Лика-прилипка• 26 июня в 23:37
Порушення нервової системи із за частих тривог
Живу в полтавській області. Із за частих тривог ,шахедів тримтять руки, ночами не сплю.Останнім часом військові дії посилилися дуже. Немає спокою. Дуже стала боятися. Серце почало боліти, бо працюємо на роботі навіть в тривогу.
Дуже виснажує і вплинуло на здоров´я. В кого такий стан як в мене, що робити. Я налякана дуже, хочу звільнитися з роботи бо боюсь працювати коли шось на нас летить. Відразу кидає в піт і потім біжу до туалету ...Це якись жах
Знову Я• 26 июня в 23:38
тримайтесь
у вашому випадку думаю тільки виізд на нешахедну територію допоможе
Я только за!• 26 июня в 23:38
К психиатру за таблетками, без шуток и стеба. Я была в таком состоянии, жалею только о потраченном времени
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 июня в 23:39
Як мінімум візьміть відпустку
Ніхто не може змусити вас працювати в тревогу!!! Скажіть, що йдете в сховище і все
Трахтибидох• 26 июня в 23:42
Да, хоть на месяц уезжайте в тихий город . Мне хватило месяца и вернулась .
Лика-прилипка
• 26 июня в 23:42
Ответ дляНаша взяла
Только уезжать. Мне помогло только это
Ось це мабуть тільки так. Бо чую що я вже не витримую і буду не добігати до туалету, або навіки буду труситись ходити. Раніше не було так страшно як зараз- посилення військових дій. Будузвільнятися завтра і поїду за бугор
Заместитель Анонима• 26 июня в 23:48
У меня такое было в самом начале войны. Валерьянка помогла. А сейчас - та как-то уже привыкла - наушники в ушах очень помогают.
Не кую, не мелю• 26 июня в 23:49
У меня так же, но мне днём не так страшно, боюсь ночей. Ну и направление в Амосова иду брать.
Бува і таке• 26 июня в 23:53
На прояви ПТСР схоже.
переїжджайте, якщо є можливість, і йдіть до психотерапевта, малоймовірно, що само пройде.
175см55кг19лет (она)• 26 июня в 23:58
Вам бы отдохнуть. Съездите в Миргород, совсем рядом от Вас. Там в основном тихо.
eveningbat• 27 июня в 00:10
Розумію ваші переживання. У мене схожі, але з інших причин. Вам потрібно переїхати в регіон, де немає постійних бойових дій. Заспокійливі ліки не завжди допомагають. Але є різні техніки, наприклад: уявіть, що між вами та небезпечною ситуацією є акваріум, який поглинає увесь негатив. Зосередьтеся на диханні, розслабтесь.
Запароленое одеяло• 27 июня в 00:13
Магний, GABA, 5-htp. Я сейчас первые два принимаю, то чуть попустило. А то сильная тревожность была, и не только. Знаете, автор, вовсе не удивительно, что на четвертом году войны с нами такое происходит...
Лика-прилипка
• 27 июня в 00:17
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дуже вагу скинула із за нервувань і переживань. Кг 5 точно. Була худа, стала ще худішою. Паніка, не можу працювати на роботі, трястися починаю.
Муркошечка• 27 июня в 00:22
Ответ дляЛика-прилипка
Ой, у меня тоже все хуже и хуже. Я в Киеве, в самом стремном районе, даже микрорайоне. Всю зиму, весну бегаю с детьми в укрытие, сна нет, сил нет, нервов нет( хочу выезжать
УжеВотДа• 27 июня в 00:27
Ответ дляМуркошечка
А змінити місце проживання не варіант, я в Києві, але район терпимо. Хоча краще кардинальні рішення і як показало життя чим раніше, тим краще
Лика-прилипка
• 27 июня в 00:29
Ответ дляМуркошечка
А куда , уже есть варианты куда выезжать? Я в Польшу . Работу ищу там с проживанием. Перетерплю думаю, главное что нет войны
УжеВотДа• 27 июня в 00:31
Ответ дляЗапароленое одеяло
А скільки вже приймаєте ? Мені вітамін В не можна, а магній майже весь з В, гідазепам не продали без рецепта (коли назріває звіздєц іноді вживаю).Вже другий раз за пару днів трапляється на очі GABA і Л-Теанін, думаю теж спробувати систематично щось приймати.
Рубаю олівлє• 27 июня в 00:34
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я б сюда еще ударную дозу пустырника в таблетках добавила, витамины В6 и В12 и ромашковый чай, очень полезен не только для нервов, но и для раздраженного кишечника.
Муркошечка• 27 июня в 01:38
Ответ дляЛика-прилипка
Тоже в Польшу. Но я уже год на две страны живу фактически. Дальше посмотрим
Жертва интернета• 27 июня в 02:51
Ответ дляЯ только за!
Мне интересно, кто вас дизлайкнул… и почему. Тут есть люди с шизофренией, для которых, как оказалось, (автор, внимание) психиатр Скрипник, у которого в фб есть группа с доказовой медициной или психологией, зло… видимо, потому что лечит и заставляет лечиться таких людей …
Автор, если есть возможность, выезжайте, вы сами себя доведете. Я не врач, но мне кажется вам либо принимать препараты, либо оттуда уматывать. Это оч тяжело для психики. Некоторым антидепрессанты помогают. Я боюсь их принимать, но у меня не настолько плохо все, у вас хуже. У меня просто апатия от происходящего говна, выхода из которого нет. И будущего тоже. А у вас уже атаки панические, видимо, тревоги и зажимы.
Не факт, что вам за границей норм будет, может даже вернетесь, но хоть тихо… или в др область.
Ну либо таблетки, потому как смена обстановки не всем помогает( пробовать и подбирать ваш метод.
Неправдиша• 27 июня в 04:30
Ответ дляЖертва интернета
Не будьте такой категоричной. Вы сами боитесь антидепрессантов, а критикуете людей, которым не нравится Скрыпник. У каждого свои тараканы
В гости звали?• 27 июня в 08:12
я розумію, що у всіх психіка різна. але я як раз їжджу в Полтаву з Харкова відпочивати від шахедів і вибухів постійних.
Запароленое одеяло• 27 июня в 08:19
Ответ дляУжеВотДа
Кілька тижнів. Не скажу, що повністю попустило, але стало значно легше. Але в мене дозування таке нормальне, не по 50 мг
Жертва интернета• 27 июня в 23:03
Ответ дляНеправдиша
Я у вас не спрашивала совет, всего доброго!
Неправдиша• 27 июня в 23:05
Ответ дляЖертва интернета
Оу….бывает)
З понеділка на дієті• 24 июля в 00:59
Автор, нас таких 90%.
Хочу сказати, що це все потім вилізе різними болячками.
Я виїхала на захід з КР, але і тут вже спокою нема. Дуже часто важкі ночі. Ці тварі не дадуть нам спокою ніколи. І будуть постійно нас кошмарити.
Моя порада - виїзжати одразу за кордон! Це саме вірне рішення.