осень харашо• 04 июня в 14:56
Результати аналізів, зайдіть, будь ласка
Можливо тут є терапевти, потрібна порада.
Зверталась до свого сімейного, так як відчуваю постійну втому, головокружіння, випадіння волосся, тиск падає періодично, сил нема ні на що. Не дивно, майже 2 роки гв, та й дитина мала, недостатньо сну і т.д. Я підозрювала анемію. Лікар направила на аналізи. По результатах сказала, що лише вітамін д попити 2 місяці, можна л-карнітин, решта в нормі. Пропила я - нічого не змінилось.
Але наче ж Феритин низький, якраз натрапила на статтю, де вказано, що не менше 50 має бути, або відповідати вазі ( важу 61). Тепер думаю, що робити, можливо порадите яке залізо пропити все таки? Чи шукати ще лікаря ( не факт, що знайду адекватного) . буду вдячна за поради
Научительница• 04 июня в 15:00
На глюкозу обратите внимание ещё.
Я при ферритине 12 пью Гемаплекс.
осень харашо
• 04 июня в 15:00
Ответ дляChaterbox
Гормоны ЩЖ не назначали?
Ні, гінеколог ще направляла на УЗД щитоподібної, все ок
Бодіпозітівна• 04 июня в 15:00
У вас гемоглобин отличный, и распределение эритроцитов тоже. Может проблема в более простом, и одновременно сложном - психоэмоциональное выгорание.
Диверсификация• 04 июня в 15:00
Не лікар, фахово не допоможу. Але довідково ви можете згодувати аналізи gpt чату і запитати. Він дуже толково обробляє результати і коментує.
осень харашо
• 04 июня в 15:01
Ответ дляДиверсификация
О дякую, спробую
Chaterbox• 04 июня в 15:01
Ответ дляосень харашо
На УЗИ может быть ок, а вот функцию стоит проверить.
Оцененная• 04 июня в 15:03
Щитовидку проверьте. И у вас там глюкоза повышена, если вы не заметили.
осень харашо
• 04 июня в 15:03
Ответ дляБодіпозітівна
Не без цього думаю, але все ж якесь виснаження організму відчуваю.. тому і шукаю способи як собі допомогти
Завжди недо...• 04 июня в 15:29
Ответ дляосень харашо
так это сахар дает такое состояние.
всё что выше 5,5 это уже преддиабет.
сдайте после еды через 2 часа.
или анализ Гликозилированный (или гликированный) гемоглобин (HbA1c) покажетза три месяца.
всё что выше 5,5 это уже преддиабет.
сдайте после еды через 2 часа.