празники не помню• Изменено 24 июня 2025
Як вам ця жіночка?
Їй приблизно 35 років
Прославилась у тік тоці своєю легкістю і впевненістю
Відкрила купу магазинів по Києву з косметикою, клепає креативний контент і має 520 тисяч підписників і 23 міліони переглядів
Реально кажу, дама звичайного інтелекту, десь з того самого села ( мається на увазі без звʼязків і старту)
Які зараз можливості у людей ставати багатими, коли ще були такі!?
Треба мати тільки самооцінку гарну
празники не помню
• 24 июня 2025
Косметика доречі так собі, з не дуже добрим складом
Ось що робить з людьми контент
празники не помню
• 24 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Лабубу покупайте
Та ні
То ж на сезон і незрозуміло коли то все скінчиться
Забризкана водою• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Та ні
И ферби у вас не было?😳
празники не помню
• 24 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
И ферби у вас не было?😳
Не було)
Не знаю що це
Слоник-тоник• 24 июня 2025
Ой та тут з самооціекою кожна друга.
Це не робить їх багатими.
Це робота, наполегливість, креативність і ще купа всього, що відрізняє її від звичайної королеви з короною в маршрутці
Це не робить їх багатими.
Забризкана водою• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Не було)
Не знаю що це
Ну, капец) а барби хоть была?)
празники не помню
• 24 июня 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Ой та тут з самооціекою кожна друга.
Це не робить їх багатими.
Ну це теж
Але навіть я підвисла на її контент, креативно, сценарії, але з таким гумором на межі чорного, такий типу маски шоу
празники не помню
• 24 июня 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Ну, капец) а барби хоть была?)
Ну це так) звичайно
Різні, гнучкі, плаття їм шила, перепродавали у дворі одежу з кукол
Забризкана водою• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Ну це так) звичайно
Ну вот) реклама найдет покупателя)
Аноним_1858• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Ну це теж
Да где там черный юмор))) такое, стёб
Марфа Українівна• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Та ні
Нет, меня беспокоит мода на темно-коричневый, вот хочу шмотку, но это ж на сезон, наверное(
празники не помню
• 24 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
На сезон, якщо купуєте щось по стилю сезонному
Класика не виходить і колір який пасує саме вам
Підберіть по кольоротипу і не зраджуйте своїм кольорам)
Марфа Українівна• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Ой, да надоела уже база, хочется модного) ну просто обувь видели? Я уже 3й год жду когда эти дебильные квадратные носки уйдут, а они все никак🫤
колумб америку открыл,
дурак , он лучше бы открыл
на нашей улице пивную ,,,
сколько вам лет сказки верить ,,,
была такая молодая впевненая депутатка юрист от харькова Богословская ,,,
помню слушал , читал подобную , прибулду ,,, молодую профессиональную , сделавшую саму себя ,,,
если бы не знал ,,, чего, сколько, как , кто , ее нашел ,,, чего ей это стоило ,,,
дурак , он лучше бы открыл
на нашей улице пивную ,,,
сколько вам лет сказки верить ,,,
Весела бджілка• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Та ні
Де ж та купа магазинів її?
Плету корзинки• 24 июня 2025
Ответ дляSeehund
Откуда денежки на магазины?))
Правильный ответ вам не подойдёт, так что, насосная - тот, который вы хотите услышать
Меряю линейкой• 24 июня 2025
Ответ дляпразники не помню
Ось що робить з людьми контент
я згодна, що ось що робить з людьми брехливий контент.
вже задовбали проплачені блогери в стрічках.
я заходжу в мережі відпочити від реклами. телевізора не маю. на гаджетах адблок.
і знаходяться такі пі-пі-пі, які під виглядом поради пропихують проплачений шмурдяк.
стосовно цієї дамочки, вона така популярна, що вперше бачу. сподіваюсь не буде попадатись у стрічку і далі.
Natalia505• 24 июня 2025
Ответ дляSeehund
Откуда денежки на магазины?))
Ну як, тато свині забив, корову здали, в мами паї, ще гній продали і вуаля в дитини магазини в Києві. Вона ж з села.... Аж смердить тим снобізмом від порадниць коли вони пишуть про село. Село без освіти, село без зв´язків. Фу мля.
Зоркая Зорро• 24 июня 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Вперше бачу цю жінку.
Виглядає старше ніж 35 років.
Не выглядит она старше
Зоркая Зорро• 24 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Вы такая внушаемая что вам так легко внушить молу на цвет ?
Завжди недо...• 24 июня 2025
Очень много рекламы под одинаковые треки. Не воспринимаю такое. У меня отторжение: мне хотят зас...ать мозги