Котя_люлю• 24 июня в 17:52
Вот за кого бы вы проголосовали на выборах?
Без опроса, просто напишите своего кандидата.
Тема с анонимами, что бы не стеснялись писать, как ни как голосование на выборах у нас анонимное)
Love_Love_Love_• 24 июня в 18:31
Ответ дляПолБатона
Так і у вас, на жаль, нема (( Проти всіх - чого ви добилися цим?
Краще розкажіть за кого ви голосували і чого цим добилися?
ПолБатона• 24 июня в 18:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Я нічого не добилася, бо такі як ви не голосували, а решта клоуна обрали
Love_Love_Love_• 24 июня в 18:32
Ответ дляПолБатона
Тобто ви нічого не добилися, але винні всі інші- не ви?
Котя_люлю
• 24 июня в 18:33
Ответ дляВбигудях
автор, ну что вы лепите морды, ну как же убого это смотрится
так какого списка? кто в нем?
Вы меня спрашиваете? Откуда я знаю кто будет в нем
Я писала, что он есть?
Список, как и кандидаты, как и сами выборы, условные же пока
Кого бы вы хотели в нем видеть, того и пишите
Я писала, что он есть?
ПолБатона• 24 июня в 18:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви винні немало. Але вам там за океаном плювати давно. Чогось тільки тут не йметься в кожній темі)
Love_Love_Love_• 24 июня в 18:44
Ответ дляПолБатона
Плювати на шо саме?
Колдунья-вещунья• 24 июня в 18:56
Ответ дляДрібка щастя
Ботоферма получила новый заказ на прогрев по выборам.
На прямую за хуйла вроде бы как в Украине не комильфо, поэтому прощупывают реакцию за яныка/мураева/пороха, один хрен, за какого голобого лишь бы пророссийского. А чего Приднестровье живут же как то, почему Украина так не сможет. Без имени, без самоидентификации, языка, своих обычаев, зато без войны
Так вже ж потужно наголосували за ’какая разніца с кєм спіт твоя жена, єслі она прі єтом счастліва’ і шашлики бонусом - не проканало.
Дрібка щастя• 24 июня в 19:04
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не прокнає будь хто, якщо він повністю не ляже під рашистів. Порох також нам співав про віру та мову, а тим часом обіймався з пуйлом та взривав склади, нищив запаси зброї та розпускав армію. Думаєте, він не знав для чого це робить?
Колдунья-вещунья• 24 июня в 19:09
Ответ дляДрібка щастя
Та невже!!! А шо ж тоді клоун потужно розміновував у Чонгарі???
А Мрію для знищення хто лишив?
Н@Диете• 24 июня в 20:38
Ответ дляОновлена версія
Нет, он котов ест
Пардоньте! Він їх не їсть! Він сік з них п´є!
Н@Диете• 24 июня в 20:41
Ответ дляДрібка щастя
Та досі вже цей брєд писати про обійми з хуйлом і підриви складів. Ця зелено-ольгінська методичка вже не канає.
Про розпуск армії - то взагалі... Якби Порох армію розпускав, то ви б уже лапті бурятам плели.
Просериарила молодость• 24 июня в 20:55
Ответ дляДрібка щастя
Баканов і Кулініч же в штабі Зеленського були а не Порошенка.
ой як невдобно
Просериарила молодость• 24 июня в 20:57
Ответ дляДрібка щастя
Порох настільки потужний що склади взривав також у Чехії та Болгарії, як ви про це забули?
Оновлена версія• 24 июня в 21:24
Ответ дляДрібка щастя
Под про российским надеюсь вы имеете ввиду потужного Оманского дипломата? Порох единственная проукраинская сила в ВР