Дідова баба• Изменено 25 июня 2025

Як жити після цієї Санта Барбари?

Ситуація наступна. Розлучилися з чоловіком. Прожили разом у шлюбі 12 років, так 15 років. Є двоє дітей( 11 років, та 11 місяців). Коли меншій було 2 місяці, чоловік завів коханку. Через пів року розповів, сказав, що до неї почуття, а до мене вже роки три нічого не відчуває. Весь цей час на дитину і мене уваги не звертав, випивав, розважався. Після його зізнання у мене світ перевернувся. Я була ні жива, ні мертва. Постійні сльози, заспокійливі, мала дитина, інша підліток, яка теж плаче і переживає. Коли сказала, що подаю на розлучення, повернувся, але вистачило його на три дні. Знову пішов до неї. Сказав, що кохає. От вже тиждень, як ми розлучилися. Але я досі не можу. Я не знаю як далі жити. Він був моїм єдиним і першим чоловіком. Постійно про нього думаю. На щось надіюсь. Він щодня приїжджає до дітей, хоча до цього вони його не цікавили. Весь щасливий. Раніше розказував, як вона його любить і він її. Які у них відносини дорослі. ( Вона за нього старша на 4 роки, у неї 2 дітей, і ще він меншу її дитину хрестив. Кум помер, його вона також забрала із сім.ї). Хочу відпустити, але не можу. Тим паче зараз у декреті, фінансово залежна від нього, хоча грошей і не вистачає на все
Попразендовна• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
На роботу повернутися можу. Але він сказав, що ніяка нянька з його дитиною сидіти не буде. Ось так
скажіть, що тоді буде він і його нова дружина.
Бринзолетта• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Та ні. Він звик, щоб за ним дивилися. А ще в них щоденний секс. І як він сказав, що вона його хоче весь час і скрізь.
Ой, ну це букетний період. А потім вона почне пиляти, чому 50% зп іде на аліменти
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пфффф, ну подождите немного, вот эта гормальная эйфория пройдет скоро, от 3 мес до 3 лет. но в основном за 2 года такие ненатрахавшиеся обязательно полнотсью охладевают к новой жене, секаса наедаются, и начинают осознавать что в мире существуеют не только письки.
Повертати відносини з ним не хочу, хоча і всерівно ще кохаю. Просто не зможу все забути і пробачити. Але так хочеться, щоб він відчув весь спектр моїх емоцій. Коли я хотіла померти, а він ще добивав. Тільки діти мене витягли з того жахливого стану. А як зібрати ще себе до купи...
ЧупакабраЗеБест• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Та у неї досить гарна зарплата. В 2 рази вища моєї. Вона ще і його утримує зараз)
ну дела, у нее так анжелка горит огнем?
Твоя космішна• 25 июня 2025
Ответ дляЛисаЛилу
автор, вам надо от него дистанцироваться?
ві не можете ’’приходить в себя’ слушая их лав-стори.
Зачем он вам это рассказывает? Пресекайте. С домом тоже чепуха. Сейчас оформляйте.
Про няню мге тоже очень понравилось. ’’Когда ты свалил из семьи - потерял шанс диктовать как мне жить.Все!
Ну як пресекайте якщо скоріш за все автор сама лізе до нього з питаннями і намагається виясняти відносини, це ж і так зрозуміло. Там мабуть мужик такий простои інфантил сильно не заморочується по життю, а авторка вчепилася в нього не знати чого. Жаль звичайно що так страждає, але вона сама себе загнала в оці обставини. Я чомусь впевнена що і дитина це була відчайдцшна спроба втримати чоловіка який давно вже охолов, так буває і треба було відпустити три роки тому. Ну а він що, пишу ж, інфантил.
Вітаміни косметика• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Малюха мене не відпускає. Коли я не поруч, то просто істерика
не видумуйте ви не одна мама. В мене теж не відпускала грудна дитина- але так вийшло що треьба працювати . І я уїзжала на 2-3 години.
і нічього руки з жопи дістав мій чьоловік і став -безсісечною мамою. З першою дитиною не міг памперса толком змінити до 6 місяців. А з другою прийшлося і гарно в нього усе виходило
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляПопразендовна
їде самоствердитися, що за ним плачуть і ждуть. Прибирайте в оселі, йдіть гуляти з дітьми, приводьте себе до ладу і анкету на сайт знайомств. Себе треба відволікти.
Та вже пробувала спілкуватися на сайтах знайомств, але зрозуміла, що для мене ще то зарано
Галябалована• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Так, це я вже зараз розумію, що жила лише ним, дітьми, домом. А він весь час проводив як хотів. Сказав мені, що в нього одне життя і він хоче жити його в своє задоволення)))) А я 15 років жила для його задоволення, бо кохала. А цього не потрібно було робити
Жизнь преподнесла Вам хороший урок.
Вопрос в другом- выучили Вы его или нет?
И что Вы будете делать, если Ваш козел приползет к вам ’ прости, дорогая, ошибся, люблю - не могу, жить без Вас не могу’.
Все по шаблону)
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну дела, у нее так анжелка горит огнем?
Каже, що вона його любить дуже сильно. Що нарешті відчув як це, коли ти коханий і про тебе турбуються. І у нього до неї сильні почуття. А я, виявляється була тільки інкубатором для дітей). І не турбувалася про нього(
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
Можливо й так. Сама не знаю, чого мене так накрило, чого не можу відпустити. Але 2 дитину хотіла 7 років, та він весь час говорив, що будинок будуємо, а потім війна і.т.д.
Твоя космішна• 25 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
а чьому чужий чьоловік вами командує? Хто він вам ? ніхто- бувший зрадник... та батько ваших дітей на половину як ви мати. Хай дітей забира до себе і тоді і нянь не буде. І тоді коханка його бистро спихне назад. А так дивись герой тато на годину і ще командує. Тому думайте самі як вам краще. Бачу у вас воєї думки нуль. Беріть себе у руки-рік три посумуєте а там і нового чьоловіка знайдете.
Ви що не розумієтк, він не командує, він просто не хоче оплачувати. Нянька тисяч 15 буде коштувати, з чого автор має її оплачуаати, зі своєї зп 12 тисяч чи з аліментів у тисяч 5?
Чупокабра• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Легко сказати, а важко зробити. Не уявляю на собі руки іншого чоловіка. І де його в наш час шукати? Це ж не в магазин сходити
ну ваша ж кума знайшла. з двома дітьми три тому.

госсподи, читаю це все, і думаю, що ранні шлюби - це жахливо і так вони в більшості і закінчуються.

ладно, витру, що я ще думаю.
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляГалябалована
Жизнь преподнесла Вам хороший урок.
Все по шаблону)
Повертатися у ці відносини не хочу, бо знаю, що в них буде. А я хочу, щоб мене кохали, бо в мені стільки не розтраченої теплоти, яку я теж можу віддати. А з ним поруч я тільки уявляю їхній інтим, та як він до неї торкається, фу... Тому більше не хочу. Але якось потрібно і серце відключити, бо мозок те все давно розуміє
Мольфарочка• 25 июня 2025
Ну ви ж дуже хотіли другу дитину, він майже відверто її не хотів, але ви хотіли, нк от вона у вас є! Не вірю, що прям так кохаєте чоловіка, який п´є та гуляє, та ще через 15 років спільного життя, ображені це зрозуміло, вас позбавили звичного ритму життя, це також, але кохання! оце вже навряд.
Галябалована• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Вот и живите СВОЮ жизнь.
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляЧупокабра

ладно, витру, що я ще думаю.
Про ранні шлюби 100% згодна. Дивлюся по всіх знайомих.
Мошей ницца• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
ну супер. у ребенка есть отец, пусть он сидит. двух детей ему в зубы, а сами на работу/гулять/уехать в отпуск. а че, у него уже жизнь налажена, жинка есть, а вам нужно свою жизнь устраивать. и да, предупредите,чтобы ни в коем случае няню там не нанимали))
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляМольфарочка
Не знаю, що це вже зараз, та згадуються тільки гарні моменти. Стає так шкода, що того вже не буде, що зруйнувалися всі плани, що от тільки все стало, як хотілося:2 діток, будинок, живи і радій. А все розрушилося
Твоя космішна• 25 июня 2025
Ответ дляМошей ницца
ой, не радьте такого, ви ж читаєте тему, там не молода піська яка позарилася на гроші і комфорт, там сорокарічна жінка яка його обхажує ще й утримує.за таких обставин можуть і дітей звбрати до себе якщо треба, її то навряд злякає. Авторка ще й дітей втратить
ЧупакабраЗеБест• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
вообщле похоже на то что у него началась какая инфантильная стадия, когда он младенец, и наконец то нашел себе маму.
ну посмотрите соклко она выдержит играт ьв эту игру.
особенно когда 1 сент вренется ее ребенок, там уже будет другая расстановка сил.
автор Дідова баба • 25 июня 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Він вже жив там із тими 2 дітьми протягом 2 місяців. Його і її все влаштовувало
ЧупакабраЗеБест• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
ууу ,курва
Колгоспниця• 25 июня 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Почему не подумали о том, как будете жить сами с двумя детьми, если вдруг что-то с мужем случится, прежде чем выклянчивать второго ребенка?
Фу, який гидкий допис. А ви, напевне, завжди така продумана чи то дитяча психотравма даэться взнаки?
Плету корзинки• 25 июня 2025
Перше-аліменти. Просіть зібрати всі докази вашого майна і його зарплати.
Друге-майно, максимально заграбайте і давіть на наявність двох дітей і вам треба житло, машина щоб їх возити на гуртки і в школу.
Зібралась і зробила ці два кроки.
Він при поділі майна буде або погрожувати що прибʼє або робити вигляд що може повенутися, але то для того щоб запудрити мізки.

Далі вже другорядне.
Повірте, ви дуже будете здивовані, що є чоловіки непогані. Звісно, саме для сім’ї важко знайти, але сім’я у вас вже є.
Ви побачите що таке нормальний (класний) секс. Тоді зразу попустить.
Мій зраджував і розказував що я бревно і не сосу. Типу часе через це він гуляє. А я ніфіга собі у ліжку. Але по самооцінці вдарив сильно.
Так я завела собі стосунки з прекрасним молодим чоловіком, що таке витворяв у ліжку, що я зразу зрозуміла хто був бревно .
І зараз вже пройшло багато років а я ще гіршого коханця ніж мій колишній не мала.
Все буде добре.
Плету корзинки• 25 июня 2025
Прочитала, що та лярва має двох дітей.
Подавайте на аліменти. Такі жінки в першу чергу шукають спонсора на утримання своїх спиногризів. У мене знайома така. Вона покинула свого коханця, бо він віддавав половину зп на двох дітей від колишніх дружин і вона кожного місця разувала скільки вона недоотримала. Зараз вона знайшла військового і також на гроші розкручує.
Вона приваблює сексом, вона готова сосати навіть поки він машину паркує, скрізь. Ій це не подобається але вона зрозуміда, що цим вона може зацікавити. Так от. Спочатку вона така вся безвідмовна, а потім прямо каже, що жити з ним не буде, бо вона не кухарка. А готова з ним підживати, якщо він буде дітям давати гроші, оплачувати відпустки за кордон і таке інше. Зараз он виклянчила дітям по айфону і подорож.
Вона до речі також шукає молодших. Бо вона вже тричі і заміжня і прохавана. А молодші чоловіки трішки тупенькі і не розуміють, що вона їх використовує.
Шкідлива молекула• 25 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
Судя по тому что бывший козёл автора не только тупой но и жадный до предела, без солидных денег, через год уже и эта фея будет ему не такой потому что просит денег))) и будет он себе третью искать. А если автор приложит усилия что бы к тому моменту не быть такой разбитой и забить на эту парочку, а заниматься собой домом детьми, то сможет потом поржать из бывшего от души, наблюдая за тем как он меняет баб и все ему не такие)) а с такими как он в 99% случаев так оно и бывает! P/S у меня мой бывший до сих пор как блоха по кобылам по тем бабам скачет где-то на хуторах, я уже даже не слежу за ним, но когда он с первой феей спустя 2 года расстался я уже ржала по полной и понимала всю ситуации а так же то кто он и что он был за человек на самом деле, а ещё смешнее было видеть как они делили машину купленную бывшим на мои деньги которые он прикарманил ))) И так же это все тогда помогло мне окончательно убедится в том что зря я за ним убивалась годами после развода, а было дело что даже вешаться через этого козла пыталась при ребенке своем((( за что до сих пор себя виноватой чувствую и жалею что так убивалась лучше бы с ребенком тогда погулять ходили и больше времени вместе проводили (((
Голубка миру• 25 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Пишете, що лише тиждень як розлучилися з чоловіком, як за ним страждаєте і при цьому вже сидите на сайтах знайомств?
Нічого собі.
Шкідлива молекула• 25 июня 2025
Ответ дляГолубка миру
Нічого собі.
так это официальный развод, проблемы в их семье начались за долго до и её бывший муж начал жить с другой женщиной ещё когда ребенку 2 месяца было, по этому автор как женщина что имела возле себя самого ущербного мужика в мире, сейчас может делать что угодно и правильно и делает что отвлекается))
Печальки.нет• 25 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Обычная история. К чему здесь слово мерзкая?
Вы так же крутили роман с женатым мужчиной, пока он делал ребенка жене?
Галябалована• 25 июня 2025
Недавно наткнулась на один пост..
Пост патологоанатома.
Просто оставлю здесь.
========================
✅Аутопсія самопожертви. Розтин, який нічого не поверне.
*️⃣Пишу як лікар. Як людина, яка щодня бачить, чим закінчується фраза «ще трошки потерплю».
*️⃣На розтині — тіло звичайного чоловіка. Інфаркт. Другий. ❗Перший проігнорував — бо ’не на часі’.
❗Бо треба було заплатити за навчання синові, докласти на ремонт, доклеїти шпалери в кухні.
✅Розріз шкіри — тонкої, як папір.
*️⃣Ребра — мов грати, які довго тримали всередині біль.
*️⃣Серце — виснажений диригент, що вів оркестр виживання без аплодисментів.
*️⃣Печінка — мовчазний свідок вечірнього ’100 грамів’, коли ні з ким було поговорити.
*️⃣Шлунок — архів проковтнутих образ і фраз, які хотілося крикнути, але ’не можна, бо діти чують’.
*️⃣Підшлункова — згоріла від дешевого цукру і стресу.
*️⃣Мозок — суцільне кладовище мрій:
🖍️’Коли-небудь куплю мотоцикл’
🖍️’Навчуся грати на гітарі’
🖍️’Поїду на море, але вже після того, як…’
✅Та «після» не настало.
❗Бо поки він боровся за майбутнє інших — у нього самого не лишилося теперішнього.
✅Причина смерті — офіційно: серцева недостатність.
Але я вам, як лікар, скажу чесно: він помер ще до цього.
Тоді, коли почав себе викреслювати.
Коли почав жити потім.
Коли зник з власного життя.
✅❗Майбутнє таки настало.
Прийшло. Без фанфар.
Просто ввімкнуло світло, підключило Wi-Fi і сказало:
*️⃣— А чого дід не дзвонить?
*️⃣— А чому в шафі одяг старий?
✅І ти раптом розумієш:
❗Ти був фундаментом.
Але ніхто не розглядає бетон, коли ходить по плитці.
✅❗Цей пост — не про смерть.
✅❗Цей пост — про життя.
✅❗Про те, що жити треба не ’з понеділка’.
✅❗ І не ’після того, як виплачу кредит’.
✅🔻Жити — це діяти сьогодні.
🔻Це бути в кадрі, а не тільки оператором чужого щастя.
🔻Це не чекати, поки тебе хтось оцінить, а відчути себе живим зараз.
☝️❗Бо на розтині, повірте, ніхто не питає:
— Скільки він заробив?🤔
Питають інше:
— Чому так рано?..🤔
✅☝️Ми згораємо, щоб іншим було світло. Але світло ніколи не озирається. Йому байдуже, хто став попелом — воно просто світить далі.
✅☝️Пам’ятай:
❗🔻Не губи себе у чужих історіях.
❗🔻Залишай себе — у власному житті.
❗🔻Ти потрібен не тільки їм. Ти потрібен — собі.
Нехай небо буде мирним. А ти — живим. По-справжньому живим.