Ластовиння• 28 июня в 09:38

А що, гречане борошно в Україні із смаженої гречки?

Коли трохи жила рік в Німеччині,дуже полюбила гречане борошно з дм. Але воно було точно зеленої гречки. І таке делікаьне, що оладки гарні виходили без додавання іншого борошна.
в Україні перепробувала багато гречаного борошна, що є в супермаркетах. але все воно все одно якесь таке доволі крупне (іноді прям як манка) у порівнянні з тим німецьким, а по-друге відчувається що воно зі смаженої гречки.
може можете порадити де в Києві купити гречане борошно, яке більш мілке і зеленої гречки?
Звісно бажано щоб оффлайн, бо заради пачки не готова платити за доставку 120грн)) а впрок не купую)

Дякую
МатьЧасть• 28 июня в 09:42
.....
Вельшановна• 28 июня в 09:43
Я покупаю в новусе в разделе экотоваров. Но не в каждом новусе она бывает, нужно именно в больших супермаркетах искать
Arctic777• 28 июня в 09:44
Заказывайте себе из Германии
мадам Везувий• 28 июня в 09:45
З зеленої гречки цвна зовсім інша)
Шальная коклетка• 28 июня в 09:48
Ответ длямадам Везувий
З зеленої гречки цвна зовсім інша)
+-150 гривень
МУСЯкомарова• 28 июня в 09:50
У нас на ярмарках щотижневих таке є.
Пошукайте ярмарок у своєму районі. Там, де крупи, ще купа видів борошна.
Айболитная• 28 июня в 09:50
Еколавка, ТМ Екород та Монтека виробляють.
Виннипуховна• 28 июня в 09:51
Я в Метро покупала именно из зеленой гречки, по помолу не скажу какое оно, не открывала еще упаковку
мадам Везувий• 28 июня в 09:53
Ответ дляШальная коклетка
+-150 гривень
Я 2 кг куплю за 150
Борщик• 28 июня в 10:01
Як ви робили оладки? З нього можна зробити тоненькі млинці?
автор Ластовиння • 28 июня в 10:40
Ответ дляВельшановна
А можна фото пачки? В нас тут багато новусів
автор Ластовиння • 28 июня в 10:41
Ответ длямадам Везувий
З зеленої гречки цвна зовсім інша)
Ну німецька та коштувала 2євро за 500гр.
Тож, якщо 100грн за пачку - норм
автор Ластовиння • 28 июня в 10:41
Ответ дляМУСЯкомарова
У нас на ярмарках щотижневих таке є.
А воно упаковане? На розвес борошно не,купуватиму
автор Ластовиння • 28 июня в 10:43
Ответ дляБорщик
Ні, мені не потрібні тонкі. Трохи борошна гречаного, трохи протеїнового порошку, яйце, трошки соди, оцту, олії. І на сухій сковорідці гарні виходили - по 3-4 шт на сковорідці як оладки
МУСЯкомарова• 28 июня в 10:44
Ответ дляЛастовиння
Ні, воно у мішках на вагу.
Тоді інші варіанти треба шукати.
Кузякин• 28 июня в 10:52
Ответ дляЛастовиння
Для чего протеиновый порошок?
Вельшановна• 28 июня в 11:56
Ответ дляЛастовиння
Ось таке
автор Ластовиння • 28 июня в 19:39
Ответ дляВельшановна
Ось таке
супер! дякую
Maruskin• 27 июля в 15:17
Купую зелену гречку і в кавомолку електричну. Зелена гречка по 30-50 грн за кг на ярмарках.