Накладні мюслі• 24 июня в 17:01

І я хочу) Скільки років жіночці на фото?

боже хоч би не 60 🤞
Стебель березы• 24 июня в 17:49
Ответ дляЗадолбулька
От всем нормально, вам одной ненормально. Поэтому таки про вас.
Мене це навіть не дивує, тут жінок які ядягаються стильно і зі смаком, одиниці
Кusalochka• 24 июня в 17:53
Ответ дляВот Она Я
Та ну, мені 35 дає при моїх 47. Я йому постійно кажу, а можна правду, він каже, що не бреше
Мне даёт +-2 года. Но я даю запрос патологоанатому всегда. Как косметолог или пластический хирург всегда уменьшает. Но до сегодняшнего дня я думала +- адекватно. Но с оценкой возраста блондинки я не согласна вообще, так как не увидела у неё ничего возрастного
ИзЮмрудная• 24 июня в 17:53
Дева Мария• 24 июня в 17:54
Ответ дляНакладні мюслі
а багато треба шукати? боя якось не переймалась цим і уколів боюсь)
Ні ) тис 3000 ) але спочатку треба підготувати шкіру якимись мезо . І пити міс 2 цинк
автор Накладні мюслі • 24 июня в 17:55
Ответ дляКusalochka
може того що очі замазані в неї
Кринжова баба• 24 июня в 18:02
пАлАвинкА• 24 июня в 18:04
Лет 40. Лоб очень портит ,хоть и возраст не придает
пАлАвинкА• 24 июня в 18:04
Ответ дляКusalochka
А покажите какие фото свои Вы грузили
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 июня в 18:05
Ответ дляНакладні мюслі
впринципі, всі відповіді більш меньш правильні. 40+,
41 якщо прям точно
старше выглядите
Доль Чекомбана• 24 июня в 18:07
Десь 45
автор Накладні мюслі • 24 июня в 18:07
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
старше выглядите
ну не знаю якщо навіть совєтчиці дають +- як є то самооцінка піднялась, не зважаючі на лоб
автор Накладні мюслі • 24 июня в 18:11
Ответ дляСтебель березы
ну ви ж розумієте що на смак та колір усі фломастери різні, те що вам стильно, комусь і є той несмак. мені так подобається, вам по іншому.
Кusalochka• 24 июня в 18:12
Ответ дляпАлАвинкА
А покажите какие фото свои Вы грузили
Та разные. Меньше 37 не даёт. Я думала за отсутствие ботокса, но нет. Чат вообще пишет, что мне нужно пластику сделать и подбородок добавить
автор Накладні мюслі • 24 июня в 18:13
Ответ дляКusalochka
гарна, ну але ж Вам і не меньше 37 мабуть?
Стебель березы• 24 июня в 18:13
Ответ дляНакладні мюслі
Тоді чого вас так заділи мої слова?
Вам подобається і це головне.
Анонимус Я• 24 июня в 18:14
не важливо скільки років, але треба зробити ботулотоксін в лоб і міжбрів´я. Ви відразу станете виглядати молодше, охайніше, привабливіше. Я ботокс колола з 35 років. З початку війни забила і ось знову вколола, мені 46 зараз. Боже, яке це щастя бачить себе в дзеркало з рівним красивим лобом, міжбрівкою, піднялися брови, повіки піднялися. Мені здається, навіть птоз обличчя не так видно зараз
автор Накладні мюслі • 24 июня в 18:14
Ответ дляСтебель березы
Тоді чого вас так заділи мої слова?
Вам подобається і це головне.
та взагалі не заділи, пояснюю просто, висловлюю свою думку
Стебель березы• 24 июня в 18:15
Ответ дляНакладні мюслі
Так і я висловила свою думку.
Вас цікавить скільки вам по фото? А з іншим одягом і вигляд був би краще.
автор Накладні мюслі • 24 июня в 18:16
Ответ дляАнонимус Я
задумаюсь. боюся я тих уколів. Моя подружка каже, що я і вії не дам наростить бо боюсь шо очі чипають , а тут колоть шось
Анонимус Я• 24 июня в 18:19
Ответ дляНакладні мюслі
нічого страшного немає в ботулотоксині. Він повністю виводиться. Все вертається взад, якщо перестаєш колоть. Єдине, якщо лікар не дуже компетентний, то неправильно вколе і може бути асиметрія. Але зараз лікарі вже руку набили. І йдіть до професіоналів або перевірених лікарів
Броніки для Моніки• 24 июня в 18:22
Ответ дляНакладні мюслі
41 якщо прям точно
Побачила ваше обличчя, один в один як у мене заломи. Мені 40. Тож, одразу вирішила, що ровесниці
Пиши-пропало• 24 июня в 18:23
Ответ дляУбилаКеннеди
Особенно от человека, который под всеми своими профилями уже 10 лет рассказывает про свой неотвратимый суицид, ценно получить палец вниз
Проня_Прокоповна• 24 июня в 18:24
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я не писала, что выгляжу молодо
Сейчас пишу - выгляжу моложе своего возраста и моложе автора
на сколько?
Кusalochka• 24 июня в 18:24
Ответ дляНакладні мюслі
Ну я же ищу логику в ИИ и его оценках.
Проня_Прокоповна• 24 июня в 18:25
Ответ дляКusalochka
Ну почему не спросить у гпт чата???) Он точнее советчиц и в зависти не упрекнуть)
мне он дает возраст меньше)))еще и хвалит как я хорошо выгляжу)))
пАлАвинкА• 24 июня в 18:26
Ответ дляКusalochka
Странно что даёт такой возраст. А настоящий возраст он знает?
Проня_Прокоповна• 24 июня в 18:27
Ответ дляКusalochka
Вот интересное дело. На мой субъективный взгляд блондинка выглядит намного лучше. Ничего висит у неё и морщин нет. А чат оценивает так
а блондинку угадал возраст?
Кusalochka• 24 июня в 18:28
Ответ дляПроня_Прокоповна
а блондинку угадал возраст?
Нет, ей 35
Проня_Прокоповна• 24 июня в 18:29
Ответ дляКusalochka
я бы тоже дала 36-37, но возраст ничего не значит вы красивая
Проня_Прокоповна• 24 июня в 18:31
Ответ дляАнонимус Я
а на скільки вам хватає?