Хата на мати• 23 июня в 13:30

Знайдіть мені її, я її відп**** хочу

iryna _b• 23 июня в 21:09
Ответ дляЗдохниПуйло
Там була мама за її спиною і тато бандюк, гроші і блат
По ній видно- гопнік, а не жінка
Shoosha• 23 июня в 21:10
В данном случае так и было, фотосессия Тараса в окопе, потом гастроли.
Natal_ka91• 23 июня в 22:01
Ответ дляlilul990
Вона правду сказала. Порішати можна, як він порішав, але не з шахедом чи ракетою. А фейкові бійці хоч би вже мовчали
А толку? Це може статися з будь-ким, чогось кошових і т.п. вона ніколи не зачіпає. Дозволити їй таке зви*діти - скоро всім в країні будуть тикати, що нічого страшного що хату рознесло, ти ж не на фронті. При чому і жінкам теж
Natal_ka91• 23 июня в 22:04
Ответ дляReintTycha
А в чому вона , Безугла, не права?
Що : війна не для всіх?
Війна для бідних, як показало життя
mamaМия• 23 июня в 22:11
Ответ дляВоленс-неволенс
В неї батько гранітний магнат. Там все схвачено. Тому дозволяє собі таке. Пристроїв єб...ту до корита
Я думала в неї може якийсь коханець, що прикриває, ще завжди дивувалася, хто таку дуру потр@хує, а то вона у тата під прикриттям, ясно-понятно
Ckloe• 23 июня в 23:25
Шо, опять???
Мама Никитки-2• 23 июня в 23:41
Ответ дляВесняний Марафон
Ну, тут как бы мне нечего возразить Безумной. В фейковость она правильно ткнула
Дивно, що їй самій ніхто не тикає. Чи ви справді її вірите, що убд вона за реальну службу отримала? Так шо кому кому, а не Марʼці підпізд#вати про фейки.
Мама Никитки-2• 23 июня в 23:42
Ответ дляВсех в сад
Чого вона ухилянтка?
Як чого? Вона військовий медик.
Мама Никитки-2• 23 июня в 23:43
Ответ дляВсех в сад
Значить ми всі ухилянтки по-вашому? вас теж заносить не слабо
А ви також військовий медик? Я-ні. І думаю більшість також ні
Макака Джо• 23 июня в 23:45
Ответ дляХолодная каша
В неї як в нду мають бути години прийому громадян
Їх замінили годинами прийому ліків
Файна_зупка• 23 июня в 23:46
А у нее нет семьи? Дети, родители? Она же суицидница, жить ей не хочется, видно же по ней