Знову повітряна. Хотіла сьогодні іти в укриття, але в мене температура 38 і насморк. Не витримаю....
Тому створюю тему. Може буде спокійніше. Буду вдома. Дитина спить.
Як ви?

Аврора-оранж• 23 июня в 23:42
Сижу на даче. В нашу сторону летит дрон. Дело привычное, прятаться некуда. Буду сериал смотреть.
Ещё бы бутербродик...

ПадаюВреверансах• 23 июня в 23:42
Бровари, над головою щойно пролетів в Київ.
Це так страшно і голосно

Аврора-оранж• 23 июня в 23:44
Ответ дляir.zhuck
А я б квас зараз хотіла. Або полуницю....
Или мороженое с клубникой

Strelka_007• 23 июня в 23:45
Ответ для Аврора-оранж
Ещё бы бутербродик...
А в нас і дачі немає, по-суті, нема куди виїхати. Цієї ночі з малим вискочили в машині, стали на Житомирській трасі і спали пару годин. Морально важко в Києві.

Аврора-оранж• 23 июня в 23:46
Ответ дляir.zhuck
Я взагалі в шоці від тих хто в Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Сумах, Харкові і інших таких містах....розумію, що там у вас ще більше....
Я в Николаеве. Сейчас как раз возле Очакова. Это не сравнить с началом войны, намного тише.

Ответ дляStrelka_007
В Києві хоча б укриття є. А є міста, що підобстрілами, а укриттів там катма. Приклад Кременчук...
Ось там важко.

ПадаюВреверансах• 23 июня в 23:49
Ответ дляJulliK_
Никак, спускаться вниз сил нет, интересно как долго можно так протянуть - не спавши нормально каждую ночь
Якщо щоночі, то помреш не через ракету.
Моє рішення не зовсім правильне, але обираю сон ізакриваю вікна. Свою ракету не почуєш, якщо чуєш це не твоя

Strelka_007• 23 июня в 23:51
Ответ дляir.zhuck
Ось там важко.
Не повірите, цієї ночі вперше з початку війни у підвалі школи не було місця де стати, це буквально. Люди йшли і йшли, з дітками, з тваринками. Ми спускалися коли вже пікірує конкретно, а решту часу стояли на вулиці. В підвалі нема чим дихати. ( Потім сіли в машину і не встигли до балістики виїхати на трасу, застрибнули в перехід на Кільцевій - а там бабулька старенька на розкладному стільчику і ще люди ховаються. Так шкода стало наших людей і боляче, особливо дітей і стареньких.