КонхфЭдкаТузик• 28 июня в 09:55

Що може бути з сім картою?

Телефон не бачить сім карту, це мамин телефон. Але коли переставляю її сім карту до себе на телефон - працює, а свою сімку на її теж працює, тобто окремо все працює, а тільки її картка і її телефон, то нічого не працює.
Ищу Аленя• 28 июня в 10:05
бывает такое
тут или со слотом проблема или с симкой
Скорая помощь• 28 июня в 10:14
В ремонт несите
МояХатаЗкраю• 28 июня в 10:24
Замініть сім-карту на нову в найближчому сервісному пункті вашого оператора зі збереженням номеру.
автор КонхфЭдкаТузик • 28 июня в 14:01
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я теж про це думала але в моєму телефоні вона чогось працює