Ноу коммент• 24 июня в 18:00

В кого діти навчаються у медичному

Дівчата, в кого діти навчаються у медичному університеті, напишіть з якими складностями стикались ваші діти? Які ВНЗ можете порекомендувати та в які не варто подавати документи? Чому обрали саме той ВНЗ, у якому навчаються? Буду вдячна за будь яку думку)
спальное место• 24 июня в 18:04
дивлюсь на колледж
Карапулька• 24 июня в 18:06
Львівська національний медичний, закінчила 5 курс, медичний факультет.
Державна форма навчання. До першого КРОКу 3 курси, не легко, вчилася багато.
Потім легше.
Живемо у Львові тому інший не розглядали
Не пройшла б на держ. пішла б на контракт але бал ЗНО 193 і пройшла за першим пріоритетом
Все здавала сама. Багато дітей залишають навчання
Карапулька• 24 июня в 18:12
Знайомих донька в Тернополі в медичному теж дуже подобається. В них сильна практична база, молодий ректор.
Сонячний день• 24 июня в 18:55
Дочка сейчас закончила Винницкий. Почти вся учеба пришлась на ковид и войну
автор Ноу коммент • 24 июня в 19:31
Ответ дляСонячний день
Було дистанційне навчання? Реально вчитися і закривати заліки самостійно?
Каяспер• 24 июня в 20:58
племінниця навчається в Черкаській академії.
просто тому що живе в Черкасах