Потужна махіна• 25 июня 2025

Поїзд Чоп-Кошице за скільки потрібно бути на вокзалі.

Дівчата, підскажіть будь ласка. Є квиток на поїзд Мукачево-Кошице з посадкою і Чопі. Відправлення поїзду 13:48. За скільки часу потрібно бути на вокзалі? Який потрібно мати запас часу на проходження митного контролю?
Марфа Українівна• 25 июня 2025
Я підтягуюся завжди хвилин за сорок до відправлення. Краще пошарюся по вокзалу.
автор Потужна махіна • 25 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Дякую. Нам трохи їхати, то пробую розрахувати в скільки виїзжати. Одне діло просто сісти в поїзд, а друге - ще контроль.
автор Потужна махіна • 25 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Може ще дасте інформацію по такому питанню: їхати буде син -підліток, чи можу я його провести до вагону. Тобто також пройти контроль, а потім вийти. Чи там шлях в одну сторону?.
АнтиТроль• 25 июня 2025
Ответ дляМарфа Українівна
В Чопі
Лише від безвиході вночі у проміжку між поїздами. З доброї волі ніколи
АнтиТроль• 25 июня 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ні. Там митниця.
автор Потужна махіна • 25 июня 2025
Ответ дляАнтиТроль
В Чопі
А поясніть, будь ласка, свою відповідь.
Мене цікавить в скільки нам потрібно бути на вокзалі, якщо поїзд в 13:48.
Цукрові вишні• 25 июня 2025
Автор, на вокзалі перед входом в зал митного досмотру висить об´ява, що треба бути за годину до відправлення. По досвіду, вони відкривають зал не за годину, а за 20-40 хвилин. Але я завжди намагаюся бути за годину.
автор Потужна махіна • 25 июня 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую.
АнтиТроль• 25 июня 2025
Ответ дляПотужна махіна
А поясніть, будь ласка, свою відповідь.
Краще мати запас часу, але тинятися там ніде, жахливий вокзал, жахливий туалет
автор Потужна махіна • 25 июня 2025
Ответ дляАнтиТроль
Дякую