Прошу поради з чого почати: раніше вишивала хрестиком панно - техніку згадаю, а от як застосувати так щоб саме на сорочку для себе - не знаю як, шити не вмію. Можливо порадите набір з викройкою, який можна вишити, а в ательє зберуть у виріб, або готову сорочку, яку можна вишити. Чи як бути, можливо можна купити якусь льняну тканину, що буде подібна до канви, і розкроїти - але знову ж сама боюсь.. Як би мені почати? Якщо будуть пропозиції «купити набір» - спеціально не ховатимусь, бо буду дуже вдячна за посилання в особисті, щоб не сприймалось за рекламу. Так важко зараз, хочеться пірнути у щось що підтримає.
Хомо_сапиенс• 26 июня в 13:55
Может, для начала, купить кусок канвы и потренироваться, вспомнить азы, набить руку?
Разные узоры на пробу вышить, а там и идея придет..
Попразендовна• 26 июня в 13:56
Можете купить мастер класс у какой-то вышивальщицы. Я так и делала, сейчас свою сорочку доделываю, правда ушло два года на это🙈
Сначала купила курс у Ирины Зайцевой, по обучению техникам. У нее и по сборке что-то есть, но мне не зашло. Потому по сборке покупала отдельно.
Ответ дляХомо_сапиенс
Та це точно зроблю, коли починала раніше - дуже класну вправу знайшла щоб «ізнанка» виходила вертикальними полосами, це зроблю. А далі не знаю що
Борисфенка• 26 июня в 13:56
Купіть готовий набір під вишивку, є навіть зшиті сорочки, на плечах вишиєте та й готова.
Є водорозчинна канва, дуже зручно.
Ответ дляПопразендовна
Дякую, пошукаю її
Хомо_сапиенс• 26 июня в 13:58
Ответ дляReema
Я бы полезла в пинтерест за идеями) Далее на бумажке себе бы прикинула примерно, что хочу. Потом бы попробовала на куске вышить, часть узора, посмотреть как вживую..
Ответ дляБорисфенка
Є водорозчинна канва, дуже зручно.
Про водорозчинну вперше чую, дякую! Знаходила набори з викроїними, щось поки не сподобався жоден, може не там дивилась, ризикнула запитати😉
Борисфенка• 26 июня в 14:03
Ответ дляReema
Спочатку вам треба визначитися, який узор вам подобається. Потім знайти готовий набір.
Ответ дляХомо_сапиенс
Це да, гуглила) Але ж тут живі люди, може щось конкретне порадять, може хтось різні варіанти спробував… І на свій ескіз згодна, в дитинстві так і намагалась - топорно копіювати, кривенько робила😅
Хомо_сапиенс• 26 июня в 14:05
Ответ дляReema
С фантазией у меня даже слишком, главное принцип понять, технику и желание, упорство с последним сложнее)) Но я больше по другому творчеству, вышивкой восхищаюсь скорее издалека.
Мне попались на пинтересте фото аутентичных музейных вышиванок, вышивка гладью, только красный цвет, очень красиво и необычно.
90x60x90• 26 июня в 14:06
Авторе, я не змогла вишивати на тканині з нанесеним малюнком. Хрестики виходили неровномірні, одні через 2 ниті переплетіння, інші через 3.
Психанула, купила чисту тканину, попросила електронну схему, пішла до кравчині, вона зробила розмітку частин сорочки згідно моїх розмірів. Далі вишивала на чистому полотні та отримувала задоволення, правда довго з перервами, напевно років два.
Ответ для90x60x90
Теж таке помітила на «розмічених» - надруковано абияк, ось і зависла..
Ответ для90x60x90
А яку тканину обрали? Не розуміюсь зовсім
90x60x90• 26 июня в 14:10
Ответ дляReema
Не пам´ятаю як називається, українська рівномірка, склад 50% бавовна, 30 льон і 20 синтетика, здається так. 30-32 каунт, вишивала через 2 ниті переплетіння
Попразендовна• 26 июня в 14:15
Ответ дляReema
Зайдите на сайт світ льону, там огромный выбор и девочки еще посоветуют, а если вы во Львове, то там их магазин есть.
Борисфенка• 26 июня в 14:15
Ответ дляReema
Ось тут продають заготовки:
Тканину оберіть ’Білий оникс’.
Борисфенка• 26 июня в 14:18
Ответ дляReema
Рівномірний льон купуйте або домоткане полотно.
Не прагніть з першого разу зробити складно і ідеально. Простий узор, мала площа вишивки, пошив у кравчині - і буде вам щастя.
Даю справку• 26 июня в 14:26
Я вишивала в дитинстві якісь дрібниці, а тоді в дорослому віці взялася за сорочки дітям і собі. Ті заготовки, що з набитим візерунком, мене відрадили брати, бо воно часто зроблено неякісно, хрестики криві, з дірочками на тканині не збігаються. Сказали мені досвідчені люди, що лише понервуюся. На панамі вишивати, а тоді нашивати на сорочку відрадили, бо неакуратно виглядає.
Тому вишивала зразу на домотканому полотні. Знайшла за рекомендаціями кравчиню, яка шиє вишиванки, вона знімає мірки, питає, яка тканина, каже, скільки її треба з урахуванням усадки. Тоді розкроює, обметує, намічає, що і де я маю вишити. Коли все вишито, треба було випрати, щоб тканина сіла, а тоді вже віднести в ательє, щоб пошили сорочку.
Я починала з дитячої, полотно було біле, хрестик 2 на 2, то не скажу, що важко. От на рябому полотні під льон було значно важче вишивати, і очі дуже втомлювалися.
Хрестик - то теж не надто складно, головне акуратно і все в один бік, а от мережку і солов´їні вічка мене вчила робити дочка. З часом я почала шити так, щоб виворіт теж був акуратним, але ніде не вчилася, а сама якось додумувалася.
Ще допомагають групи на Фб. Там шукала схеми і ключі до них.
90x60x90• 26 июня в 14:28
Ответ дляReema
Згадала назву тканини - Пандора ( 50% льон, 30% бавовна, 20% синтетика)
Замовляла тут
КондуктЕр тролейбуса• 26 июня в 14:28
Автор, додавайтесь у групи по вишивання у ФБ - та є все, про тканини, нитки, узори де купити і т д
Борисфенка• 26 июня в 14:58
Так, додавайтеся до груп і читайте все підряд, прийде розуміння, як робити.
Ось цю раджу