Аль де Барановна• Изменено 23 июня в 15:38
Місячні у підлітка 11 років на морі. Не радьте те що засовувати
Який вихід?
Аль де Барановна
• 23 июня в 15:45
Ответ дляРозвідка Маші
Всю жизнь купалась, когда только начиналось и когда заканчивалось. Ничего страшного.
Так а чому люди кіпішують? Я теж так роблю
Але все рівно сюди написала щоб вияснити чи можна
Нафаня Маня• 23 июня в 15:45
Ответ дляАль де Барановна
Хтось мені може пояснити в чому ризики плавати в перший та останній день місячних? Коли там 1 капля в день капає
И почему у вас есть серое вещество состряпать тему, но нет на получить консультацию у врача и не только?
Завжди мало• 23 июня в 15:45
Ответ дляАль де Барановна
А шо це за купальники? Тут де прикол щоб не попала в піхву вода? Чи головне не плавати в басейні а в морі можна?
Тобто виділення, які шлейфом тягнутимуться по воді за донькою, вас не турбують?
Чорт і Шо• 23 июня в 15:46
Если месячные, то либо тампон (но Вы не хотите) либо НЕ купаться в море/ бассейне, других вариантов не существует. А чего боитесь так тампонов?
Аль де Барановна
• 23 июня в 15:46
Ответ дляЗавжди мало
Тобто проблема у чистоті води?? Який шлейф в 1 день місячних там 1 капля в день
Мяо мой мяо• 23 июня в 15:46
Ответ дляРозвідка Маші
И я. По молодости. Потом лечилась.
Больше так не делаю. Ни с тампонами, ни с чашей. Здоровье дороже той несчастной недели без воды
Аль де Барановна
• 23 июня в 15:47
Ответ дляМяо мой мяо
И я. По молодости. Потом лечилась.
Розкажіть детальніше
Від чого лікувались?
Розвідка Маші• 23 июня в 15:47
Ответ дляАль де Барановна
Спросите в интернете или у гинеколога. Тут люди все разные, кто-то одной водой подмывается....
ВыФсеВрете• 23 июня в 15:47
Ответ дляАль де Барановна
Ясно
Ніхто не напише(( я просто теж так роблю
Пояснюю по простому.
Під час місячних шийка матки трохи відкрита, і ризик інфікуватись досить великий, більший ніж в інші дні.
А в морі та басейні і пісяють, і не здорові купаються
Але судячи з теми то не ваша дитина.
Мяо мой мяо• 23 июня в 15:47
Ответ дляАль де Барановна
Розкажіть детальніше
Від чого лікувались?
Будете взвешивать, что интереснее?
Несемо світло разом• 23 июня в 15:48
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви наче з лісу вийшли...
Однозначно это какая-то скотина, не может мать такую фигню писать.
Завжди мало• 23 июня в 15:48
Ответ дляАль де Барановна
так, для жінки не проблема купатися при місячних, для жінки проблема в чистоті білизни, одягу, води тої самої. ну і елементарна повага до людей в принципі має бути. а то як не пісюнькать своїх дітей в воду водите то з місячними в відкриту в водичці плюхаєтеся, бо ж відпустка, уплачено, можете собі дозволити поводитися як бидло
Шкідлива молекула• 23 июня в 15:50
Ответ дляАль де Барановна
А якщо вже закінчуються місячні- можна плавати? Наприклад коли вона одягає просто тонку прокладку (та що на кожен день)
Ви не жінка? Не знаєте як воно?
Примарочка• 23 июня в 15:51
Нічого не буде в останній день. Тампон також від води намокає, його одразу після купання мокрий дістають. Хай заходить без прокладки і вдягає її одразу, коли вийде.
Але якщо там реально не тече, бо може бути неприємна ситуація.
Завжди мало• 23 июня в 15:51
Ответ дляШкідлива молекула
Ви не жінка? Не знаєте як воно?
стопроц не жінка
капля місячних в перший день, купатися з прокладкою...
Шкідлива молекула• 23 июня в 15:52
Ответ дляЗавжди мало
стопроц не жінка
Ви купалися?
Аль де Барановна
• 23 июня в 15:52
Ответ дляПримарочка
Не тече
Трішки помазало
Навіть не одягає велику прокладку
Трішки помазало
Навіть не одягає велику прокладку
Водійка хімарса• 23 июня в 15:52
Ответ дляАль де Барановна
море 18 градусів. куди там плавати?
Аль де Барановна
• 23 июня в 15:53
Ответ дляЗавжди мало
так. а ви ні?
Я теж купалась
І тільки зараз бачу що не можна в перший день
Не гавкаю- но охраняю• 23 июня в 15:53
Ответ дляАль де Барановна
Выходит она с моря и все течет по ногам.... Красота
Завжди мало• 23 июня в 15:53
Ответ дляАль де Барановна
Я теж купалась
я не вам відповідала і запитувала
Аль де Барановна
• 23 июня в 15:54
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Де воно тече!!???? Ви в своєму розумі
Якби воно текло дитина б не пішла
А так вона каже шо трішки помазало прокладку
Якби воно текло дитина б не пішла
Даха-сваха• 23 июня в 15:54
Ответ дляАль де Барановна
Блін, ви ж одна так думаєте напевно. Як тепер у морі плавати ;(((
Все возможно• 23 июня в 15:56
Ответ дляАль де Барановна
А Ваша піхва умеет всасывать в себя воду?