Скіфська пектораль• 23 июня в 13:24

Що не так з мч

Який завжди доказує свою правоту навіть якщо він не правий явно , безкінечно суперечить та перекручую факти . Як же це вимотує
Вкаблучках• 23 июня в 13:25
поменяйте на нормального
Фиона Шрековна• 23 июня в 13:26
Хтось з Вас трохи притрушений, бо якщо він Вам борща не дає варити то одне, а якщо цвяхи в ньго гнуться, то інше.
автор Скіфська пектораль • 23 июня в 13:31
Ответ дляФиона Шрековна
Не дає , приколупався з випраними чохлами від дивану , що їх не так сушити потрібно , хоча вони нормально висохли там всередині паралон , на наступний день коли було явно видно що вони сухі він був незгодний , та почав скидувати мені з Гугла скріни як їх потрібно сушити . До речі це його диван я попрала
Куда ж без меня• 23 июня в 13:32
дева по гороскопу?
Пирожкиня• 23 июня в 13:33
С таким человеком дела не будет. Тут или силу духа нужно иметь и всего соревноваться. Или покоряться, не споря.
УбилаКеннеди• 23 июня в 13:34
ухилянт?
автор Скіфська пектораль • 23 июня в 13:34
Ответ дляКуда ж без меня
дева по гороскопу?
Веси
Витворунка• 23 июня в 13:35
такий все життя буде мотати нерви. воно ва треба?
Фиона Шрековна• 23 июня в 13:39
Ответ дляСкіфська пектораль
Нафіга прати чужий диван Ви лізете поперед батька в пекло, він втручається от і все.
IQ 80• 23 июня в 13:39
Ради чего выматываетесь ?
Куда ж без меня• 23 июня в 13:40
Ответ дляСкіфська пектораль
Веси
автор вы согласны жить с таким? если человек вам говорит что вы не правильно что-то делаете, сразу передавайте ему это дело и пусть делает правильно, но он! и все...
автор Скіфська пектораль • 23 июня в 13:40
Ответ дляФиона Шрековна
Тому шо він брудний
Фиона Шрековна• 23 июня в 13:43
Ответ дляСкіфська пектораль
Тому шо він брудний
То його диван! Розумієте? Там його ріднесенький бруд і той бруд йому рідніше за Вас, бо не заважає жити. Ви машете вилами по воді.
Бабульція• 23 июня в 13:49
Ответ дляСкіфська пектораль
Тому шо він брудний
Я б після його скрінів запитала, то чому він їх не поправ, якщо знає як це робити і як сушити?

Тікайте від нього.
Нагайна• 23 июня в 13:51
Через пару років у вас буде нервовий зрив, бо постійне життя з таким - то пекло.
Я спочатку не розуміла.
Коли знайшла нормального, то лише тоді зрозуміла, яке то щастя і як раніше минулий мене просто задро*ував на рівному місці.
Яка я була постійно змучена, зла і в поганому настрої
автор Скіфська пектораль • 23 июня в 13:56
Ответ дляБабульція

Тікайте від нього.
Я запитала в нього чи він не дебіл
Не стесняюсь• 23 июня в 13:59
Ответ дляСкіфська пектораль
Тому шо він брудний
Спробуйте змінити підхід. Ви на його думку щось не так робите? Хай робить сам. До цього можна віднести більшість побутових справ. Але насправді сам він не буде робити, бо він хоче командувати. Тому спочатку домовтесь що робить він, а не ви, а потім, коли не буде зроблено, починайте нагадувати. Пару разів нагадайте, а потім починайте питати, коли нарешті буде зроблено
Ms. Любмая жена• 24 июня в 20:30
Абьюзер. Есть только его мнение и неправильное. С таким не будет жизни.