празники не помню• Изменено 24 июня в 01:25
Як вам ця жіночка?
Їй приблизно 35 років
Прославилась у тік тоці своєю легкістю і впевненістю
Відкрила купу магазинів по Києву з косметикою, клепає креативний контент і має 520 тисяч підписників і 23 міліони переглядів
Реально кажу, дама звичайного інтелекту, десь з того самого села ( мається на увазі без звʼязків і старту)
Які зараз можливості у людей ставати багатими, коли ще були такі!?
Треба мати тільки самооцінку гарну

празники не помню
• 24 июня в 01:24
Косметика доречі так собі, з не дуже добрим складом
Ось що робить з людьми контент

празники не помню
• 24 июня в 01:26
Ответ дляЗабризкана водою
Лабубу покупайте
Та ні
То ж на сезон і незрозуміло коли то все скінчиться
Забризкана водою• 24 июня в 01:27
Ответ дляпразники не помню
Та ні
И ферби у вас не было?😳

празники не помню
• 24 июня в 01:28
Ответ дляЗабризкана водою
И ферби у вас не было?😳
Не було)
Не знаю що це

Слоник-тоник• 24 июня в 01:28
Ой та тут з самооціекою кожна друга.
Це не робить їх багатими.
Це робота, наполегливість, креативність і ще купа всього, що відрізняє її від звичайної королеви з короною в маршрутці
Це не робить їх багатими.

Забризкана водою• 24 июня в 01:28
Ответ дляпразники не помню
Не було)
Не знаю що це
Ну, капец) а барби хоть была?)

празники не помню
• 24 июня в 01:30
Ответ дляСлоник-тоник
Ой та тут з самооціекою кожна друга.
Це не робить їх багатими.
Ну це теж
Але навіть я підвисла на її контент, креативно, сценарії, але з таким гумором на межі чорного, такий типу маски шоу
празники не помню
• 24 июня в 01:29
Ответ дляЗабризкана водою
Ну, капец) а барби хоть была?)
Ну це так) звичайно
Різні, гнучкі, плаття їм шила, перепродавали у дворі одежу з кукол

Забризкана водою• 24 июня в 01:30
Ответ дляпразники не помню
Ну це так) звичайно

Ну вот) реклама найдет покупателя)
Аноним_1858• 24 июня в 01:30
Ответ дляпразники не помню
Ну це теж
Да где там черный юмор))) такое, стёб

Марфа Українівна• 24 июня в 01:30
Ответ дляпразники не помню
Та ні
Нет, меня беспокоит мода на темно-коричневый, вот хочу шмотку, но это ж на сезон, наверное(
празники не помню
• 24 июня в 01:34
Ответ дляМарфа Українівна
На сезон, якщо купуєте щось по стилю сезонному
Класика не виходить і колір який пасує саме вам
Підберіть по кольоротипу і не зраджуйте своїм кольорам)
Марфа Українівна• 24 июня в 01:36
Ответ дляпразники не помню
Ой, да надоела уже база, хочется модного) ну просто обувь видели? Я уже 3й год жду когда эти дебильные квадратные носки уйдут, а они все никак🫤

колумб америку открыл,
дурак , он лучше бы открыл
на нашей улице пивную ,,,
сколько вам лет сказки верить ,,,
была такая молодая впевненая депутатка юрист от харькова Богословская ,,,
помню слушал , читал подобную , прибулду ,,, молодую профессиональную , сделавшую саму себя ,,,
если бы не знал ,,, чего, сколько, как , кто , ее нашел ,,, чего ей это стоило ,,,
дурак , он лучше бы открыл
на нашей улице пивную ,,,
сколько вам лет сказки верить ,,,

Весела бджілка• 24 июня в 07:00
Ответ дляпразники не помню
Та ні
Де ж та купа магазинів її?

Плету корзинки• 24 июня в 08:41
Ответ дляSeehund
Откуда денежки на магазины?))
Правильный ответ вам не подойдёт, так что, насосная - тот, который вы хотите услышать

Меряю линейкой• 24 июня в 08:55
Ответ дляпразники не помню
Ось що робить з людьми контент
я згодна, що ось що робить з людьми брехливий контент.
вже задовбали проплачені блогери в стрічках.
я заходжу в мережі відпочити від реклами. телевізора не маю. на гаджетах адблок.
і знаходяться такі пі-пі-пі, які під виглядом поради пропихують проплачений шмурдяк.
стосовно цієї дамочки, вона така популярна, що вперше бачу. сподіваюсь не буде попадатись у стрічку і далі.

Natalia505• 24 июня в 11:26
Ответ дляSeehund
Откуда денежки на магазины?))
Ну як, тато свині забив, корову здали, в мами паї, ще гній продали і вуаля в дитини магазини в Києві. Вона ж з села.... Аж смердить тим снобізмом від порадниць коли вони пишуть про село. Село без освіти, село без зв´язків. Фу мля.
Зоркая Зорро• 24 июня в 13:10
Ответ дляжар-птица Нюра
Вперше бачу цю жінку.
Виглядає старше ніж 35 років.
Не выглядит она старше
Зоркая Зорро• 24 июня в 13:10
Ответ дляМарфа Українівна
Вы такая внушаемая что вам так легко внушить молу на цвет ?
Завжди недо...• 24 июня в 14:06
Очень много рекламы под одинаковые треки. Не воспринимаю такое. У меня отторжение: мне хотят зас...ать мозги