60 метрів сметани• 25 июня в 14:36

Іспанія(море). Порадьте автобусний тур.

Може хтось їздив у такий екскурсійний тур з відпочинком на морі. Порадьте турфірму, з якою поїхали б знову.
Купи слона• 25 июня в 14:37
Акорд тур
Трахтибидох• 25 июня в 14:38
Типу 3 дня туда, скупатися у морі і 3 дня назад?
Я не Тролль• 25 июня в 14:39
Ответ дляТрахтибидох
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 14:43
Ответ дляТрахтибидох
10-12 днів
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 14:44
Ответ дляЯ не Тролль
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
Якось не дуже відгуки...Лотерея
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 14:45
Ответ дляКупи слона
Акорд тур
Пишуть, що за кілька днів можуть відмінити тур
Трахтибидох• 25 июня в 14:47
Ответ дляЯ не Тролль
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
Моя сестра їздила в Париж так. Покатати покатали, а на різні визначні місця на 20 (утрирую) хв заїхали, фото для інста поробили і по коням. Про це місце по дорозі в автобусі розказали і по 30 євро здерли.
пАлАвинкА• 25 июня в 14:50
Ответ дляТрахтибидох
Ну это и надо тем кто туры покупает
Я тут была 😆, дает то за что уплачено
пАлАвинкА• 25 июня в 14:51
Знакомая так всю Европу посмотрела , в инсте указано было в 25 странах 🥹даже камеру взяли дорогую и бегом так все смотрят по 2-3 раза в год
В гости звали?• 25 июня в 14:56
Мне кажется, только аккорд на рынке остался. Раньше были Алголь, феерия тур, но вроде они больше не работают
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 15:02
Феєрія є, але ціни у них вищі
Вкуси мене• 25 июня в 15:15
Ответ дляЯ не Тролль
Саме це і є автобусний тур.
І Акорд робить саме такі))
Але в юності їздила.
Зараз би вже не хотіла так.
Але якщо треба зовсім бюджетно, то ок.
Я чула гарні відгуки про Адріатику
ми в Адріатику забронювали на серпень, але більше екскурсійний, ніж пляжний
https://adriatic-travel.com.ua/tour/ispanska-pryst...
Вкуси мене• 25 июня в 15:19
Ответ для60 метрів сметани
всі туроператори можуть відмінити тур, якщо не набралось 50% бажаючих, нажаль, тільки одні хоча б за тиждень попереджають, інші, такі як танго тревел можуть за 2-3 дні повідомити про скасування туру
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 15:24
Ответ дляВкуси мене
Ви вже раніше їздили з Адріатік?
Вкуси мене• 25 июня в 15:27
Ответ для60 метрів сметани
Ви вже раніше їздили з Адріатік?
їздили знайомі залишились більш задоволені ніж Аккордом, і самі автобусі кращі, і готелі, але з гарантованим виїздом, це лотерея, нажаль
Вкуси мене• 25 июня в 15:29
https://adriatic-travel.com.ua/tour/kohannya-v-lor... це разом з відпочинком на морі додатково та з вечерями, але для нас ціна трохи кусається (
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 15:40
Ответ дляВкуси мене
Якраз щойно читала за цей тур. І відгук про додаткові екскурсії.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3731387
автор 60 метрів сметани • 25 июня в 15:41
Ответ дляВкуси мене
Знайомі не розказували про примусовість до екскурсій?
Медсестричка• 25 июня в 15:57
Ответ дляТрахтибидох
Кошмар . Кому нужно это все, за такое доплачивать ещё должны , эти автобусные туры 🤢🤢
Секретница• 25 июня в 15:58
А не проще сесть где-то в Rayair за 20 евро и там самостоятельно снять отель на Booking? Автобусом мучительно.
Я не Тролль• 25 июня в 16:04
Ответ дляСекретница
Дешевше не вийде тільки))
Я 650 євро оплатила зараз за 3 дні/2 ночі в Римі.
Це готель 3 зірки недалеко від метро, переліт Райн ейр, їжа, проїзд по місту та вхідні квитки в Колізей.
Це на двох, але все одно дорогувато.
А ніхто ж летіти на 2 дні не стане, тому вийде значно дорожче.
В минулому році за 400 євро викупила готель в Риміні на сніданках.
Але дорога, вся інша їжа та алкоголь і все одно вийшло 1200 -1300 євро на двох +- за тиждень.
І це ще дуже бюджетно, бо пляжі платні, наприклад, в Італії.
Це одразу до 300 євро тиждень за 2 лежаки і парасолю
Секретница• 25 июня в 16:09
Ответ дляЯ не Тролль
Дешевше не вийде тільки))
Це на двох, але все одно дорогувато.
Дешевле, может и не выйдет, но зато это намного комфортнее. В автобусом туре привезут в тот же Рим, продержат на экскурсии два часа под адской жарой, после ночи без сна в автобусе, а на Колизей времени и не останется, дальше нужно ехать. А так можно в своём темпе выбрать, что хочешь посетить, в жару поспать, на экскурсию пойти вечером и т.д.
Я не Тролль• 25 июня в 16:11
Ответ дляСекретница
Це правда.
Тут погоджуюся.
Платиш за свій комфорт.
Секретница• 25 июня в 16:18
Ответ дляЯ не Тролль
Це правда.
Тут погоджуюся.
Платиш за свій комфорт.
Я раньше ездила а автобусные туры, теперь выбираю билеты на Rayair на Skayskanner. Там показывает, куда дешевле полететь в нужные даты. Выбираю, например в Барселону. Потом иду на GetYourGuide и выбираю, что хочу посетить, в какой день. Плюс отель на Booking.
Шопингмонстр• 25 июня в 16:29
Нема чого там робити в тій Іспанії.
Вкуси мене• 25 июня в 16:37
Ответ дляСекретница
можно брать туры без ночных переездов
Турагенція Tourdream• 25 июня в 17:14
Автор, є звичайні автобусні тури на відпочинок у Іспанії. Тури, де Ви проживаєте увесь період у одному готелі, ніяких переїздів. А екскурсії вже по місцю можна взяти, по бажанню.
От у нас наприклад вчора туристи поїхали у такий тур до Льорет де Мар. Тур старував з Києва, але можна приєднатися у містах по дорозі.
Чеширская кошечка• 25 июня в 17:35
Ответ дляТурагенція Tourdream
Це Альфом?
Турагенція Tourdream• 25 июня в 17:41
Ответ дляЧеширская кошечка
Це Альфом?
Так
Чеширская кошечка• 25 июня в 17:43
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так
Підкажіть,будь ласка довго їхати, є місця комофрт в автобусах цього напрямку?