ПрипоРошенная• Изменено 23 июня 2025
Чи важко зібрати мотокосу бензинову?
Планую купити, але хвилююсь, що сама не зберу. Варто спробувати самій чи хай продавець в магазині збере? Ви б зібрали?
ПрипоРошенная
• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
Так, зібрала б. Жінці зручніше з акумуляторною буде, але вона слабкіша
Мені потрібна бензинова, багато косити потрібно
Ліплю вареники• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
+1 за акумуляторну.
це ж потім бадяжити бензин з маслом, дихати вихлопними газами
Ответ дляЛіплю вареники
+1 за акумуляторну.
У мене є і акумуляторна і бензо. В минулому році були сильні бурʼяни, то їх навітт електротример не брав, прийшлось купувати бензокосу, в цьому році висадили газон і тример і газонокосарку акумуляторну- то тример акумуляторний великий бурʼян не візьме
Ліплю вареники• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
в нас була бензо, продали і купили аккум. Це ж вчадіти можна біля бензинки.
Просто Фіфа• 23 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Ви зможете зробити суміш з масла певної марки та бензину? Бо якщо косу не зможете зібрати, то потім суміш, заправка, а ще міняти ліску.
Завжди мало• 23 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Бензинові більш тяжкі. Як тримери, так і пересувні.
І мені зараз більш подобаються електричні. Якщо є можливість підключитися до електрики. Я собі купила електричний подовжувач на котушці довжиною 100 м і тепер можу всюди добратися.
Бензиновий тример в мене два рази загорався під час косіння. Вдруге загорівся коли було навкруги багато посохлої трави. Ледве загасили пожежу.
ПрипоРошенная
• 23 июня 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Так, зможу
Ліплю вареники• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
Коли немає бурʼяну зростом з людину, або не багато косити то можна акумуляторною)
не вирощувати ’ліс’
Завжди мало• 23 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
+1 за акумуляторну.
Одного акумулятор на тримері мені вистачало на пів години. Це дуже мало для великої ділянки.
Працівниця року• 23 июня 2025
Нічого важкого.Там інструкція і все просто Але в нас Stihl,не китай.
Дві бензинові,працюють одна з 2008 друга з 2018 року.Бензинові.Без будь яких проблем.
Меряю линейкой• 23 июня 2025
Ви впевнені що зможете нею косити сама? Вона дуже тяжка, це просто нереально для мене, наприклад
Стефанія• 23 июня 2025
Ответ длявре_Динка
Вона не маленька, не в любу машину влізе зібраною
По інструкції нічого складного там немає
може не так далеко від магазину)) у нас є ..вона таки дуже велика...раз зібрали і все... але везли в село машиною вже зібраною...