Капуста Маша• 28 июня в 13:48
Хто тонувався бальзамами сам, покажіть результат
Хочу бюджетно затонувати вигорівше волосся в темніший колір (темно-русявий, шоколад). Розглядаю бальзами типу Бріліанс, Сйос, але не хочеться позеленіти )
Покажіть як у вас вийшло, і як довго такі бальзами тримаються
Освічую темряву• 28 июня в 13:51
Мне на темно-каштановые, местами выгоревшие, дает блеск и очень незначительный оттенок, хватает на три-четыре мытья
Напланетянка• 28 июня в 14:19
Тонувалася лише дешевими типу тоніки , горобина. Зараз це авена. Мені подобається графіт прибираєьжовтизну, робить попелясто русявим. Ще дуже гарний рудий там але то треба любити. Два миття і все.