Ушла и Пришла• Изменено 27 июня 2025

Так мені образливо, що хоч плач....

Все частіше задумуюся, от справді: кому ті діти не потрібні, а народжуються по 2-3 в сім´ї, де алкоголізм і аморальний спосіб життя АБО випадкові вагітності і аборти потім...., а хтось як я лікується роками і нічого не виходить🥺....може й егоїстично з мого боку так думати, але вже психологічно не витримую....
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Автор, обнимаю Вас.
Я беременела легко, но не могла выносить (( Причина всегда есть и она медицинская.
Желаю Вам скорейшего наступления беременности 💜
Дякую❤
Як ухурделю• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Дякую, Ви дуже милосердна жінка, одразу видно
Не чекайте милосердя, коли самі не милосердні.
Отчебучкина• 27 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
У меня знакомая родила 5ых.
В беременность бухает и курит

Не будем ее осуждать, да?
Ви може її осуджувати, я можу її засуджувати, але це не означає, що нема за що осудити нас і що ми кращі пл суті.
Всех в сад• 27 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Вам яке діло ? Ви їй якось допомогли, чи тим дітям? Чи все, що можете - це осуд анонімний?
А ничего что эти маргиналов получают пособия за наши налоги, поэтому да, мы принудительно им помогаем, к огромному сожалению. А потом ща наши налоги, они ещё и в тюрьмах будут гнить
Шалена невинність• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Вивчила про свій діагноз ВСЕ абсолютно, потрібні стимуляції овуляції, а це все час....і постійні додаткові обстеження
Три стимуляции делают и то, не всегда, часто имеет смысл идти сразу на ЭКО. У меня было три операции и 4 попытки ЭКО, в том же ЭКО есть тьма нюансов, многое зависит от квалификации врача.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Да , осуждаю ибо она калечит детей
А что я в жизни делаю- вам отчитываться не собираюсь!
220В• 27 июня 2025
Автор, все відносно.
А хтось позаздрити, що ви вдало заміжня. І подумає, що ви умовно посередня, а вона і розумна, і гарна, і в сексі і на кухні вогонь. А все життя одна і ридає. І теж подумає, що Вам пощастило з чоловіком, що любить, розуміє, підтримує і лікує і це нечесно.
Мочалкин блюз• 27 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так в чому питання, візьміть одного з цих «непотрібних» з дитбудинку. Виховуйте.
В вас егоїзм говорить. Пропрацюйте його.
У вас є діти?
Шалена невинність• 27 июня 2025
Ответ дляМочалкин блюз
У вас є діти?
Такие радетели усыновлять обычно сами легко родили)
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Он автор пише що всі народжують кому не треба. Так хто правий?
Хто хоче завжди знайде вихід. Ви ж хочете «немовля здорове дівчинку».
Не хочу більше нічого тут писати. Якби автор не чіпала інших людей, ніхто б її не хейтив. Так і до фашизму недалеко, кому можна вагітніти, кому ні.
Я насправді не розумію Вашу точку зору: стою в черзі до лікаря, і переді мною жінка на аборт - ну очевидно ж, що дитина небажана, про що вона сама ж і сказала, коли я поділилась своєю проблемою. Ну і чим я зачіпаю інших людей? Ну а по категоріях я людей точно не міряю
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ви вважаєте себе кращою за інших, це вас мучить більше, аніж відсутність дітей.
Навіть не буду запитувати з чого такі висновки, без вас тошно
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляШалена невинність
Я боюсь эко, чесно. В плані здоров´я дитини
Молчунья• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Я не знаю як вирішити, кожного разу курс лікування з надією, і нічого...
Так может и проблема в том , что вы зациклены на беременности , вы готовы на всё , чтобы родить. потому и не получается. А другие не зациклены, им пофиг будут дети или нет или они вообще не хотят рожать, потому и получается у них легко и просто. И даже тогда , когда им эта беременнность не нужна. Может вам нужно не только к гинекологу сходить, но и к психологу ?
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ для220В
Автор, все відносно.
Так, це все правда, та я в жодному разі нікому не заздрю, хай в усіх буде ще краще все, ніж є....просто і собі хотілося б🥺
Молчунья• 27 июня 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А надо писать что хуже алкашей, которые рожают как котята?
Не надо вообще себя с кем - то сравнивать. В этом нет смысла. У каждого свой жизненный опыт. Нужно решать те проблемы , которые есть , а не другим завидовать или осуждать их.
Дверной_Проем• 27 июня 2025
усыновите/удочерите
вы хотите детей воспитывать или тупо просто родить?
Як ухурделю• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Звідки ви дізналися , для чого вона прийшла? Вона з вами ділилася, чи лікарі кричали на коридорі?
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Та я теж думала, що це все психологічний настрій, навіть роботу змінила на спокійнішу, але, на жаль, стабільні ановуляції, деколи навіть на препаратах не дають мені жодного шансу
Молчунья• 27 июня 2025
Ответ дляДверной_Проем
усыновите/удочерите
Да большинство хочет рожать и воспитывать своих детей, кровных. А не чужих проблемных усыновлять. И это нормально.
Валькірія• 27 июня 2025
Раджу книгу ’Не вагітна’. дуже гарно написана.
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляМолчунья
Ну й кого я осудила? Я просто не справді не розумію, чому вагітніє жінка, яка зробить аборт (з різних причин, які я не засуджую, а навпаки співчуваю, 15 років, або 45 або ще з якихось інших), а ті, яким потрібно не можуть.....
Молчунья• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Сменить работу здесь не поможет. Вам скорее нужно избавляться от зацикленности на беременности, от этого желания, нетерпения , скорее , скорее , обязательно родить. Многим именно это состояние мешает забеременеть. Но сами вы с этим состоянием не справляетесь. Сходите к специалисту.
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Ми просто розговорилися в черзі, я ж написала
Тирамісу на терасі• 27 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Автор о том, что она лучше чем другие.
А оказывается не лучше! Это постоянное стенание алкаширожают часто и приводит к проблемам
Молчунья• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Да всё просто. Не хотела женщина этого ребёнка, контрацепция подвела , может ППА использовали вместо нормальной контрацепции. Поэтому она идёт и делает аборт. когда захочет ребёнка - родит. Это жизнь.
ПотеряласЯ Я...• 27 июня 2025
Ответ дляОтчебучкина
Капец, сколько одарённых в теме. Вы вообще не понимаете, о чём говорите. И какая это болезненная тема для женщин, которые еще не были мамами.
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
До чого тут алкаші? Ви ніколи не думали про те, що якщо б жертви абортів зачалися б у людей, які хочуть дітей, то ці всі діти б народилися і мали майбутнє
автор Ушла и Пришла • 27 июня 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не знаю, чому тут такі висновки і чим я зачепила цих людей, я ж просто написала правду - якби ті непотрібні вагітності, які стаються в людей, яким їх непотрібно (з різних причин) ставались у людей, які хочуть дітей і ще не мають, то всі були б щасливі
Шалена невинність• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Тогда Вы просто не хотите детей, это нормально.
Приму в дар• 27 июня 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Та куди їй до вас..... ото читаю і враження, що недарма природа поставила вам блок га розмноження