Парова машина• 27 июня 2025
Якби повернути час на початок війни? в 22 році
І ось ви вже знали, що така війна буде четвертий рік
Виїхали би ? Всіма правдами і неправдами з родиною? Чи залишились би, і прожили то все знову ? Питання більше для неспокійних регіонів
Грабля• 27 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Послушайте, я не знаю ни одного человека, которому комфортно жить в Канаде с их сегодняшним уровнем зарплат, цен, количеством вакансий и социальных гарантий. И давайте закроем этот вопрос. Такие посты как у вас не вызывают ничего, кроме улыбки
Придурковатой?
Ку ка ку ка ку• 27 июня 2025
Ответ дляГрабля
Придурковатой?
Посмотрите в зеркало и ответите на свой вопрос
АнтиТроль• 27 июня 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Да. За любые взятки. В Германию, которая радостно помогала тогда. У нас так знакомые и сделали.
Но с их слов, все равно счастливыми не чувствуют себя.
А сейчас не знаю, на какой лучший исход событий могу расчитывать.
Остановила тогда вера в лучшее и пожилые родители.
А как вы собирались уехать в Германию вместе с родителями?или они остались бы в Украине
ВерСаСе• 27 июня 2025
Ответ дляPrervana
Ну мы тоже планировали. В то время нам не хватало денег на покупку квартиры в Киеве, но хватало для покупки в Турции. И куча народу туда уехало, мы тоже морально готовились. А потом майдан, цены рухнули. Ну и вся жизнедеятельность продолжилась здесь... Теперь уже все это ’хозяйство’ не бросить
майдан конечно серьезно Украину подкосил. вся жизнь пошла не туда, а закончилось войной. спасибо добрым американцам за наш переворот
Парова машина
• 27 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Вони остаточно перетворяться на Північну Корею
Не смішіть
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
А якщо б ви зараз знали що у 28 році бойових дій вже не буде, курс буде 70 грн. за доллар, на вкансію диспечера трамвайного депо 10 жінок на місце та електроенергія по годинах, то зараз виїхали б?
Ні.
Виїду у випадку,якщо роки так столицю дістануть ракетами, що неможливо буде жити. Або стоятимуть під Києвом. Хоча це мої думки наразі, а потім можуть змінитись, якщо зміняться обставини.
Диверсификация• 27 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
На самом деле никто не знает, как будет в 2028 году.
Може бути що завгодно, і ще плюс кліматичні катаклізми
Цікаво, та родина що в Туреччини в землетрус загинула, виїхала б тули в 2022 році , якщо б знали що загинуть. Отож
Innesa_Prinzesa• 27 июня 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Звичайно бачила. Сестра з чоловіком так ´здили.
Але там люди їздити або періодами (по безвізу, але не по робочій візі), або по робочій на прибирання, полуницю - в основному сезонно. Таких, що на ПМЖ - небагато й тоді було. Щоб саме жили там постійно. Це підтверджує ваше речення про хати. Бо навіщо будувати хату в Україні, якщо живеш за кордоном.
Так, починалось все с сезонних робіт, але потім вже багато хто отримав ВНЖ, а їх діти вже громадянство і нормальну місцеву освіту і це мова про цілий регіон.Я сама жила багато років в ЄС і в мене була робоча віза з можливістю отримати ВНЖ, але країна не зайшла.
Святатабожа• 27 июня 2025
Свекровь бы только не вывозила бы из оккупации. Пусть там сама махалась бы как хотела и мозги не выносила всем как сейчас обвиняя, что ее из дома вывезли. Муж все равно бы пошел воевать. И подруге бы ключи от квартиры отдала другому человеку, а не тому кто предал в итоге просто дружбу с детства ещё. Больше бы ничего ни меняла
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2025
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Якщо взяти весь регіон, то таких людей максимум 1%, хто саме на ПМЖ
НаБалКоніХодять• 27 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вы простите, но вы же всех людей опросили. Я тоже знаю людей, которым нравится Канада. Одни три года живут, другие 20. Так категорично судить только по своему опыту нельзя
Пульт от линолеума• 27 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Не смішіть
Мені так само сказали 27 лютого 2022 у черзі в аптеку, коли я сказала що ця війна буде йти не меньш ніж 3 місяці
Innesa_Prinzesa• 27 июня 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ви прямо опитування у всіх робили?Всі хто хотів їздив до війни.
Парова машина
• 27 июня 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Тема не про Канаду. Кому не зайшла Канада їдуть до Польщі, наприклад
То вже таке. Люди змінюють країни
А комусь добре і там
То вже таке. Люди змінюють країни
А комусь добре і там
Ку ка ку ка ку• 27 июня 2025
Ответ дляДиверсификация
Никто из нас не знает, что нас ждёт впереди.
Согласна с тем, что климатические изменения - это очень серьёзно. В этом плане Украина имеет преимущество перед многими странам. Но к чему нас ведет глобальный мир - мы можем только догадываться
Їжак в панчохах• 27 июня 2025
Ответ дляКнопус
Запоріжжя. Ні, не виїхала би
Чому не виїхали б? Ось зараз пишуть в новинах, що готується наступ на Запоріжжя.
Парова машина
• 27 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
То ви якось мало сказали навіть
Але так, були надії, що завершиться в 22 році. Памʼятаєте новий рік 23 року? Промову Зеленського в новорічну ніч? Все перемогу обіцяв. Всі думали, от ще трохи і в 23 році - все закінчиться
Пульт от линолеума• 27 июня 2025
Ответ дляПарова машина
Чому їм бігти до нас ?
Відверто кажучі не готова спілкуватись на цю тему. Просто чула таку експертну думку без пояснень ’чому’
Луноходик_Ик• 27 июня 2025
Ответ дляНалогообложу
І мої знайомі так в Німеччині.
Тоді ще могли виїхати по багатодітству, вже старшому сину від першого шлюбу 18.
Кажуть, враження, що життя на паузі і цевсе нез ними. У чоловіка там тяжка депресія. Часом находить і він збирається їхати, жінка розлученням погрожує зразу.
Віндзвонить друзям і плаче....
’Бедняжка’ какая, пусть приезжает, тут тцк ему быстро слезы вытрет и на убой отправит. Оно то быть нищим инвалидом или в земле(если повезёт, а так то в основном в тех посадках и валяются части) лежать куда лучше, чем сидеть в Германии и пивко с сосисками поедать 🤦
Налитое яблочко• 27 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Уважаемая, моя родная сестра живет в Канаде уже 20 лет. Я там бываю раз в год. И прекрасно знаю реалии канадской жизни. Так что не нужно мне ’трусить’. Я не ваша целевая аудитория
Тогда Ваши родственники должны были бы Вам объяснить, что жизнь в Канаде очень разная (каждая провинция вообще очень отличается), да и ожидания людей разные. Из моих близких знакомых одни в Саскачеване в маленькой деревушке- была отличная помощь нашим КУАЭТовцам, за дом платили копейки, свой огород- им больше не надо, довольны. Другие в Сент Джонсе(Нью Фаундленд)- тоже мега довольны, есть работа, женщина спокойно ушла в декрет. Те, что в Торонто, довольны меньше. В пригородах Торонто- по разному- довольные всех оказались айтишники из Берлингтон а, но они и переезжали сразу с джоб оффером у жены. Семейная пара в Кокитламе, ВС- мега довольны- дешевле, чем непосредственно в Ванкувере, но до работы близко, а природа вообще восхитительная. Но больше всего знакомых у меня в Альберте- большинство сразу поехало в Эдмонтон, но все признают, что Калгари лучше. Мне очень понравилась жизнь в Калгари- была довольна всем, кроме отсутствия работы. Через год удаленки я вернулась назад с детьми. Если найду подходящий вариант с работой (а это самый большой челлендж, так как работать хочу по специальности), непременно вернусь в Канаду.
Мавка• 27 июня 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Хм.. дивно. Я у Бельгії. І всіх підлітків українців яких знаю, направляють у А класи. Бо вони дійсно розумні. А от бельгійці самі без проблем йдуть до В класів - на робочі професії.
Прикольно.
Я в Фінляндії. Тут не розподіляють, а діти самі обирають після девʼятого ідти в ліцей (і потім універ) чи в ПТУ.
В ліцей вступають за конкурсом оцінок, а в рейтингові ще і екзамени. І це складно.
Майже вся русня (а їх тут багато, бо сусіди) - зазвичай відправляють дітей в ліцеї. «Відправляють» - це слідкують щоб вони добре навчались, щоб пройшли і тд. Обговорюють на форумах який ліцей крутий, і куди вони відправили свою «квіточку»
Наші, хто вивчив мову і добре навчається, теж стараються в ліцеї.
Таки, дається взнаки наша пост радянська звичка обовʼязково бути з ВО))))
А місцеві так не морочаться: є хист до навчання- то в ліцей. Немає - обирають щось простіше. Тим паче, без ВО є безліч цікавих спеціальностей.
Пульт от линолеума• 27 июня 2025
Ответ дляПарова машина
То ви якось мало сказали навіть
Зеленський сказав?
Він професійний артист розмовного жанру. Він вміє дуже красиво говорити і подобатись аудиторії
Луноходик_Ик• 27 июня 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
На яких підставах ви би виїхали в 2021-му? Нелегалами? Це такі ж ілюзії, як і «відкриють кордони в одразу поїдемо» або «закінчиться війна, залишимось закордоном». Одне і те ж запитання - на яких підставах?
По рабочему контракту после войны уедем, если конечно мужа не отловят и не убьют тут раньше.
НаБалКоніХодять• 27 июня 2025
Ответ дляПарова машина
То вже таке. Люди змінюють країни
А комусь добре і там
То вже таке. Люди змінюють країни
А комусь добре і там
А я о чем писала? 🙄
Налитое яблочко• 27 июня 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Цены для всех одни, цены на жилье и его аренду, медицина и образование.
И не нужно даже там бывать - ярмарка вакансий этого года в Торонто - была хитом инстаграмма.
Торонто-это не вся Канада.
Диверсификация• 27 июня 2025
Ответ дляВерСаСе
Якби раша не влізла війною, добре б жили далі, зарах багато виїхавших порівнюють,непогане життя таки було в Україні.
Луноходик_Ик• 27 июня 2025
Ответ длявре_Динка
Я під час війни почала свої кращі стосунки, тому навіть не знаю, а почалася війна коли були інші стосунки, і тоді з однієї сторони було б краще виїхати
А з іншої сторони, я б тоді не була зі своїм чоловіком, можливо б і зустріла там когось, але не знаю чи була б щасливою
О боже, вы понятия не имеете какие это у вас отношения, вы этого мужчину дале толком ещё не знаете, а столько пафоса 🤦
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2025
Ответ дляТоска в носках
То он рано выехал. Нужно было посидеть тут без света сутками, с пол года ночью поночевать в паркинге, когда обстрелы почти каждый день были, потаскать спящих детей на горбу в тот паркинг. Может и не плакал бы в той плохой Германии.
Не факт.
Син виїхав в самому кінці квітня 22-го.
До цього весь той час жили в підвалі, а ми і далі ще трохи.
Але все одно йому не заходить Європа. Хоча молодий, мови знає. Самостійний (жив сам до війни). Живе, тому що розуміє, що додому не можна. Але не його. Хоча до війни мріяв працювати в Канаді або Німеччині.
Син виїхав в самому кінці квітня 22-го.