Ответ дляLudaSHS
Інколи думаю, що треба виїзжати з цієї Планети вже
Це точно
Ответ дляNathalie27
В країни НАТО, чи куди?
Подалі) Багато знайомих переїжджають у Португалію, Іспанію. Країн багато подалі від росії.
Триндичіха Байрактар• 24 июня в 18:42
Ответ дляJanna2525
Не буде війни росіі з НАТО
Она уже идет, просто территория расширится.
Renesmeе 16• 24 июня в 18:51
Буду виїжджати лише якщо військові дії будуть в моєму регіоні, якщо встигну, а так ні
Я не вірю ані в напад на європу, ані в третю світову.
Подивимося на учєнія «захід», но схиляюся це до нас таки. Чи готові ми на 4й рік? Думаю не дуже.
Вся справа в президенті. Можете меня розстріляти хто його любить. Це він займається де хоче і чим хоче, але не настаням миру.
Я не бачу теми про Дніпро. Це правда про садки і школи в робочий час? Один поїзд в усих новинах, про школи подруга щось перекинула, але от воно одне, ніяких постів ніде нема наступних.
Renesmeе 16• 24 июня в 18:53
Але якщо чесно то не думаю що кацапи нападуть на НАТО. Думаю будуть якісь диверсії і все
Renesmeе 16• 24 июня в 18:54
Ответ дляTeonaa
Багато шкіл пошкоджено, було в новинах. А чому ви не створили тему на порадниці, чи ви думаєте тут сидить спеціально людина яка повинна це робити
Ответ дляTeonaa
Вірю, що в новинах всю інформацію про руйнування цього місяця ретельно приховують.
Для прикладу, на Гавела в столиці показали один руйнований будинок, а те що там пів вулиці пошкоджено, БЦ зруйнований (партнери по роботі змушені закритись через це) тиша. Про Білу церкву жодної згадки, про Житомир теж. Так це капля в морі про яку знаю не через треті руки, а особисто.
MANDARIN-ka• 24 июня в 18:56
Так навіщо?
Три дні якось переживемо, ми вже три роки ж пережили.
Renesmeе 16• 24 июня в 18:59
Ответ дляШеллар
А де ви дивитесь новини що нічого не знаєте, марафон?
Aksinia 111• 24 июня в 19:02
Трамп уже выстилает дорожку хуйлу в страны НАТО
’Трамп заявив, що немає єдиного тлумачення статті 5 Договору про НАТО – ключового її положення, яке передбачає колективний захист у разі нападу на Альянс.’
MANDARIN-ka• 24 июня в 19:06
Це ж якщо почнеться війна росії з НАТО, ту куди ж Януковичу з Азіровим в три дні встигнути виїхати?
Хвилююсь ...
Ответ дляgamachok
автор, а коли ця війна нато з росією?
А ви з тих хто 22 не вірили у напад на Україну?
Ми ж розуміємо, що під ’росією’ будуть і інші воювати. Два табори вже окреслені для війни, як і у попередні.
Ответ дляAksinia 111
Може заманює кремлівських далбайобів у пастку
Ответ дляIndividualForce
я не про вірю не вірю. ось Ариєель говорить про початок війни в серпні. цікаво було почути Ваш прогноз коли почнеться
https://www.youtube.com/live/YNp0q-hTj1c?si=CM8CIQmRsS8ZsisC
описание под его видео =КРЕМЛЬ УСТРОИТ ВЗРЫВ ГРЯЗНОГО ЯДЕРНОГО ЗАРЯДА В ВОРОНЕЖЕ
И С ПОМОЩЬЮ УЖАСНОГО ТЕРАКТА С ПРИМЕНИЕМ РАДИОАКТИВНЫХ МАТЕРИАЛОВ
ОБъЯВИТ МОБИЛИЗАЦИЮ В СТРАНЕ И НАЧНЕТ ВОЙНУ С НАТО в августе