Рожева юбка• 25 мая в 01:00

Не вийшло бісквітне печиво

Перша порція була схожа на недопечене безе, якась гумова. Другу порцію довше тримала в духовці, вийшло по краям дека сухе, як очікувала, а те, що ближче до середини дека, м´яке. Що я не так зробила? Цукру забагато, чи борошна мало? Чи воно таке й має бути? Робила вперше.
Склад: 2 яйця, 180 г борошна, +/- 150 г цукру, ванільний цукор,трохи лимона з цедрою.
Роздратована шкіра• 25 мая в 01:02
На 2 яйца дофига муки и сахара.
автор Рожева юбка • 25 мая в 01:04
Ответ дляРоздратована шкіра
На 2 яйца дофига муки и сахара.
Такий рецепт нагуглила( Поділитесь своїм вдалим?
Роздратована шкіра• 25 мая в 01:08
Ответ дляРожева юбка
Как Вы их так гуглите... На 1 яйцо - 40- 50 грамм сахара и 40 грамм муки.
Сусановна• 25 мая в 01:08
Сода де?
Завжди мало• 25 мая в 01:14
Дека це шо вообще. А деко. Много муки
На границе• 25 мая в 01:18
Ответ дляСусановна
Сода де?
в бісквіт сода не йде
Сусановна• 25 мая в 01:21
Ответ дляНа границе
в бісквіт сода не йде
Ага
автор Рожева юбка • 25 мая в 01:23
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую!
автор Рожева юбка • 25 мая в 01:23
Ответ дляЗавжди мало
Дека це шо вообще. А деко. Много муки
Дякую!
автор Рожева юбка • 25 мая в 01:24
Ответ дляСусановна
Сода де?
Навіщо?
Завтра не пью• 25 мая в 01:24
Ответ дляРожева юбка
Дякую!
А Ви збивали яйця. Робили по технології бісквіту, чи просто все змішали?
Помилуйте мадам• 25 мая в 01:30
Ответ дляЗавтра не пью
А навіщо?
Помилуйте мадам• 25 мая в 01:31
Ответ дляРожева юбка
Навіщо?
автор Рожева юбка • 25 мая в 04:15
Ответ дляЗавтра не пью
Збивала все як для звичайного бісквіту. Бісквіт часто роблю, а печиво вперше. Тільки на бісквіт у мене трохи інші пропорції.
svetolino• 25 мая в 05:37
Ответ дляРожева юбка
Дякую!
Класичний рецепт: 2 яйця, пів стакана цукру, збивати, потім додати /вмішати пів стакана борошна . Температуру випікання контролювати. Успіхів!!!
автор Рожева юбка • 25 мая в 05:54
Ответ дляsvetolino
Дякую!!! 🌹
Гитта Ягг• 25 мая в 07:57
Ответ дляРожева юбка
Так рецепт то одинаковый. Просто печенье вы дольше выпекаете/сушите в духовке.
автор Рожева юбка • 25 мая в 19:29
Ответ дляГитта Ягг
Дякую!!! 🌹
автор Рожева юбка • 25 мая в 19:31
Ответ дляГитта Ягг
Не додержала - в рецепті було випікати 10-12 хв, але у мене менше за розміром, тримала в духовці 8 хв((
автор Рожева юбка • 25 мая в 19:32
Ответ дляПомилуйте мадам
фото
Це трохи не таке, як я робила, але дякую! Колись спробую ще такі варіанти)
Помилуйте мадам• 25 мая в 19:43
Ответ дляРожева юбка
Не дякуйте!
То я виклала не для того