Миссис Буркул• 24 июня в 20:46

Розмова з подругою неприємна

Подруга сьогодні при розмові сказала: війна почалася, то зрозуміло, що я вивезу дітей звідси подалі. Я ж нормальна мати. ...От як так можна було сказати мені? Знаючи, що: у мене теж двоє хлопців, але
одному 22 - тобто розумієте, що нікуди він виїхати не міг. Другому 13.
На той момент її хлопцям близнюкам було по майже по 17 років і вона їх вивезла, влаштувала там і повернулась сюди. Вони там рік навчались на курсах мови, а потім поступили в вузи. Вчаться собі зараз. Вона до них їздить періодично на тиждень, провідати ну і т.д.
Мене прям ковбасить після її розмови...типу вона така розумна вивезла, а всі інші тупаки, але. В неї просто склалося все добре, по віку можуть виїхати, але вже можуть жити там самі. Вона тут працює, зп гарна, умови життя не змінились, вона все в такому ж своєму комфорті, в своєму домі, як і була. Але ж засуджує тих, хто не вивіз. Типу: як можна дітей тут залишати...але...старшого я не кину тут, хай що скажуть, але і в 22 він моя дитина, по-друге, малого вивозити, а старшого типу я залишаю - це як зрада, погодьтесь. І туди їхати, малого самого не залишу, тобто тут звільнитись з нормальної роботи з нормальною зп....і що мені робити там? Тобто розумієте...у неї все як і було, а інші тупаки (абстрактно), бо не схотіли змінити своє життя заради дітей.
Поговоріть зі мною, у вас теж такі розмови присутні з друзями, родичами, що виїхали? Тільки не тягніть сюди політику
Чому вона мені зараз це сказала? Вважає мене дурепою чи що, типу засуджує? Через три роки? У нас різні ситуації і тому різні рішення. Я не знайшлась, що їй на це сказати. Тепер жалкую, але вона все одно знайшла б що мені відповісти. Дружимо 10 років. І що тепер.
Оці натяки, яка вона молодець, що вивезла були постійно, але щоб ось так прямо мені в обличчя сказати.
Гостра на язик• 24 июня в 20:48
За три года, можно было найти деньги и вывезти старшего
автор Миссис Буркул • 24 июня в 20:49
Ответ дляГостра на язик
Розказуйте розказуйте
Бавовнятко• 24 июня в 20:49
Значит она вам не подруга, а совсем чужой неприятный человек
Гостра на язик• 24 июня в 20:50
Ответ дляМиссис Буркул
Розказуйте розказуйте
Я таких знаю и многих
Сыну 19
Так точно!• 24 июня в 20:50
В усіх є такі знайомі. Але вам зараз навалять г#вна на плечі.
Морковку дай• 24 июня в 20:50
Ви їй, щось відповіли?
автор Миссис Буркул • 24 июня в 20:50
Ответ дляМорковку дай
Ви їй, щось відповіли?
Нічого((
КарамбОлька• 24 июня в 20:51
В кожного своє життя, свій вибір і своя думка, яка не має співпадати з моєю чи вашою
Морковку дай• 24 июня в 20:51
Ответ дляМиссис Буркул
Нічого((
Потрібно було задати питання в очі, хто їй дав право, на ці слова, в тому числі по відношенню до вас. Це як мінімум
Але, особисто б я, це спілкування закінчила
На циголках• 24 июня в 20:51
Ответ дляГостра на язик
Я таких знаю и многих
Сыну 19
И я таких знаю. А еще знаю таких, кого при этом задержали и отправили на фронт, один уже без вести 2 года. Так что не все хотят рисковать.
Копуша• 24 июня в 20:51
В начале было много возможностей и старшего вывезти.
Не совсем понимаю зачем вы пытаетесь найти одобрение совету выбору
автор Миссис Буркул • 24 июня в 20:52
Ответ дляКарамбОлька
Це так. Але я б на її місці зроду б такого не сказала комусь. Бо я розумію це. А вона або ні - але ж доросла та розумна. Або навмисно хотіла мене вколоти?
Просто каралева• 24 июня в 20:52
Вы же и здесь не раз читали, что женщины, вывезшие детей, часто этим как оправдывают себя, или так самоутверждаются, что типа я хорошая и правильная... То есть таким людям, как ваша подруга, нужно что-то найти в чём они ’лучше’. Понятно же, что не от большого ума и самоуважения.
Просто не обращайте внимания
Варена цибуля• 24 июня в 20:52
Ответ дляМиссис Буркул
Навряд вона Вас хотіла вколоти, скоріше сама хотіла похвалитися, буває, заносить
Заставляличка• 24 июня в 20:52
Учитывая что у вас старший сын невыездной, я вас поддерживаю. Был бы один сын 13 лет то я бы тоже этого не поняла. Есть подруга, сыну ее 13 лет зарплата у нее 15твс грн, живёт за счёт бывшего мужа. Вот только квартира ее. И каждый раз она жалуется на обстрелы но выехать нет, комфорт важен. Я ничего не говорю, просто реально думаю, что задолбала.
Просто каралева• 24 июня в 20:53
Ответ дляГостра на язик
Я таких знаю и многих
Сыну 19
Вот, автор, ещё одна)
So_so• 24 июня в 20:55
Это всё дешёвая лирика. Ваша задача - обеспечить старшему беспрерывное получение образования, а младшему хорошее знание языка с прицелом на своевременный выезд.
Директриссимо• 24 июня в 20:55
Ответ дляМиссис Буркул
Так, навмисно. Вона опосередковано описала вашу ситуацію і засудила її. Певне, не вистачило сміливості сказати: Оля, я тебе не розумію, чому не вивезла хлопців?
Квітка папороті• 24 июня в 20:56
Удалено администрацией...
Заместитель Анонима• 24 июня в 20:57
Ответ дляПросто каралева
Просто не обращайте внимания
Кого оправдывают? Перед кем самоутверждаются? Перед такими как Вы? Вообще пофиг. Смешно читать. А про ум выехавших не надо судить, все ок.
Заместитель Анонима• 24 июня в 20:59
В ситуации автора я бы тоже одного ребенка не бросила естественно. Но прям рвать и метать не вижу смысла. Обидно, да.
автор Миссис Буркул • 24 июня в 21:00
Ответ дляДиректриссимо
От було б легше, якби вона так прямо і спитала. Я б розказала. Хоча тут наче і так зрозуміло все.
Лялька в колисці• 24 июня в 21:00
Она не права, когда так говорит. Это ее мнение и она сделала, как считает нужным.
Лично я тоже считаю, что детей нужно вывозить. Еще несколько лет и вы и младшего не вывезите. Старший у вас совершеннолетний и сам принимает решения, младший полностью зависит от вас.
Фиона Шрековна• 24 июня в 21:00
Да, она осудила, за то, что не вывезла сына. В первый год это было дёшево и вполне возможно. А теперь уже, почти нереально.
Гостра на язик• 24 июня в 21:00
Ответ дляНа циголках
Ну какое задержали? За что? У них все в порядке с документами было, списывали через врачей
Носки на подтяжках• 24 июня в 21:01
Ответ дляЗаместитель Анонима
То, что вывезли - молодцы. То, что упрекают оставшихся - глупо.
У каждого своя ситуация
Диверсификация• 24 июня в 21:02
А чому ви сприйняли на свій рахунок її слова? Думаю, що вона мала на увазі, що у неї є можливість, і вона як нормальна мати нею скористалась.
Жерица ночи• 24 июня в 21:02
Ответ дляМиссис Буркул
Ніхто вас не хотів вколоти, Вас муляє і тригерить тільки одне: - власне небажання виходити зі звичного комфорту, котри Ви так невміло прикриваєте якоби ’зрадою’ старшого. Як тільки визнаєте це сама перед собою, відразу подруга перестане тригерити. Про Ваше ква-ква ’Вона тут працює, зп гарна, умови життя не змінились, вона все в такому ж своєму комфорті, в своєму домі, як і була’ взагалі мовчу. Хороша Ви ’подруга’.... з такими і ворогів не треба
автор Миссис Буркул • 24 июня в 21:03
Ответ дляДиверсификация
В контексті її слів та інтонації. Вона засудила тих, хто тут залишив дітей. Але ж я та сама, що залишила.
Жерица ночи• 24 июня в 21:03
Ответ дляВарена цибуля
... або просто констатувала факт