Пульт от линолеума• 26 июня 2025

Цікаво, чи можливо по фото ноги дізнатись вік?

Питання вище, фото додаю) кому не леньки, напишіть свою думку, на що дивились, по яким критеріям орієнтувались
Результат:
вже голосів: 50
15 (30%) 40-45
13 (26%) 35-40
7 (14%) 30-35
7 (14%) 45-50
4 (8%) 25-30
4 (8%) 55-60
0 (0%) 20-25
0 (0%) 50-55
автор Пульт от линолеума • 26 июня 2025
Ответ дляПишна молодиця
Шкода? Реально? Мене жаліє людина, яка виставила шматок ноги і просить визначити вік. Себе пожалійте.
Яка ви огранічена. Якщо ви не дозволяєте собі розслабитись, то скоро лікуватимете депресію. Ви настільки забобонна, що не можете відпустити контроль над собою. Ваші різкі коментарі говорять про вас набагато більше ніж ви думаєте. Бажаю вам віднайти гармонію з собою і з навколишнім світом!
Борщичок• 26 июня 2025
Ответ дляПишна молодиця
Не ломайте Автору кайф. Купила босоноги, ногти покрыла и думает, что выглядит на 16)
автор Пульт от линолеума • 26 июня 2025
Ответ дляБорщичок
Босоногам 3 роки, ногті з педикюром цілий рік, і це просто лак, а не гель, а то зараз напишуть, що шкідливо гель лак у закрите взуття. Просто стало цікаво, чи можна вгадати вік
Пишна молодиця• 26 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Боже, мене шкодує і бажає чогось там якийсь кусок ноги. Як це пережити))
автор Пульт от линолеума • 26 июня 2025
Ответ дляПишна молодиця
Ви не переживете, бо вас вже плющить не по дитячому а кусок ноги і далі в гарному настрої)
Пік Антна• 26 июня 2025
Да ну какие 45 🤔
Мне кажется нога лет до 30, может 25
Полная, не полная, широкая кость или нет - это от возраста никак не зависит
Просто как то интуитивно ощущается не старая )
Пацака-задирака• 26 июня 2025
40+
автор Пульт от линолеума • 26 июня 2025
Насправді, мені б було б цікаво вгадати вік, бо є деформовані стопи з молоду, варикоз, тургор шкіри, вага це все може виглядати на 40, а на справді бути 25
Ms. Анонимная• 26 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
42, але бачу що вже казали і не актуально
автор Пульт от линолеума • 26 июня 2025
Дівчата, відкриваюсь. У нас є 3 переможця, які точно вгадали мій віковий діапазон. Всім дякую за коментарі і бажаю тихого гарного вечора!
автор Пульт от линолеума • 26 июня 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Трошки не дотягнули)
Борщичок• 27 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Я Вам так и написала. Не выглядят эти ножки юными, тонкими и звонкими. К чему тема была, непонятно.
автор Пульт от линолеума • 27 июня 2025
Ответ дляБорщичок
Ви уважна, як і писала тема була з цікавості. Мені цікаво аналізувати побачене і асоціювати з віком. А не самоствердитися за рахунок ´юних´ ніжок)