Natalia-f2fd• 28 июня в 12:32

Чи замовляв хтось такі, чи зручні?

Багато інстаграм-магазинів з власним виробництвом пропонують такі моделі. Підкажіть наскільки вони зручні і практичні з замші. Дякую
Remensa• 28 июня в 12:34
😬 оті всі з власним виробництвом на місяць вистачить. Ще й страшні
bespe4na_mavpa• 28 июня в 12:35
Такие же убогие как рыжие сидушки с зелёным ковриком
Таро Клеопатра• 28 июня в 12:46
Лапти
автор Natalia-f2fd • 28 июня в 12:49
А будуть адекватні коментарі цікаво…. Я ж не питала в тих, в кого немає таких. А в ТИХ, хто такі МАЄ
Ann1380• 28 июня в 12:53
Ответ дляNatalia-f2fd
Тут навряд, добре що педікюр чи манікюр не попав в кадр. Було б коментів на 10 сторінок)))
Dolce.Vita• 28 июня в 13:04
Це щось типу а-ля Ерме? А зверху який матеріал?
lilu502• 28 июня в 13:37
Дуже зручні. Чому вони мають бути незручні? Підошва зручна, матеріал мʼякий, натуральний
nova_mama• 28 июня в 13:45
Ответ дляNatalia-f2fd
Це ж залежить від виробника. Як по фото вгадати?
Бачила схожі у магазині Rieker. Там, мабуть, зручні.