ЦібаФу• 24 июня в 18:13
По яким причинам найчастіше звільняються ваші співробітники?
Мядуза аля моргонер• 24 июня в 18:19
За 17 лет работы, был только 1 случай увольнения по статье и 1 в связи с несоответствием занимаемой должности. Все остальные по согласованию сторон или по собственному
Муркошечка• 24 июня в 18:35
Ответ дляЦібаФу
Мене цікавить реальна причина, а не стаття в трудовій…
Низкая зарплата, плохое отношение руководства
ИзЮмрудная• 24 июня в 18:39
За 25 років існування фірми звільнилось 3 особи.
1 бо переїхав у 2014 в Крим. Рашист підпільний, військовий на пенсії.
2 бо захотів іншу сферу роботи у 2016
3 бо надоїли відрядження
2 бо захотів іншу сферу роботи у 2016
3 бо надоїли відрядження
Конотопська відьма• 24 июня в 18:42
Ответ дляЦібаФу
Зп и умови праці
Не у мене, а де я працюю поки ще: я остання виживша . Зп, умови праці ( важкі і небезпечні для життя , без охорони), вечірні зміни до такої години, що не їде транспорт, забагато обовʼязків, діставання начальства. Ось уже я досиджую, не можуть 3 тиждень найти хоч когось.
Редиска Я• 24 июня в 18:56
Ответ дляЦібаФу
Они не говорят правду
Карамелька• 24 июня в 19:01
Добавлю причин:
Переманили на более высокую должность/зарплату.
Конфликт или просто плохое отношение руководства.
Отсутствие перспектив роста.
Смена сферы.
Переезд в другую страну.
Отсутствие перспектив роста.
Смена сферы.
Переезд в другую страну.
Швабристка• 24 июня в 20:14
Перекуповують, особливо зараз. Відсутність перспектив зросту фінансового та кар´єрного, зміна сфери, переїзд, це вагомі причини. Все інше маячня.