Позаземний розум• 23 июня в 14:59
Що з квіткою? Як врятувати?
Два раза квітла, а тепер таке
Я така бойова• 23 июня в 15:03
У меня такие сначала цветут, потом засыхают я обрываю, потом еще раз цветут, но дальше вытягиваются побочные ростки и она перестает быть красивой, по идее нужно ее рассаживать но мне лень этим заниматься, выбрасываю новую маленькую и красивенькую покупаю
Свезло так свезло• 23 июня в 15:06
У меня эти магазинные каланхое сдыхат как только отцветут. Ничего им не помогает, какие-то одноразовые
Прибрати все засохше. Судячи по листям то їх їсть кліщ. Поприскати фітовермом чи актеліком 3 рази через кожні 5-7 днів . Фітоверомом можна в жилих приміщеннях, актеліком в нежилих типу балкон, під’їзд. Поставили в мусорний пакет і поприскали добряче, завязали пакет і хай постоїть 12 годин. Цього достатньо , щоб подохли всі дорослі особини. Потім вилупляться нові кліщі, ви знову їх оприскаєте і третім раз контрольний. Каланхоє оживе ще після першого разу. Тільки не ’зваріть’ квітку залишивши в пакеті в дуже теплому місці чи на сонці.