Дідова баба• Изменено 25 июня в 00:16
Як жити після цієї Санта Барбари?
Ситуація наступна. Розлучилися з чоловіком. Прожили разом у шлюбі 12 років, так 15 років. Є двоє дітей( 11 років, та 11 місяців). Коли меншій було 2 місяці, чоловік завів коханку. Через пів року розповів, сказав, що до неї почуття, а до мене вже роки три нічого не відчуває. Весь цей час на дитину і мене уваги не звертав, випивав, розважався. Після його зізнання у мене світ перевернувся. Я була ні жива, ні мертва. Постійні сльози, заспокійливі, мала дитина, інша підліток, яка теж плаче і переживає. Коли сказала, що подаю на розлучення, повернувся, але вистачило його на три дні. Знову пішов до неї. Сказав, що кохає. От вже тиждень, як ми розлучилися. Але я досі не можу. Я не знаю як далі жити. Він був моїм єдиним і першим чоловіком. Постійно про нього думаю. На щось надіюсь. Він щодня приїжджає до дітей, хоча до цього вони його не цікавили. Весь щасливий. Раніше розказував, як вона його любить і він її. Які у них відносини дорослі. ( Вона за нього старша на 4 роки, у неї 2 дітей, і ще він меншу її дитину хрестив. Кум помер, його вона також забрала із сім.ї). Хочу відпустити, але не можу. Тим паче зараз у декреті, фінансово залежна від нього, хоча грошей і не вистачає на все
Кучерявочка• 25 июня в 09:11
Як я вас розумію, сама була в такій ситуації. Розуміла що краще розлучитися але не могла відпустити. Робила все щоб його повернути. Таки повернула але щасливо ми не живемо
Куда ж без меня• 25 июня в 09:15
Ответ дляДідова баба
Та ні. Він звик, щоб за ним дивилися. А ще в них щоденний секс. І як він сказав, що вона його хоче весь час і скрізь.
Вспомнила историю подруги. Ребёнку пол года, она узнает о любовнице. Секс у них с любовницей везде и кругом. Муженек её водит хороводы, обещает, что больше к любовнице ни ни, просит прощения, а сам продолжает гулять. Подруга моя уезжает через пол года качель в родной город. А бывший через какое то время женится на любовнице, осыпает её золотом, одевает в меха, подруге алименты ,все норм. Прошёл примерно год как подруга уехала, звонит он ей и рассказывает, как застал жену свою с другом. Развёлся ,а подруге плакался, какая тварь Маринка оказалась. Но себя в этой истории тварью он не ощутил. Кстати подруга вышла замуж с двумя детьми и родила третьего, уже третий в школу ходит.
90x60x90• 25 июня в 09:15
Ответ дляДідова баба
Він говорить, що я була дитиною, а він знайшов самодостатню жінку, яка любить його ні за що, а просто тому, що він поруч. А я меркантильна, бо як пішла а декрет, то почала просити гроші, ( а до того, я і зарплата не знала яка у нього, бо не бачила її)
От вам і висновок, на майбутнє, жити на зарплату чоловіка, а свою- відкладати, щоб потім не бути в ролі ’просителя’.
А він таки рідкісний мудак, і нерозумний, т.я. розлучившись з вами, він все одно має відстьогувати гроші на утримання дітей. Питання- і що він виграв, знайшовши ’самодостатню, не меркантильну’ жінку?
Однозначная• 25 июня в 09:20
Автор, у вас есть двое детей - это супер! Они вам будут радостью и поддержкой. Будете малой заниматься, будет куча общения с новыми людьми. Вы не одиноки.
А этот погуляет, эйфория пройдёт и будет проситься. Вот увидите. Но зачем вам такой, у вас уже будет своя новая счастливая жизнь.
Дідова баба
• 25 июня в 09:24
Ответ дляБлагоуханочка
Автор, в моей жизни случилось это когда ребенку было 13 мес. На осознание что муж нас предал у меня ушло 2 года, вы сейчас не на том сосредоточились. Я знаю, я проходила все эти этапы, отрицание, принятие и т.д. Переходите сразу к пониманию, что муж вас и детей предал, предал вашу семью из-за новой письки. Я тоже писала свою ситуацию больше 10 лет здесь на форуме и мне писали советы девочки, к чему-то прислушалась к чему-то нет. Но, они правы на 90%, все что они пишут так и будет. Первое, любовь именно к мужу в вас умрет, когда придет осознание того что он променял вас с детьми на потрахушки ( а именно они и были в самом начале, а не большая и глубокая любовь). Второе, вы должны прежде всего думать о детях, т.е. о недвижимости и пока он чувствует вину это реально укрепить ( после он сделает вас виноватой в происходящем). Третье, сосредоточьтесь на себе, вы у детей теперь одна ( что бы этот м.дак не пел), ваше моральное состояние и физическое на первом месте, а потом все остальное (’сначала маску себе, а потом детям’). Многие советы я применяла, например писать, а не думать, это действительно действенный метод. Каждый вечер я заливалась слезами, выла и писала, завела блокнот, прятала его в вещи и всю боль писала в него ( через пять лет я достала и читала, я поняла что была на грани морального истощения). Что касается детей, да, это больно, мои первые мысли были о том как сильно его любит сын, ему тогда было 7 лет. Но, дети адаптируются гораздо быстрее чем вы. Очень тяжело признать, что муж, ваш любимый человек предатель. Чтобы меня не тянуло к нему я думала о том что он выходя из дома ОСОЗНАННО шел ласкать и любить другую женщину, он же не просто пошел сделал свое дело и ушел, нет, он ухаживает за ней, он ее подвозит, встречает, забирает, говорит ей ласковые словечки на ушко, возбуждает и т.д., у них есть какой-никакой быт, у него вторая жизнь, в которой для вас и ваших детей места нет. Только эти мысли и привели меня в чувство.
Дякую за коментар, коли це уявляю, то просто бридко, пів року він ходив до неї, а мене морально знищувавав. Так він і зараз говорить, що це я його змусила це зробити. Говорить що я в усьому винна. Це через мене. Я розумію, що це безглуздя, але той черв.як душу точит
Несу добро людям• 25 июня в 09:24
Автор, розлучились, то розлучились.
Не впускайте його на свою територію. Що значить ’приходить’? Вам ж це серце рве.. Нехай бере дітей та йде гуляти, тільки так в нормі і повинно бути.
Якщо він нормальний батько, то домовляйтесь про аліменти, заключіть угоду.
Вам потрібно зараз зосередитись на собі, на скільки це зараз максимально можливо.
Дідова баба
• 25 июня в 09:26
Ответ дляБаба_Воля
Ну, так полюбите наконец себя, у вас дети, вы о них должны думать, выходите быстрее на работу, там дурные мысли оставят вас. В любом случае, с таким гулякой вы уже счастливы не будете. Не теряйте время, ищите другого мужа
Легко сказати, а важко зробити. Не уявляю на собі руки іншого чоловіка. І де його в наш час шукати? Це ж не в магазин сходити
Дідова баба
• 25 июня в 09:27
Ответ дляСамохвалова
Оце дуже вірна порада.
Розподіляйте обо´язки.
А то зручно отак мужикам, заглянуть, поцілувать дітей, побавить і в машину стриб.
Приїздить, то ви кажете буду через 2-3 год і куди очі глядять. І хай до ночі сидить.
Тій козі це тоже не дуже подобатися буде
Розподіляйте обо´язки.
Дитина ще на грудному, то не зроблю так.
Несу добро людям• 25 июня в 09:28
Ответ дляДідова баба
На роботу повернутися можу. Але він сказав, що ніяка нянька з його дитиною сидіти не буде. Ось так
Що значить ’ось так’? Ви усвідомлюєте, що Ви з ним - рівноцінні, дорослі люди?
Дідова баба
• 25 июня в 09:30
Ответ дляНу шо не так?
Мужику четыре рта кормить детских,новой жены и свой. Идиот
Та у неї досить гарна зарплата. В 2 рази вища моєї. Вона ще і його утримує зараз)
Благоуханочка• 25 июня в 09:37
Ответ дляДідова баба
Нет, осознайте, это он виноват и только он. Снимите с себя вину, кто бы что ни говорил, только он принял это решение. Это только начало его обвинений, он же должен оправдаться перед детьми, друзьями, коллегами. Пресекайте эти обвинения, четко и сразу- Нет, это твой выбор, твое решение, ты променял меня и детей, семья это я и дети, тебе места в ней нет. Он еще не понял, он думает вы все в его власти, вы все с ним, но он официально может чпокать другую. Он еще будет лезть к вам, захочет увидеть как сильно вы его любите и как вам больно, будет пытаться усидеть на двух стульях, манипулировать вами и вашими решениями. Уходите когда он приходит, вам будет спокойнее.
Благоуханочка• 25 июня в 09:38
Ответ дляДідова баба
Не думайте о другом человеке, думайте чтобы не подпустить этого. Он еще придет, захочет секса 100%.
90x60x90• 25 июня в 09:38
Ответ дляДідова баба
Вас ніхто й не заставляє шукати його прямо зараз. А через деякий час, декілька років, вже й не згадаєте про руки колишнього.
Маргарита и Мастер• 25 июня в 09:41
Ответ дляДідова баба
Тоді він нехай сидить.
Благоуханочка• 25 июня в 09:43
И, автор, не закрывайте тему. Пишите, мне в свое время девочки очень помогли здесь, разными реакциями, как и сейчас вам пишут, но вы выговорите свою боль, и ситуация уже не будет такой страшной. У меня в свое время была и подруга и родители, но ты не можешь им все рассказать, а здесь с анонимом можешь, даже самые свои тайные страхи и тебя поддержат, может не так как ты ожидаешь, но помощь будет однозначно. Еще у меня был дневник в телефоне, ’Как прошел мой день’ я писала свои ощущения в течении дня. Делайте все чтобы не думать.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 июня в 09:44
Ответ дляПосле 18
Удалено администрацией...
господи, сколько же больных людей
Ну шо не так?• 25 июня в 09:45
Ответ дляДідова баба
Зачем вам этот лошара, не плачьте,у вас есть семья, а у него нет
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 июня в 09:45
Ответ дляМороженная курица
Ну вы и ку-ку
куку тут такие как вы
90x60x90• 25 июня в 09:45
Ответ дляДідова баба
І вона, звісно, щаслива від можливості розділити свою зарплату з новим коханцем))
Несу добро людям• 25 июня в 09:51
Ответ дляДідова баба
Тепер побоююсь і за будинок, бо спочатку не хотів віддавати а потім погодився. То ж колись ч йому довіряла,а тепер все змінилося
Коли заведете мужчину, то ще більше все зміниться.. Будинок - це спосіб контролю. Оформляйте все вчасно і негайно, не довіряйте йому, він чмошник
Дівка в намисті• 25 июня в 09:52
Ответ дляДідова баба
А ваш колишній має якусь бронь від мобілізації?
пу_пугренчик• 25 июня в 09:52
Ответ дляДідова баба
Детей отдать папе и его новой фее, а самой на работу и устраивать вою личную жизнь!
Дідова баба
• 25 июня в 09:53
Ответ для90x60x90
Вона більше ніж щаслива. Про це кругом розповідають її подружки. І яка я лохушка, що від мене пішов до старшої на 8 років, покинув новий великий будинок і новонароджену дитину
Дідова баба
• 25 июня в 09:54
Ответ дляДівка в намисті
Так він офіцер, і вона) хоч у різних службах
Дідова баба
• 25 июня в 09:55
Ответ для90x60x90
А ще дітей відвезла в село до мами на літо і у них тепер ідилія
Маргарита и Мастер• 25 июня в 09:58
Ответ дляДідова баба
Ще в мене страхи, що тепер, я нікому з двома дітьми не потрібна буду. Тим паче, що живу у невеликому містечку
Ваш козел знайшов собі фею з двома дітьми, ще й старшу. Так що не заморочуйтеся, принаймні поки що. Мине час, ви оговтаєтеся, маля підросте, все буде добре.
Кицюююня• 25 июня в 10:00
Ответ дляДідова баба
Ніби все розумію. Але так тяжко. Як далі жити самій - не знаю. Він завжди був поруч
У вас є батьки, які можуть підтримати, допомогти з малюком?
Белая котичка• 25 июня в 10:12
Ответ дляДідова баба
Сколько ему лет?
Все возможно• 25 июня в 10:12
Хочу побажати вам стійкості, сил та нервів все пережити.
Повірте, з часом у
все затихне. Я завжди раджу максимально себе загрузити. Витягти, як найбльше (або хоч якісь плюси) з такого положення.
Наприклад, приходить він до дітей, а ви у цей час займайтеся собою - я за спорт, але може бути будь-що.
Говоріть з ним спокійно і виважено про матеріальну частину вашого становища, пояснюйте по-дорослому і без емоцій, ваша задача - вижати якнайбільше.
Треба в голові все по поличкам розкласти. І рухатися по якомусь плану. Поки дитина маленька - це буде один лпан, згодом він буде змінюватися. Фокус - на себе!!! потім вже діти і все останнє.
Бажаю все пережити!
Повірте, з часом у
Бажаю все пережити!