Стріляний птах• 28 июня в 00:01
Квитки угорської залізниці
Підкажіть, хто знає. Бронюю в додатку квитки собі і доньці 14 років з Захоні до Будапешту . Вибираю категорію відповідно по віку. Квиток доньці виходить трішки дешевше. Чи не оштрафують при перевірці, якщо дитина не громадянка Угорщини і не має ніяких угорських документів. Чи краще купити на станції?
Їдемо з Києва, літак з Будапешту.
Жена миллионера• 28 июня в 00:21
Ну если вы все честно вводите-почему б и не взять, ну на жд уточните на кассе, если они , конечно, буллить вас из-за паспорта не будут, как с нами было.
Но. Как-то на польской жд контроллер доклепался к женщине с ребенком, не помню, то ли она взяла семейный вместо двух отдельных, то ли наоборот, и он типа сжалился и не выписал штраф, вернул их и новые ей купил как надо. И тут, да, я читала, что льготы пшеки дают только пшешским детям, а иностранцы, приобретая, могут вляпаться в это, купив на ребенка дешевле билет. Но , наверное, на сайте должно быть написано. Напишите на их жд вопрос в фб или на меил, тогда 100% инфа будет.
Партизанка• 28 июня в 00:46
майже офф: варто оформити дитині айсік і спокійно мати знижку всюди.
Офф тому, що не знаю, чи ваша школа ще працює, чи вже закрились на літо (потрібна довідка зі школи про навчання)
Лиса Патрикевна• 28 июня в 08:08
Мы ехали без билетов,потому что приложение лежало,а кассы ночью в Ньюгати закрыты.Контролерам на анг начала ныть,что мы из Украины и приложение лежало.Просто выбили нам билеты,мы оплатили,нам пожелали спокойной ночи и всё.
Но Венгрия это жесть,в Дебрецене кассирша тупо кривлялась и рожала нам в лицо.
IQ 80• 28 июня в 11:02
Зараз по Угорщині для українців діє квиток солідарності, за 100 грн ви можете доїхати до Будапешту з Захоні, буквально вчора бачила відео блогера. Чи буде це правило дійсним в липні-не знаю, ви можете пошукати інформацію. Але з Захоні їде декілька електричок. Не думаю що уїхатт в Будапешт є проблемою. Я правда їхала з Чопу УЗД, а назад поверталась вже угорським поїздом, це було дешевше ніж УЗД. На весь вагон було до десятка людей
Стріляний птах
• 28 июня в 11:41
Ответ дляIQ 80
Бачила інфо що квиток солідаррості діяв до 30.06. Мені треба їхати 14.07.
Я вже їздила таким маршрутом, квитки солідарності брали в касі в Захоні, але то було не в пік сезону, і тоді я їхала в Будапешт, а зараз задача встигнути на літак. Тому хочу купити квиток завчасно. Єдине за що ще переживаю, щоб з Чопа ви їхати вчасно