Море Щастя• 25 июня 2025
Ноги….дівчата допоможіть….:
Дуже росте волосся на ногах.Робила епілятором,тепер ходжу на лазер.Вже 7 місяців.
Після епілятора було багато вростаючих і прям нариви були.Зараз є плями темні.
Як привести в порядок ноги?є такі гладенькі гарні…..а мені соромно шорти одягти…..
І багато дуже судинних зірочок.У флеболога була,нічого критичного….Від чого ці зірочки можуть зʼявлятися????
УжеВотДа• 26 июня 2025
Ответ дляМоре Щастя
Так
на внутрішній частині стегон?
І вам лікарі кажуть шо це норма чи типу гормони лікувати?