Парова машина• 27 июня в 08:44
Якби повернути час на початок війни? в 22 році
І ось ви вже знали, що така війна буде четвертий рік
Виїхали би ? Всіма правдами і неправдами з родиною? Чи залишились би, і прожили то все знову ? Питання більше для неспокійних регіонів
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:24
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Они возвращаются домой,ибо своя недвига и легко заработают дома уж точно не на уборках...
Да, но муж инвалид ещё с 2014 года. Он сам с Донбасса. Пошёл добровольцем в 2014 году. Осколок в позвоночнике и титановая пластина.
Парова машина
• 27 июня в 09:24
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Скоро увидите на фб их фото заграничные,она убирает отель,он грузчик)
Удалено администрацией...
Бритоножка• 27 июня в 09:24
Мы и так выехали, но если бы понимали предстоящий масштаб, выехали бы в первый день войны, и не попали бы в зону боевых действий и оккупацию
Фізик-ядерщик заочно• 27 июня в 09:25
Ответ дляжінка незаміжня
А тут он пойдёт сразу служить ?
А там война на носу,он пойдет защищать Европу?Многие страны уже женскую мобилизацию ввели
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:25
Ответ дляжінка незаміжня
А тут он пойдёт сразу служить ?
Он уже свое отслужил)
Уси Пуси• 27 июня в 09:25
Нічого би не робила.Вік не дозволяв.Думаю, що нам не пощастило бути громадянами України.
Наполеон Бонапарт• 27 июня в 09:25
Ответ дляПарова машина
Я питаю про початок війни - коли вже приймали
Тоді дивне питання, бо і так їхали, але черги були скажені, евакуаційні потяги забиті.
Тоді потрібно було робити як наші друзі. Я своїх всіх попереджала що буде війна, що закриють кордони, і що то надовго.
Послухали одні. Вони завчасно поїхали до Львова вже з заправленою і готовою машиною і речами. І при перших вибухах перетнули кордон до 7 ранку всією родиною.
Одразу пишу - знали, бо в нашому військовому містечку йшла підготовка.
Уходя дверю не хлопать• 27 июня в 09:26
Ответ дляграфиняВишенка
Питання ж було не про після війни, а до. Якщо люди хотіли - виїжджали. Так, як колега вашого чоловіка - це супер варіант. Але люди і в нікуди виїжджати, якщо було бажання.
До чи після суті не міняє, тому що як перед повномасштабною, так і після неї, умови для еміграції будуть ті ж самі - або бути суперспеціалістом, якому можуть запропонувати роботу закордоном, або ризикувати нелегалом, або кататись на 90 днів а потім назад, або студентська віза, але це взагалі не варіант, так як ви просто всією сімʼєю не зможете навчатись, треба за щось жити, арендувати житло.
До того ж, навіть робоча віза не завжди гарантія спокійного перебування закордоном.
Проня_Прокоповна• 27 июня в 09:26
Я бы выехала не только с ребёнком, но и мужа вывезла бы и взрослого племянника.
Фізик-ядерщик заочно• 27 июня в 09:26
Ответ дляПліткарка
Мои соседи поехали на похороны так и застряли там🥲 но по итогу полной семьей до братьев и дядь выехали в Германию. С их слов сейчас , это уберегло их семьи и дало шанс уже 2 раз начинать все сначала😒но зато всей семьей
Уборка и грузчик?Хорошо устроились?Аренда дорогая,на еду хватает и на медицину?
Парова машина
• 27 июня в 09:26
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В червні всі повертались
Наприклад, В Київ
Початок війни, то не перші дні. Хай перший рік
Наприклад, В Київ
Тоска в носках• 27 июня в 09:27
Ответ дляНалогообложу
І мої знайомі так в Німеччині.
Тоді ще могли виїхати по багатодітству, вже старшому сину від першого шлюбу 18.
Кажуть, враження, що життя на паузі і цевсе нез ними. У чоловіка там тяжка депресія. Часом находить і він збирається їхати, жінка розлученням погрожує зразу.
Віндзвонить друзям і плаче....
То он рано выехал. Нужно было посидеть тут без света сутками, с пол года ночью поночевать в паркинге, когда обстрелы почти каждый день были, потаскать спящих детей на горбу в тот паркинг. Может и не плакал бы в той плохой Германии.
Парова машина
• 27 июня в 09:27
Ответ дляТоска в носках
Ото точно
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:27
Ответ дляПарова машина
Ну то вони ж давно не жили вдома.
Он мій знайомий виставив будинок на продаж, я вчора впізнала будинок, а обʼява в інтернеті. То дуже добре вони жили, в них СТО і салон краси. Але, вже мабуть не витримують
Двоє дітей
Нет. Они выехали с началом войны. У него старшая дочь гражданка Германии. Разместили по началу их, помогли все оформить
Фізик-ядерщик заочно• 27 июня в 09:27
Ответ дляМавка
Це , до речі, у вас слушний допис.
Бо як припиниться війна, і Європа поверне всих біженців, хто не перейшов на інші види віз, то цікаво що буде в Україні.
Бо житла на всіх немає, робочих місць також може не вистачати. А ще можуть припинити міжнародну допомогу.
Парова машина
• 27 июня в 09:28
Ответ дляКу ка ку ка ку
Як приїдуть - так поїдуть
Ясно
Фізик-ядерщик заочно• 27 июня в 09:29
Ответ дляУси Пуси
Удалено администрацией...
Наполеон Бонапарт• 27 июня в 09:29
Ответ дляПарова машина
В червні всі повертались
Наприклад, В Київ
Я маю на увазі що змогли виїхати з чоловіком і дорослим сином.
А повертались люди бо не змогли за кордоном жити, не такими виявились очікування про Європу, вдома щось тримало і т.д.
По темі - я б зробила як і зараз. Сина 17-річного вивезла. Всі інші на місці, але в столиці. Переїжджати не збираємось, принаймні наразі.
Чоловік військовий - там без варіантів.
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:30
Ответ дляПарова машина
Як приїдуть - так поїдуть
Ясно
Уедут зачем?
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:30
Ответ дляНалитое яблочко
Да. В летом 2022 нужно было сразу в Канаду.
Ахаха)
В Канаду то зачем?
Уси Пуси• 27 июня в 09:32
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Удалено администрацией...
Без комментариев
Попразендовна• 27 июня в 09:32
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вы готовы там на уборки и дорогую аренду?Здоровье есть?С ребенком ой как тяжело финансово
Ну хватит уже ахинею писать. У меня много знакомых выехали, сейчас детям по 10-11 лет. Живут, работают, путешествуют, дети учатся. Не тяжелее, чем в Украине. Зато спокойно и дети растут без заиканий
Біле пальто• 27 июня в 09:33
Ответ дляСоображалочка
Українці досить освічені і добре впорались би з кваліфікованою роботою, і уні взагалі не потрібен в Німечині для хорошого життя, це просто інший шлях і метод, але наших чи не пускають, чи просто видавлюють,несправедливо звільняють, русаки мамово скарги фабрикують...нащо цей цирк потрібен? Німечина замість використати потенціал, фактично підтримує тих, хто перешкоджає інтеграцяї. Хоча дуже ьпратт хочуть працювати і додому. Багсто вже купили хати в селах, на заощадження і зароблені..
Подскажите, это вы говорите об украинцах у которых язык на хорошем уровне, подтвержденное образование и он может по специальности работать в Германии?
Ответ дляНуКаНаКа
У меня так одни знакомые после 2014 выехали, готовились несколько лет.
Ну мы тоже планировали. В то время нам не хватало денег на покупку квартиры в Киеве, но хватало для покупки в Турции. И куча народу туда уехало, мы тоже морально готовились. А потом майдан, цены рухнули. Ну и вся жизнедеятельность продолжилась здесь... Теперь уже все это ’хозяйство’ не бросить
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:34
Ответ дляПопразендовна
Абсолютно не спокойно.
Там иные трудности, чем здесь. Но их не меньше
Налитое яблочко• 27 июня в 09:35
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ахаха)
В Канаду то зачем?
А что не так? Я уехала, но намного позже.
Бритоножка• 27 июня в 09:35
Ответ дляСоображалочка
Виїхала з України у 2022, дитина пішла в Німечинні у школу, так і лишились, бо все чекали ось ось... Знала б, ніколи б не виїхала, а переїхала в іншу частину одразу. По приїзду в Німеччину, все було зрозуміло, пошук освітчених людей для неквсюаліфякованих робіт, бо місцеві так люблять.... хоча за 3 ррки вивчила мову до С1, пішла на магу, та знайшла кваліфіковано роботу, бачу нерівність і безперспективність крізь. Не той час що б носити рожеві окуляри. Ми сильні лише вдома і шлях для наших дітей у світ тільки через українську освіту . Бо в Німеччині вже почалась ма ова обробка наших - уні не потрібен всі насепедньо спеціальну освіту ..Молодь 15-18 ше непогано підтримується, а ось підлітки одразу в робочі школи направляються
Там просто совершенно другая система образования и для большинства профессий не требуется высшее образование - например, менеджер продаж, дизайнер интерьера, маркетинг и реклама, пилот вертолета, госслужба, бухгалтерия, логистика, полицейские, оптика, медработник ( типа рентген делает или помощник врача и тд) и еще десятки специальностей, которым не требуются высшее образование. А в Украине эти специальности получают в университете. Сама система другая.
Ку ка ку ка ку• 27 июня в 09:35
Ответ дляНалитое яблочко
Ну тогда вы в курсе что не так)
Чу Ча• 27 июня в 09:35
Нет , не хочу никакой ЕС и т д, просто наверное финансами ..ремонт не делаи бы в 21