Шикаю і викаю• 23 июня 2025

Київ-Копенгаген

Дівчата,треба у справах їхати в Копенгаген.Підкажіть по дорозі,хто знає.Як краще?
1.перевізник на бусі напряму,обіцяють комфортні місця,де можна і лягти.200€
2.Флікс бас.Вартість 7000 грн.,з пересадкою,хвилююсь,а якщо затримка на кордоні,мене ж ніхто там чекати не буде і буду мати головний біль як діяти далі…
3.дістатись до аеропорту та літак.але не знаю в якому напрямку шукати
Хто їздить,хто знає,допоможіть,будь ласка,як краще.
Дякую.
Як ухурделю• 23 июня 2025
Кишинёв-Копенгаген, прямые рейсы
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Кишинёв-Копенгаген, прямые рейсы
Дякую,буду дивитись.
Ms. Любмая жена• 23 июня 2025
З Варшави мабуть є рейси. З Будапешту подивіться, туди можна потягом доїхати.
Love_Love_Love_• 23 июня 2025
Лоукост з Кракова
Ноу коммент• 23 июня 2025
Перевозчика не рекомендую
Бусы удобные сейчас, но на границе долго их держат
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Дякую!
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Лоукост з Кракова
Дякую.
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляНоу коммент
Перевозчика не рекомендую
Зрозуміла,дякую.
Як ухурделю• 23 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Дякую,буду дивитись.
Простите, а Вы, правда, не умеете интернетом пользоваться? Найти ближайшие к Украине аэропорты, посмотреть, есть ли прямые рейсы, прикинуть маршрут до аэропорта?
СирОжино пирОжино• 23 июня 2025
1. Не слежу за ценами, но 200 евро как-то дорого.
Раньше было 100 , если много багажа 150.
В любом случае маршруткой всегда получалась дешевле чем автобусом.
Бусик довезёт вас прямо до места или до ближайшего большого города - это из плюсов.
Из минусов может попасться шумная компания, раньше бусами чаще ездила молодёжь.
2. Снова-таки странно что автобусом дешевле чем бусиком.
Автобус идёт по маршруту, пересадка, завозить-подвозить вас не будут, а транспорт в Дании дорого стоит.
3. Самолёт это опять-таки дорога в аэропорт и из аэропорта.
Хоть Даня и небольшая, основных аэропортов всего 2: в Копенгагене и Билунде.
Дальше нужно думать как добираться.
Обычно дешевле и быстрее всего было ехать бусом.
СhanelKa• 23 июня 2025
Простіше літаком з Польщі, якщо підберете автобус в аеропорт, але зараз затримки на кордоні, бо літо і черги
Тому краще б радила, потяг Київ -Перемишль, квитки завжди є, інтерсіті, там будете вранці
Поки з нього вийти, до десь 5 годин ранку
Далі фліксбас в 8 -45 ранку біля 4000 грн
До цього часу, там великий ТЦ відкривається в 6, в Перемишлі
Можна гуляти в ньому
СhanelKa• 23 июня 2025
Перевізниками за 200 евро їдуть самі стійкі
Квітка папороті• 23 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Можна гуляти в ньому
Добрий вечір, скажіть будь ласка, чи можливо вам написати у приватні, хотіла запитати у вас дещо з приводу захисту у Данії, якщо це доречно?
Привіт з ботойбіччя• 23 июня 2025
На июль, если поиграться с датами и городами вылета, то с Польши и обратно по 700 грн билеты на лоукосты
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Вам нема чого відповісти по запитанню,то йдіть собі мовчки.
Я не прошу вас шукати мені аеропорт,а запитала яким способом з трьох краще добратись.Навчіться читати
СhanelKa• 23 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Так, можете написати
Квітка папороті• 23 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Так, можете написати
Дякую
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дальше нужно думать как добираться.
Я також якось не очікувала 200 за бус,але у всіх така ціна,лише зі Львова 150,але немає сенсу ще підлаштовуватись під Львів.
Пересадка в Берлині якщо автобус,то 1.30,це треба щоб доїхали без запізнень,а гарантій то ніяких
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Можна гуляти в ньому
Дякую вам!
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
Я їздила декілька разів на довгі відстані,правда автобусом,з кордоном вийшло троє суток,то да,дуже важко.
Love_Love_Love_• 23 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Якщо у вас багато багажу то краще все ж бусом, якщо тільки рк то літак
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Речей небагато,але більше ніж ручна поклажа однозначно.
Середня валіза.
Love_Love_Love_• 23 июня 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Середня валіза.
Якщо одна і не важка то теж ок, бо із чемоданами я б точно не таскалась по пересадках
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую за пораду.
автор Шикаю і викаю • 23 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Взагалі чудова вартість,дякую.
Слухи-руки не распускаю• 23 июня 2025
Ответ дляСhanelKa
А чому? Що не так з перевізниками? Я просто через місяць з донькою виїздити з країни збираюсь, речей досить багато- 2 великих чемодани. То розглядаю саме перевізників. Буду шукати тих, хто до табору везе прямо. Чи не варто, треба інший варіант розглядати?
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 июня 2025
Літак легше за все все одно буде
СhanelKa• 23 июня 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
До табору довезуть звичайно, нюанс, що вони беруть посилки і починають їх розвозити по адресах разом з людьми адресно
В них же послуга, під двері всіх
І буває напряму їхати 3-4 -6 години, а поки вони все і всіх порозвозять, то виходить множте на 2
Не всі такі, і не у всіх так, але часто
Ну і так само - що літо - черги на кордоні
Нульовий сантиметр• 25 июня 2025
В минулому році їздили по такому маршруту:
Потяг Київ-Хелм
Інтерсіті Хелм-Варшава, далі до аеропорту також електричка
Літак Варшава - Копенгаген (wizzair)
Нульовий сантиметр• 25 июня 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Це які авіалінії?? З якого міста Польщі?