У нас тут тема чуйного ставлення до тих, хто захищають тих, хто навряд чи оцінить.
Те, що напишу, я особисто ніколи не робила. Бо у мене в характері говорити прямо.
А у психологів є порада обов´язково казати військовим, що ви вірите у перемогу України.
Оскільки у мене тої віри нема, то те на такі теми просто мовчу. Бо виявляти песимізм з приводу результатів війни то можна морально вбити людину, яка життям ризикувала за перемогу.
А ви вважаєте, треба казати фронтовикам, що Україна обов´язково переможе чи краще говорити на інші теми?
Результат:
вже голосів:
20 (39.22%)
Ні слова про війну
17 (33.33%)
Перевести на інші теми
14 (27.45%)
Говирити про перемогу
Vita_Nikita• 24 июня в 10:54
Мне кажется,что они лучше нас знают ситуацию на фронте.Можно не касаться этой темы по этическим соображениям.
Nathalie27• 24 июня в 10:57
Я тему перемоги/поразки/капітуляції/договорняку з військовими не підіймаю. Навіть з цивільними стараюсь якнайшвидше закінчити такі розмови
SweetInn4ik• 24 июня в 11:06
Думаю, что нужно говорить им, что мы верим в них. Обстановку на фронте они и сами знают.
Natal_ka91• 24 июня в 11:08
Я думаю, треба просто підтримувати їх. А про решту вони і так знають. Підтримка - це те, що їм потрібно
Antoninaya1• 24 июня в 11:26
Ответ длякет8888
Я говорю про перемогу всюди і всім, бо вірю в неї. Я знаю що думки матеріальні, тому я навіть її уявляю ,приділяю цьому щовечора пару хвилин.
Скажіть, що це сарказм