Пишу, не читаю• 25 июня в 23:39
Чи є тут жінки, хто працює в таксі?
Добрий вечір, дівчата !
Чи є тут хтось з жінок, хто працює в таксі ( Убер, Уклон ) ?
Цікаво почути ваші + і - .
Дякую
Цікаво почути ваші + і - .
Дякую
Love_Love_Love_• 25 июня в 23:45
Я б в Україні цим не займалася однозначно, в США можу виїхати покататись на убері якщо маю настрій. Одні плюси, особливо, у вигляді оплати і чаєвих.
Пишу, не читаю
• 25 июня в 23:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я в Україні, і родина моя теж тут
Кукусикиииииии• 25 июня в 23:50
Знакомая катается, все норм. Бывают придурки, которые могут лишнее сказать, но вообще нормально. Катается до часов 8
Мама фіфті цента• 25 июня в 23:51
Интересно, а в приложении можно увидеть - заказ от женщины или от мужчины?
Тоже думала иногда подрабатывать. Но не хочу мужиков возить.
празники не помню• 25 июня в 23:58
Шо саме вам цікаво? Працюю в Уклон, мені подобається. Вільний графік, пасажири адекватні, непоганий заробіток. З мінусів, коли тривога gps працює некоректно і досить важко орієнтуватись у місті.
Love_Love_Love_• 26 июня в 00:10
Ответ дляМама фіфті цента
Можна і фото видно, але якщо ви не будете приймати замовлення вам будуть давати їхвсе ментше і рейтинг низький буде
Пишу, не читаю
• 26 июня в 01:38
Ответ дляКукусикиииииии
Я б теж вдень їздила б )
Пишу, не читаю
• 26 июня в 01:41
Ответ дляпразники не помню
Хочу працювати по пару годин зранку і пару годин ввечері.
Дитині 1 рік, на довго не зможу лишати з родиною.
Чи має сенс працювати так мало ?
Машина - електро.
Дякую.
Чи має сенс працювати так мало ?
Машина - електро.
Дякую.
празники не помню• 26 июня в 06:32
Ответ дляПишу, не читаю
Чи має сенс працювати так мало ?
Машина - електро.
Дякую.
Чи має сенс працювати так мало ?
Машина - електро.
Дякую.
Так, має сенс. Можете обрати години, коли більше всього замовлень. Це десь до 10 ранку і після 17 ввечері.
Пишу, не читаю
• 26 июня в 13:39
Ответ дляпразники не помню
Дякую вам