Наездница• 23 июня в 09:28

Яка ситуація на с.м. Святошин?

Доброго ранку.
Їхатиму з дітьми з лівого берега до станції Святошин, потім на тролейбус 41.
Хто там мешкає чи проїздив сьогодні, скажіть будь ласка, чи працює метро на вихід до тролейбуса?
Дякую.
ОхиИВздохи• 23 июня в 09:33
Какой то выход будет работать
Выйдете и пройдете до троллейбусной остановки
Блиск думки• 23 июня в 09:35
Вихід до 41 тролейбусу зранку не працював. Але можно було вийти на крайній вихід з того боку.
Блиск думки• 23 июня в 09:36
Перевірте чи 41 тролейбус зараз взагалі ходить. Бо зранку коло під мостом було закрите для руху.
автор Наездница • 23 июня в 09:36
Ответ дляБлиск думки
Я вперше їхатиму.
Буду вдячна, якщо підкажете як крайній вихід називається, щоб знати як людей питати.
Дякую.
автор Наездница • 23 июня в 09:37
Ответ дляБлиск думки
А де перевірити, ми не місцеві
Сіточка• 23 июня в 09:39
Ответ дляНаездница
Я вперше їхатиму.
Дякую.
Скорее всего все туда будут идти, вы не потеряетесь и всегда есть работники метро спросить
Блиск думки• 23 июня в 09:47
Ответ дляНаездница
Я вперше їхатиму.
Дякую.
Виходите з метро в той же бік, що 41 тролейбус. Але вихід до тролейбусу буде перекритий. Їдете далі і виходите з підземного переходу де буде можливо.

На сайти Київпастранс написано, що рух 41 тролейбусів затримується.
Думаю, там швидко все приберуть.
І там є пара маршрутів таксобусів, які дублюють рух 41 тролейбусу.
Путающаяся• 23 июня в 09:50
То їдьте на таксі. З дітьми. Не знаючи маршруту
автор Наездница • 23 июня в 10:05
Ответ дляБлиск думки

Думаю, там швидко все приберуть.
Дякую