Астоновитесь!• 20 июня в 13:31

Не можу купити квитки на поїзд - тричі повертає гроші.

На себе і доньку (категорія дитина) купую квитки на Черкаси. Дитині робить знижку йде бронювання, забирає гроші з Моно - і через 10 хвилин вертає. Місця ті так і залишаються в наявності.
Поміняла банк на Приват 24. Ще раз зайшла в Дію в укрзалізниці. Не продає. ЩО ХОЧЕ сайт укрзалізниці? Захожу в Моно і підтверджую - знімає кошти потім повертає.
Мандолина Бу• 20 июня в 13:33
купите через приват 24, а не через букинг
ЗдохниПуйло• 20 июня в 13:34
Скільки дитині?
А_мій_самий_самий• 20 июня в 13:37
Сидите дома
Тектологиня 80lv• 20 июня в 14:16
сайт uz ще той головний біль. Пару днів тому теж протягом 5ти годин намагалася купити квитки. Він або висів з вікном ’йде бронювання, або викидало ’сторінка 404. перейдіть на головну’.
Поради мій пост, звичайно, ніякої не дасть, але пишу, що таке можливо...
ЖенаАйтишнеГа• 20 июня в 14:31
С моно аналогично. Через приват24 лично у меня с первого раза прошло
автор Астоновитесь! • 20 июня в 14:45
Ответ дляА_мій_самий_самий
Сидите дома
Дякую, добра ви наша. А на 40 днів до батька ви поїдете? Ну, жовч через горло виходить.
Не всі мандрують, уявляєте.
автор Астоновитесь! • 20 июня в 14:47
Ответ дляЗдохниПуйло
Скільки дитині?
Може немає пільг на дитину.
Тектологиня 80lv• 20 июня в 14:52
Ответ дляАстоновитесь!
Може немає пільг на дитину.
Автор, а ви через офіційний сайт Укрзалізниці купуєте uz.gov.ua ? Бо там вводаш дату народження дитини і система сама рахує є пільги дитині чи немає. Хоча здається, вказано до 14 років
автор Астоновитесь! • 20 июня в 14:53
Так, застосунок УЗ на телефоні. Так вводила дату.
Золота орда• 20 июня в 15:02
Ответ дляАстоновитесь!
Може немає пільг на дитину.
Пільги до 14 років,поки не виповнилось 14,ви маєте на них право.
Как_б_не_так• 20 июня в 23:55
В мене чомусь не хоче платити googlepay, пише помилку, а потім повертає гроші. Треба переключати на оплату картою і вводити карту, тоді оплата проходить