100%• 09 июня в 17:02
Зіроньки, треба прибрати вуса козацькі
Порекомендуйте, будь ласка, якийсь діп-крем, щоб позбутися вусів, буду маму до ладу приводити, бо то кабзда
100%
• 09 июня в 17:03
Ответ дляКоролева краси
Крем может оставить раздражение
Які варіанти ще?
Освічую темряву• 09 июня в 17:07
Может не надо? Смотрю на свою кошку - ну ведь красотка даже с усами!
Меломанка Маланка• 09 июня в 17:38
Ответ дляОябунчик
Епіляція електро і по волосинці. Все інше то дуже дуже тимчасово.
Згодна.
Собі зробила електро, назавжди. Навіть лазерна тимчасово
Оябунчик• 09 июня в 18:19
Ответ дляМеломанка Маланка
Згодна.
Я тільки в процесі. В мене ще і гормональні зміни і після 38 волосся почало лізти усюди.
Вумна, аж страшно• 10 июня в 04:05
Ответ дляБез QR коду
щоб ще більше росли?
Лезо не може пришвидшити ріст волосся)
Жирафовое варьенье• 10 июня в 18:46
Обычный крем Вит прекрасно справляется, но нужно раз в неделю пользоваться