Жертва интернета• 26 июня в 22:58
Психосоматика?
Нарешті дозріла і записалася на прийом до психолога/психотерапевта. Плюс рішуче сіла на дієту.
За 4 дні очікування прийому до психолога встигла захворіти і на додачу майже повністю зламала зуб. Тобто в пріоритеті на завтра мав би бути прийом до сімейного і стоматолога (хоча при ГРВІ прийом стоматолога ще те задоволення). Психолога відміняти не бажано - оплату за прийом не повернуть. Усюди не встигну - на роботі на 2+ години відпросилася.
Це збіг чи психосоматика?
Жертва интернета
• 26 июня в 23:07
Ответ дляЯ вся ваша
Як ви хвора до псіхолога підете?
Я б не йшла, якщо б гроші за оплачений прийом не згортали. А так і грошей шкода, і боюсь, що потім передумаю і так і не піду..
Та і на роботу хворій доведеться йти.
Шкода людей, якщо когось заражу.
Та і на роботу хворій доведеться йти.
Шкода людей, якщо когось заражу.
Прилипало• 26 июня в 23:10
Вперше чую про оплату наперед у психолога. Зазвичай по факту. Я змінила більше 4 фахівців ( різний профіль).
А про психосоматику, так, може. У мене в останній раз перед терміном до телесотерапевта зник голос)) Тобто, я пошепки відповідала на запитання.
Эта_Шикарна)• 26 июня в 23:32
Так, це внутрішній супротив. Консультація онлайн чи офлайн? Якщо є можливість, попросіть, щоб вам провели консультацію онлайн. Дуже бажано все-таки відвідати консультацію, бо наступного разу історія з болячками може повторитись.