Сон і дрімота• Изменено 25 июня 2025
Їжа
Розкажіть як у вас з їжею на сім´ю.
Мама і двоє дітей школярів. Старша підліток, здавалась би має змітати все що можна з´їсти, а - ні. Готую вечерю, попередньо запитавши хто що бажає, в результаті одна вхопила кілька полуниць і вже наїлась, другий з´їв макарони, м´ясо лишив в тарілці. Добре, не хочуть, то я не змушую, тільки куди мені дівати ту вечерю, якщо завтра її ніхто не їстиме?
Я постійно доїдаю вчорашнє.
Розкажіть як у вас.
Я постійно доїдаю вчорашнє.
Розкажіть як у вас.
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Зробіть перерву! Хай запаси з´їдають.
Вони не їдять запаси. Ось відкрила холодильник, є зелений борщ, сирники, курячі стегна, риба запечена яку ніхто навіть не скуштував, і трохи булгуру який вони їли з задоволенням коли тільки зварила. Зараз це все не знаю навіть як пропонувати .
Щось чим далі пишу, тим більше себе накручую, вже готова прив´язати їх до стільця й годувати))
Роза в вазі• 25 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
у мене диктатура, що приготувала те і їдять всі, хто не хоче вперед готувати самому, щось поки ніхто не кинувся ще варити собі сам. Тому так.
так это ни диктатура, а демократия. я не готовлю вообще. малый хочет - делает бургер. или выпечку из пекарни. все счастливы
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляПасти Ла
Вы - украиноязычная версия Тани?
😂😂😂
Взагалі то, це моя перша тема, інших приводів жалітись досі не було. З одягом старшої були проблеми, та їх я вирішила самостійно ’отцепилась от ребенка’. Тут би теж справилась, тільки старша весь час питає що в нас є смачного, в сказати що для неї смачне, не може
Булку Дай• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
ми можем прийти до вас поїсти ваші запаси, я люблю і рибу, і борщ.
Роза в вазі• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
зачем? от голода еще никто не умер. спрячьте в морозилку. захотят есть - достанут
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляКачка в тапцях
ні, я хотіла сказати. ГОтуйте. не з’їли зранку, то буде обід з цього. в обід не поїли - значить вечеря.
не хочуть взагалі - демонстративно викидаю в смітник.
на цьому ’занавіс’. більше нічого не роблю.
один раз так було - на цьому ’крутіння носом’ закінчилось. всі їдять що є. і вчасно. сніданок-обід- вечеря. ніхто нічого не вибирає.
мені треба нагодувати щоденно 4
У нас багато разів так було. Один раз змусила старшу прибирати в холодильнику, вона діставала кожен лоточок, а я коментувала що з того їх вечеря, що обід і за який день.
І потім знову ’що в нас сьогодні смачного’? Нічого з переліченого не влаштувало, то п´є чай з цукром
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляКундалина
никого ничего не спрашиваю
приготовила значит едим это
не доели сегодня - завтра будут это же
я не повар и не прислуга
приготовила значит едим это
не доели сегодня - завтра будут это же
я не повар и не прислуга
Ну як у вас так виходить?
Астановитесь• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Да они у вас просто разбалованы, зажрались. Готовьте на один раз, тогда перестанут носом крутить.
Кундалина• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ну як у вас так виходить?
когда у меня спрашивают что есть покушать - говорю суп , гречка и котлеты
голодный - будет есть все
мы не в ресторане
я утром могу спросить завтрак - типо сырники или кашка , или панкейки
Но обед и ужин нет
голодный - будет есть все
мы не в ресторане
Но обед и ужин нет
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляБулку Дай
Ласкаво прошу. Раніше чоловік їв, і таких питань не було, зараз я сама не встигаю))
Булку Дай• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
)))просто менше готуйте, пожалійте свій час і сили.
Забобонний фрукт• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ультиматум! З голоду не помруть- хай обирають із запасів!
Любви вам!• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
😂😂😂
Ну, в мене донька теж любить смачне, для неї це морепродукти, то замовляє собі за свої кошти. І ваша так буде згодом робити, якщо не влаштовує вміст маминого холодильника)
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Схоже, що дійсно розбалувані. Тільки я все рівно не уявляю як зварити щось одне, наприклад гречаний суп, або плов і пропонувати його два дні підряд.
Вони тягатимуть фрукти і проситимуть морозиво. Фрукти не купувати ж не варіант.
Астановитесь• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Не варите на 2 дня, варите на один прием пищи.
Начальник Анонимов• 25 июня 2025
Автор, жодна псіхічно здорова дитина ще не заморила себе навмисто голодом.
Не хочуть їсти - хай не їдять. Готуйте собі вечерю та обід на роботу на наступний день. А діти хай їдть полуницю, сир, хліб, що хочуть. Через де-який час попросять борщу та каші з м´ясом. А не попросять - хай продовжують їсти полуницю і макарони.
Це, звичайно, якщо в дочки не РХП і вона не морить себе навмисно голодом, тому що має важити не більше 40кг.
Начальник Анонимов• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Навіщо ви стільки готуєте? Вам немає, чим зайнятися? Ви стоянням у плити щось компенсуєте?
Запишіться на масаж або в басейн. Приходите до дому не в 18, а в 20-30. Ходіть на мовні курси, після них в кіно. Ходіть на побачення. Не концентруйтеся на кількості приготованих та потім заморожених страв. Таке враження, що ваш світ звузився до простору між плитою та холодильником.
РокерША• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
В чем проблема есть суп или плов несколько дней?
Качка в тапцях• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
ви самі так привчили, тепер збирайте свій врожай.
в такому випадку приготували одну страву і поки не зїдять, або нічого не готувати
Астановитесь• 25 июня 2025
Ответ дляРокерША
Я бы тоже не ела, у нас никто не любит одно и то же есть подряд. Только борщ делаю большую кастрюлю, правда редко.
РокерША• 25 июня 2025
Ответ дляАстановитесь
Так нечего перебирать. Сварила на один день, поели. Варим новое. Не поели, значит едим завтра (если сварено на один раз)
И что значит ’подряд’ - сегодня плов на обед, завтра на ужин. Остальніе приемы пищи что-то другое.
Я готовить не люблю, живу одна. Спокойно ем несколько дней и плов, и рагу, и суп.....
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Знаєте, в дочки зараз такий складний вік. Все не так. От вона мені виказує, що в нас постійно вчорашня їжа, ми сідаємо розбираємо чому так, вона погоджується що якщо їжу зїдати вчасно то вчорашній просто не буде де взятись. Потім клац - і знову нема апетиту, а завтра претензії, щодо вчорашньої їжі
Начальник Анонимов• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
А, ну, якщо ви перед 15-річною баришнею сідаєте та виправдовуєтесь, чому у вас кожного дня немає пундиків в достатній кількості і в потрібній їй якості, то....продовжуйте в тому ж дусі!
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Ви думаєте, це за один чи 2 дні назбиралось?
Зелений борщ позавчорашній, рибу вчора готувала, м´ясо і булгур взагалі хтозна коли, днів 3 точно там стоїть, лишилось по порції.
Готувати не складно, менше години на день.
Часу вільного теж вистачає, працюю дома, тому поставила в духовку і займаюсь своїми справами.
Шкода викидати їжу
Сон і дрімота
• 25 июня 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Чому ви вирішили що виправдовуюсь? У нас з нею завжди був хороший контакт, обговорюємо все, що нас турбує.
Начальник Анонимов• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Шкода викидати їжу
А в 15-річної дівчини лапки? Вона ними тільки бронзер та хайлейтер вміє наносити? Он - продукти, он - плита. Хай готує смачне та свіже.
Дивно, що ви сама цього не розумієте.
Або, для вас ця трахомудія з їжею просто сублімація. Почитайте, що це таке.
Дивно, що ви сама цього не розумієте.
Ні за холодну воду• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
В мене старша ніколи апетиту не мала, та і я така була. Молодший гарно їв завжди, а зараз обоє перебирають. Від салатів відмовились зовсім, запечені овочі навіть не показуй. Каші і м´ясо ще якось їдять, супи - не вгадаєш, то згодні їсти, то не хочуть.
Я би рада була не готувати.
Хай готують самі з тих продуктів, що є. Ви відходьте в сторону.
Ні за холодну воду• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
Не можу ж я їх годувати самими фруктами
Приберіть з дому фрукти. Дійте як з малюками - жодного печива, хліба і яблука в доступі.
Ні за холодну воду• 25 июня 2025
Ответ дляПасти Ла
Вы - украиноязычная версия Тани?
До Тані там ще пахать і пахать))
Ні за холодну воду• 25 июня 2025
Ответ дляСон і дрімота
- Мамо, що на обід?
- Зелений борщ.
- Ти знаєш, щось не хочеться борщу, а є щось інше?
- Є, риба і булгур.
- Ой, і цього не хочеться.
- А, так ви ще не голодні, ідіть гуляйте
- Зелений борщ.
- Є, риба і булгур.
- Ой, і цього не хочеться.