потом 3 раза в неделю неделю мажем, потом 2 р в неделю тоже неделю мажем, потом 1 р в неделю и все...
У меня прошли пятна полностью. Может и вам пригодится. И да, АБ не назначали.
Намакушка• 23 июня в 08:09
автор, подскажите, край эритемы просто красный или состоит из пупырков маленьких? По фото не видно.
Мне не похоже на борелиоз, там на фото явно место укуса и эритема ярче. Если нет пупырок по краю, а просто красное, то еще, как вариант, укус мошки. У меня тоже было, только бОльшее и край чесался очень, а еще это место было горячее. Спасалась мазью фторокорт, мазала всю поверхность. Прошло.
Зайканалужайке• 23 июня в 08:14
Ответ дляЦирк на дроті
В цьому випадку антибіотики краще . Вони не нанесуть такої школи, як нанесе бореліоз( якщо є інфекція. Повірте, знаю, що кажу.
Зайканалужайке• 23 июня в 08:16
Ответ дляЦирк на дроті
Зверніться до Янченка Віталія. Він спеціалізується на лікуванні бореліозу за протоколами ILADS. Антибіотик обов´язково.
Зайканалужайке• 23 июня в 08:18
Ответ дляБлондинка в Законе
Здайте IgM
Робиться швидко, коштує дешево
У моїх дітей у одного була еритема і кліщ заліз, а іншу вкусив і хутко втік. У обох IgM був підвищений через 10-14 днів
Робиться швидко, коштує дешево
А в тої що вкусив і втік, також була еритема?
Зайканалужайке• 23 июня в 08:23
Ответ дляЧервона ікорка
Ви би знали, у скількох людей виявляють бореліоз, які не бачили ні кліща, ні еритеми( в тридцяти відсотках при зараженні вона не з´являється).