Ашотакоя• 25 июня 2025
Хто розбирається в тренажерах Orbitrek?
На що звернути увагу? Ціни дуже різні.
Зубачистка• 25 июня 2025
Ответ дляАшотакоя
Це від ваги залежить чи типу?
І ваги людини, і інтенсивності тренувань. У мене інтератлетика великий. Але я така пишна
Кицюююня• 25 июня 2025
Дивіться, щоб відстань між педалями була комфортною, десь 15 см., думаю.
Також орієнтуйтесь на зріст і допустиму вагу.
Бажано, щоб можна було змінювати ширину кроку, до речі, комфортна ширина кроку залежить від Вашого зросту.
Я не вибирала, мені подарували, Riwall (Чехія) 140 кг. В ньому цих характеристик немає, але я звикла і займаюся з задоволенням.