Цирк на дроті• 23 июня в 00:37
Кільцева еритема у дитини 1,8 р. Бореліоз?
Дівчата, допоможіть, вже дурію... Дитину періодично щось кусало під час прогулянки з свекрами. Коли приходила, були різні укуси, довго не проходили, кліща не бачили. І ось навколо одного з них утворилося кільце, через тиждень -півтора з моменту появи укуса.. Поїхали в інфекційне відділення, чітко діагноз не поставили, думають може ще алергія, завтра сказали здати імуноблот. Проте думки лікарів розійшлися, одні кажуть якщо еритема є, то аналіз покаже бореліоз, а інші кажуть немає смисла здавати раніше ніж через 2 тижні... Він не дешевий, 2400 грн, мені то не шкода, але педіатр каже шо це пуста витрата грошей, що аналіз не покаже нічого .. я в шоці, шо робити не знаю... Розкажіть свої історії, як у вас було, коли з´являлася еритема? Особливо у дітей.. чи дійсно пили антибіотики 21 день? Вона ще така крошечка, це ж конська доза для неї(((( реву, не можу, не знаю що робити (((
Закусенец• 23 июня в 08:35
вот моя тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3727042
Ходила к инфекционисту, сказала, что это не укус клеща. Как я поняла, если клещ, то должно быть типа кольца, возле укуса светлее, как у вас.
Мне выписали направление на IgM в Синево - цена чуть дешевле, чем у вас - порядка 1600 грн.
Блондинка в Законе• 23 июня в 08:39
Ответ дляЗайканалужайке
А в тої що вкусив і втік, також була еритема?
Ні, я вище писала
У одного була еритема і яскрава, у іншого ні
Чарочка діда• 23 июня в 09:14
У мене було таке від укусу мошки чи комара.Здавала аналізи декілька разів все чисто було.Це може бути алергічна реакція.
Домашка• 23 июня в 09:24
Ответ дляХитрушка-чекушка
Точно эритема ? На розовый лишай похоже
У меня эритема, выглядит не так.
Можу брикнути• 23 июня в 09:50
Ответ дляЦирк на дроті
Дякую! Мабуть так і спробую для початку зробити...
в Синево э пакет ’після укусу кліща’, якщо це дійсно еритема, то це запалення і аналіз має показати принаймі зміни в аналізі крові.
Просто ось так призначати антибіотики, ну не знаю.
Імуноблот також не дуже інформативний, там можуть бути перехресні реакції, ми здавали купу тих аналізів після укусу.
Мені більше схоже на укус мошки, це адські комахи в плані алергій(
Свій варік• 23 июня в 10:54
це еритема бореліозна. її може давати і кліщ,і овод,і мошка. у мене була кільцева еритема після укусу мошки. 28 днів цефтріаксону в вену.
Повірте,наслвдки лайму дуже страшні.І антибіотики,яких всі бояться як чорта лисого,взагалі ніщо. Це не отрута.Флора відновиться. А от борелії,які влізуть в нерв.систему(знищують нервову систему.серцеві клапани,зір,може бути параліч обличчя),можуть наробити біди на все життя. 21 століття .Печінка прикривається препаратами при прийомі аб.Кишківник відновлюється йогуртом
Закусенец• 23 июня в 11:29
Ответ дляСвій варік
А на какой день вы заметили изменения? Или вы сразу после укуса пошли сдавать анализы?
Меня что-то укусило в начале июня (я даже тему создавала), но вот уже прошло почти 20 дней - особых изменений в состоянии я не вижу. Пятно уже почти сошло на нет. Остался лишь светло-коричневый цвет, но у меня не было светлой части, как кольцо, а просто было одинакового цвета покраснение на всем участке, которое периодически зудело. Направление на IgM в Синево мне дали, но я пока не ходила.
Свій варік• 23 июня в 11:40
Ответ дляЗакусенец
зря. кольцевая еритема= боррелиозу без анализа. так сказали в Алекс.больнице в инфекционке. посмотрели на мою кольцевую эритему и сразу оформили на 28 дней. кололи цефикс внутривенно. Боррелиоз подтрвердился в процессе. если эритема проходит,это значит что вы здоровы,это 1 стадия переходи во 2 стадию. (помните симптомы сифилиса? шанкр проходит,и наступает 2стадия). Сифилис ы Лайм вызывают спирохеты,они разные,но стадии болезни одни.
Со мной лежала женщина,у которой прошла еритема,клеща не видела,но начали болетьс уставы очень сильно.обратилась она уже через 4 мес. Очень поздно. Боррелиоз подствердился,а вот вылечить н смогли.Хрон.лайм в Украине не лечится.Вы ждете и делаете хуже себе. Потому что потом помочь вамникто не сможет. Зайдите на ФБ в группу Лайм УКраина и почитайте сколько там хронически больны,которые годами не могут вылечится ничем.спирохету уничтожить спустя месяц невозможно.Это микробиология.
АдеКВАтная• 23 июня в 11:44
Ответ дляЦирк на дроті
Дякую за відповідь! А хіба може алергія початися днів через 10 після укусу? Коли вже сам укус почав сходити? І чи варто профілактично пити антибіотики в такому разі на Вашу думку?
Ви достеменно не знаєте, коли і що укусило. Антибіотики пити профілактично не треба. Здавайте аналіз відповідно до термінів.
Закусенец• 23 июня в 11:44
Ответ дляСвій варік
Спасибо вам за подробное разъяснение. В ближайшие дни иду сдавать анализ.
Леннон_Жив!• 23 июня в 12:37
Ответ дляМожу брикнути
Імунобнот як раз і є самий інформативний, на відміну від аналізу на антитіла М, де якраз раз можуть впливати перехресні стнехії, особливо в сінево.
Але це справді наврядчи єрітема скоріше реакція на укус комах
Можу брикнути• 23 июня в 12:56
Ответ дляЛеннон_Жив!
ми здавали імуноблот декілька разів, кожного разу заплутувались ще більше лікарі. Врешті решт ’діагноз’ був такий: ’скоріше ні, ніж так’.
Леннон_Жив!• 23 июня в 12:58
Ответ дляМожу брикнути
Дивно, там дуже чітко все розписано, окремо по різним видам борелій
Можу брикнути• 23 июня в 15:19
Ответ дляЛеннон_Жив!
у нас два рази були сумнівні результати. Я вже не пам´ятаю, як воно там визначалось. Але не можна було однозначно сказати є чи немає.
Леннон_Жив!• 23 июня в 15:24
Ответ дляМожу брикнути
Сінево?