вкрации• 2 часа назад

Як ви можете?

Є багато що роблять в кол центрах. Там дуже молоді роблять. По 20,21. Різні теж є. І там дуже велика зарплата.
Але…
Хіба комфортно чути себе що ти приніс фінансові втрати людині, потім людина в розпачі. Але такі фірми масово існують при чому в різних країнах. Невже банки і люди далі настільки несвідомі?
І працівників цих масово багато.
Мені теж подібне дзвонили менеджери пропонували, таку вакансію,я в пошуку роботи.
Морковку дай• 2 часа назад
легкие деньги
никто не думает о последствиях

Працівниця року• 2 часа назад
Такое есть только в неблагополучных странах третьего мира.
Украина, Индия и пакистан.
А что можем?
А то что в стране военная диктатура?
Коррупция необъятных масштабов, похищение и удицство людей по спеши улицы, закрытые границы.
Вас устраивает?
Все это и есть последствиями
дожену і ощасливлю• 2 часа назад
Я тоже попала на такую вакансию, но идти туда работать даже из-за денег нет желания.
Вакансий полно, но нормальной работы нет, если опыт работы не большой
Сусідка зверху• 2 часа назад
Ответ дляПрацівниця року
Украина, Индия и пакистан.
А что можем?
А то что в стране военная диктатура?
Вас устраивает?
Все это и есть последствиями
Хм. Нет. У нас тоже дофига этих мошенников. Живу в Вашингтоне
Працівниця року• 2 часа назад
Ответ дляСусідка зверху
«У нас»…Вы гражданка США?
З родзинкою• 2 часа назад
Кто-то и коллекторами работает. Слышала не раз записи разговоров из интернета, угрожают, хамят, унижают.
Люди отключают человечность ради денег
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
«У нас»…Вы гражданка США?
Угу
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляСусідка зверху
Угу
Ржу 🤣 ага))
А я монегаска
графиняВишенка• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Украина, Индия и пакистан.
А что можем?
А то что в стране военная диктатура?
Вас устраивает?
Все это и есть последствиями
США країна третього світу?))) Давно?

графиняВишенка• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Ржу 🤣 ага))
А я монегаска
Воно й видно
автор вкрации • 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
легкие деньги
никто не думает о последствиях
А мали б подумати. Де працюють . І що буде від цих дій.
Молчалка• 1 час назад
Я знаю офісника, 21 рік, авто, квартира, дівки. Йому насрати на всіх. Ви , як зі світу рожевих поні
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Ржу 🤣 ага))
А я монегаска
Почему вам смешно? Выиграли гринку в мои 27. Потом уже гражданство получили. Прикиньте, нас таких много в сша
Трусиковед• 1 час назад
Ответ длявкрации
А що буде? Гроші є, криша є. Це суто моральне питання. І комусь легко від цього відсторонитися емоційно, а хтось має принципи.
автор вкрации • 1 час назад
Ответ дляМолчалка
От я якраз про насрати. І таким добре. А ми всі стараємося совісними бути. Автоматом бідними..
руки_Крюги• 1 час назад
Ответ длявкрации
Так і виходить, що коли ти за совість за чесність то ти ніхто і працюєш по 12 годин в аврорі за 16 тис, а іншим все одно і живуть своє щасливе життя.
Молчалка• 1 час назад
Ответ длявкрации
Мої дід і баба ( царство небесне їм) жили напроти поля. І тирили звідти все, що там росло. Баба працювала в колгоспі і носила поросят додому. А вечорами богу молились. Отак і жили
На привозе• 13 минут назад
Это потому что жизнь тяжёлая и нет желания работать за копейки.